Додаю напруги• 29 июня 2023

Маска ATACHE green tea, хто користувався? Як Вам?

Її багато косметологів і блогерів рекламує, хотіла і собі придбати, ціна для мене трохи високувата 4000 і вище, але треба ж себе балувати, тим більше судячи з відгуків, ця маска ледь не еліксир.
І тут в інстаграмі наштовхнулася на цей пост
https://www.instagram.com/p/Com9OSPto6U/?igshid=
І вже щось бажання купувати зменшилось.
Що можете сказати з приводу цієї косметики? Вона дійсно вау, а цій дівчині просто не вау чи розвод на гроші?
Соседушка• 29 июня 2023
Где вы нашли за 4000, брала за 2400, очень нравится. Но все зависит от того, что вы от неё ждёте
Козачка• 29 июня 2023
Не вау, просто одна из уходовых масок
Покупала за 2000 месяцев 8 назад
izolda500• 29 июня 2023
Дуже класна, сама користуюсь і полюбляють клієнти, беруть 10мл для проби, а потім повертаються
Намазюкана нішою• 29 июня 2023
Ничего необычного она не делает. И странно о каком вау все пишут. Если что, я из тех кто повелся на все эти отзывы о супер маске. Обычная маска , без каких либо ваууу и супер. Возьмите себе на пробу в мини фасовке и поймете для себя.