Я зрозуміла що мені у свої 22 світ відкритий зовсім по іншому ніж іншим людям. Але я на світлій стороні якщо що, не екстрасенс) є хтось кому теж щось більше відкрито? Не кажіть що, скажіть тільки як ви сприймаєте світ? Що думаєте про нього?
Natalia505• 29 июня 2023
Спокійно сприймаю. Ми носії, автор, світла і темряви 50/50. Сьогодні ви одна, завтра інша. Все дуже відносно.
Mikulishna• 29 июня 2023
Ответ дляadamdavid
Я не екстрасенс , не гадаю) але мені от здається що не скоро
а що ж тоді вам відкрито?
Natalia505• 29 июня 2023
Ответ дляadamdavid
Ні 😂 хоча..відносно недавно. Напевно з початком війни , трохи пізніше..геть по іншому дивлюсь на світ..таке відчуття ніби все бачу як є насправді
І як насправді?
Ответ дляMikulishna
а що ж тоді вам відкрито?
З останнього що мені відкрилось: перше це зрозуміла що смерть це просто перехід у інше життя - не кінець. Раніше трішки заздрила людям , ні не заздрила а мене бомбило чому одним все а іншим нічого..тепер мені відкрилась Божа справедливість. Більшість людей приречені на вічне пекло (хоча кожен може його уникнути) і тепер я розумію що дійсно щасливих людей - дуже мало. Бо ми є вічні створіння. І ще з дитинства здається все таким природнім..звичним..а зараз зрозуміла що наприклад у другу світову війну мене не існувало. А де я була? Висновок - мене створив Бог..створив якби «звичне» середовище а насправді все не так влаштовано як нам здається. Короче це важко пояснити)) зрозуміла що треба робити добро і кайфувати від життя але боятись робити зло. Загалом деколи у мене відчуття що я вмерла і дивлюсь зовсім не так як інші люди на життя. Люди спілкуються про якісь мирські досягнення..дорогі бренди..ще щось у такому роді , а мені це так кумедно )
WhiteWidow• 29 июня 2023
Ответ дляowl62
Мухомори?
Нє. Якісь галюциногенні в Амстердамі. Давно було)
Ответ дляWhiteWidow
Мала схоже відчуття, коли спробувала гриби.
То зовсім не то )) я колись спробувала лсд і у мене було видіння що я у клубі. Танцюють люди з рогами і сидить Ісус і типу як намагається мене забрати звідти) потім чоловік сказав що є такий реально кліп у якоїсь групи російської ( пісня про Ісуса здається)
WhiteWidow• 29 июня 2023
Ответ дляКонкордія
Ну от, то омегу чи гриби купувати краще для просвітлення?
Від грибів вштирить зразу. Але омега безпечніша. Мабуть, справа у внутрішньому настрої.
Natalia505• 29 июня 2023
Ответ дляКонкордія
Я пива випила з ковбасками і одразу як розвиднілось. І світ такий інший і люди такі цікаві.))
Ответ дляadamdavid
Що далі, то цікавіше
Ответ дляКонкордія
Що далі, то цікавіше
😂 це моя шалена юність нажаль. А ще я під наркотиком пам‘ятаю глянула на себе у дзеркало а очі чорні як у демона. І так стрьомно стало. Загалом релігія мене переслідує з дитинства) навіть колись однокласники дуже образили , прийшла додому , поставила стілець перед іконою і сіла жалітися Богу за що мені так.))