Срочнокпсихологу• 29 июня 2023
Потрошки всі лазейки прикривають
Скоро багатодітні будуть ті у кого 5 дітей
Flower Girl23• 29 июня 2023
Ответ дляПавела
Так, прикривають всі шляхи. Хто не хоче, того як худобу в бус і дальше по сценарію.
Вчера статья мне попалась...
Загальна мобілізація в Києві: у КМВА розтлумачили обов´язкову явку до ТЦК впродовж 10 днів
Ответ дляMira29-c3c3
У такому ключі не варто говорити
Ми всі прекрасно бачимо що витворяє наша влада
.
Потрібно мати повагу до них .Як думаєте ,їм приємно отаке чути?
Ви маєте на увазі військових? Чи приємно їм читати інформацію що міноборони заключило у 2022 році контрактів на 8 млрд грн які не були виконанні підрядниками але кошти отримало?
І ви хочете сказати що якщо ми говоримо про розкрадання оборонки та гуманітарної допомоги це неповага до хлопців які зараз на фронті.. дивне твердження, як на мене
Оксана-004e• 29 июня 2023
Ответ дляviika65
у вас тоже лапки? был янык, а с 25 мая Порох.
Какие ещё лапки? Пуйло когда на Донбасс напало? В мае или июне при порохе?
Mira29-c3c3• 29 июня 2023
Ответ дляJave
Так.Їх і їхніх близьких.
Не перекручуйте,будь ласка.Я відповідала на оту безглузду фразу про ’всє поумнєлі’.
Ответ дляtetnes
Все що ви пишите так. Чоловіки мають право жити. Але на форумі багато дівчат, чиї чоловіки вже на передовій. Ви представляєте, як їм читати кожний день таке.
Що саме читати? Що у нас чоловіків силою на фронт посилають? Так я проти цього і співчуваю їм. Тут мені пишуть про справедливість, рівність всіх у правах і т.п. Так життя не справедливе. У мене куча знайомих кадрових військових, які 1.5 р у глибокому тилу. Бо вони 30 років пригрвіли собі місце зв´язками, тому їх не відправляють на передову. На одному об´єкті відносно стратегічному сидять близько сорока охоронців, їдять, п´ють як кабани вже. Це глибокий тил. Це сини, родичі, які змогли домовитись про таку службу. Я їх розумію, бо кожен шукає де йому вигідно, ніхто не хоче ризикувати. Але цивільні чоловіки, які до армії не мають відношення гинуть на іронті. І де тут про справедливість і рівність?
Знайомий доброволець, який втратив на війні брата демобілізуватись не може, але питання в іншому, він самотужки робить дрони. Заохочує донати, як тільки може, бо люди за два роки вже не дуже добре донатять. А москалі по дронах пішли дакеко вперед. То за 2 роки війни, у нас дрони тільки на волонтерах? Нашим чиновникам все ок в цій ситуації?
Тому справедливості нема і не буде.
Flower Girl23• 29 июня 2023
Ответ дляtetnes
Да не обращайте внимание. Человек пишет стандартную фразу в каждой теме. Вот все 40 миллионов выедут и наступит счастье для Украины. Дальше пойдут манипуляции про вашу кровожадность, чего это вы не хотите перемирие прям счаз.
40 миллионов на сегодня - это конечно очень громко сказано...
Скільки залишиться українців після війнu: Експерти розповіли про скорочення населення та катастрофічне співвідношення жінок і чоловіків
28 Червня, 2023
Ответ дляFlower Girl23
Приминительно ко второй - нет, не могу, по крайней мере с точки зрения нашей страны. В СССР не было такой коррупции и воровства, сами знаете, люди жили по ’законам военного времени’. Про европейские страны и страны НАТОвского блока, утверждать не буду - не знаю... Но то, что творится у нас сейчас - это ......(((
Смешно про законы военного времени в СССР. В блокадном Лениниграде умирали люди от голода, в то время как из города свободно вывозилась военная продукция и завозились комплектующие для них. Люди ели своих домашних животных, в то время как НКВД-я верхушка получала колбаску и икру из спецраспределителей. На территории блокадного Лениграда работала пекарня по выпуску ромовых баб и пироженых для верхушки. Сравните блокадный дневник НКВД-ка и Тани Савичевой
Leeloo_aloha• 29 июня 2023
Ответ дляБезникая
Удалено администрацией...
Пророкуєте громадянську війну? Хто її очолить, недовольні військові? Буде військова хунта, всю чинну владу, корупціонерів та олігархів приговорять до найвищої кари?
Leeloo_aloha• 29 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Правильна поправка, але несвоєчасна. Вже тисячі чоловіків потікали в цю шпарину за кордон. А законотворці мабуть в комі були весь цей час.
Взагалі, треба познімати всі ці дурнуваті пільги. Або всі рівні і всі в країні,або всі вільні їхати, включаючи тих хто зараз в ЗСУ.
Бо пільги як і часткові обмеження то грунт для корупції.
Саме так, і жінок без дітей до 18 років теж не треба випускати. Чим така жінка відрізняється від чоловіка?
Але так не буде, бо як закриють кордони всім, Україна перестане бути демократичною державою.
Тому кордони у нас відкриті, можете їхати всі, хто не військовозобовязаний.
Ответ дляLeeloo_aloha
Ви в парі працюєте, чи так по наітію на будь який пост вкидаєте про громодянську війну?
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляpeterman
Та Яник у порівнянні з цими..... просто янгол був
і це пиздець визнавати цей факт. Але так і є
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляПавела
Тому справедливості нема і не буде.
на жаль так воно і є(
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Тем, что она не военнообязанная и не подходила службу
Ответ дляLeeloo_aloha
А сейчас она частично демократическая?
Strelka_007• 29 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Тут права дитини на першому місці. В дитини з двох батьків один за логікою не може бути мобілізований. А так, я би всіх розглядала як військовозобов´язаних, і чоловіків і жінок. В нас рівність і демократія.
Ответ дляFlower Girl23
28 Червня, 2023
Ну так все оставшиеся выедут и будет счастье и мир)
olgabaluta• 29 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Удалено администрацией...
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляKira2022
Так многие мужчины тоже не проходили, но их забирают, почему?
Это не ко мне вопрос.
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Так по закону у нас и всех мужчин не могли в выезде ограничить, почему вы хотите запретит выезд, а не добиваться разрешения выезда для всех?