Вот Она Я• 29 июня 2023

Дивна тенденція

Цікаво, звідки пішла така тенденція, що жінка весь побут на собі тягне, а чоловік ні їсти приготувати не може, ні прибрати? Його вдома залиши на 3 дні самого, то прийдеш, а там вже смітник. Звичайно, не всі чоловіки такі, але більшість. При тому, що жінка все сама має робити, так вона ще й виглядати має добре і характер хороший, аби був. А чоловік є і вже класно. А те, що його треба по 100 разів просити щось зробити вдома чи що у нього пузо до підлоги — це таке. Головне, аби жінка була красива та роботяща. Тато, який з коляскою гуляє сам у парку — у всіх викликає захват і те, який він молодець. А те, що мама вийде з коляскою, то це так і має бути. Це просто якась дурня, як на мене.
Говорю відверто• 29 июня 2023
Ця тенденція якби пару тисяч років
Потринділиця• 29 июня 2023
Так женщины сами этих бытовых инвалидов растят)
А я кумедна• 29 июня 2023
Автор, ви з такою тенденцією відстали на пару десятиліть , зараз все нормально з чоловіками в сім´ї
автор Вот Она Я • 29 июня 2023
Ответ дляПотринділиця
Так отож. Питається: для чого?
автор Вот Она Я • 29 июня 2023
Ответ дляА я кумедна
Ну я таких ’нормально’ дуже мало бачу. Пиші із власного досвіду.
Апрель Ивановна• 29 июня 2023
Така ’тенденція’ походить із родин, де маленьку дівчинку не любили, так само не любили її маму- вічно забігану,всім винну коняку
ХаДиДиШь• 29 июня 2023
То не тягніть одна побут, не виходьте заміж за йолопів, не бійтеся відстоювати себе. Але більшості ок мати фату і жовту обручку сьогодні, ніж краще життя завтра, тому і так норм.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 июня 2023
Ответ дляВот Она Я
Так отож. Питається: для чого?
Так історично склалось. Жінки довгий час не могли працювати, навчатись. Чоловік був «добитчіком», а жінка «берегинею». Дехто досі так живе. Зараз і на порадниці купа жінок, які «не коні аби працювати») то що ви хочете)
adamdavid• 29 июня 2023
У нас з чоловіком немає такого. Я готую раз у декілька днів щось, прибираю трохи зовсім. Діти на обох. Гроші у кожного свої , бувало що чоловік більше платив за розваги , зараз більше я. Все буде так як ви домовитесь
Потринділиця• 29 июня 2023
Ответ дляВот Она Я
Так отож. Питається: для чого?
Разные ситуации: есть такой пример в семье, или боязнь потерять мужчину и желание полностью его оградить от быта
Укр_жіночка• 29 июня 2023
Дивно в нас купа Татусів у парках і всі без пуза )
Тримбулька• 29 июня 2023
Нажаль такими чоловіків роблять мами і бабусі. Коли вони малі, їх не привчають до самостійного самообслуговування. А не йди погуляй, побігай у футбол, прийшов на все готове. А дочке поки не прибереш, помиєш гуляти не підеш.
adamdavid• 29 июня 2023
Моя мама - все тягне на собі. Але тільки тому що привчила так батька. На її думку він прибере не так , приготує не так. І так він звик і вже і не робить то. А раніше хотів. Так само зі мною возилась і нікому не давала займатись. І тепер всі ми лежні а мама пахарь)
Проработник• 29 июня 2023
В мене чоловік і готує, і прибирає, і з дітьми гуляє. Навіть більше, ніж я. І у всіх моїх знайомих чоловіки роблять хатню роботу
Каяспер• 29 июня 2023
Що значить «тягне на собі»? Якщо чоловік повністю бере на себе відповідальність по фін забезпеченню пари або сімʼї , то нормально, якщо жінка бере відповідальність за організацію побуту. А як вона це зробить - приготує сама або замовить їжу , прибере або найме помічницю чи замовить клінінг , це тільки її вибір.
Love_Love_Love_• 29 июня 2023
Це не тенденція, це дурні баби так заміж хочуть що аж по ногам кип‘ятком пісяють, наскладають собі в голову дурних установок і живуть з ними. Не ясно для чого. Мій чоловік робить абсолютно все, в нас нічого не поділене по обов‘язкам
В танке• 29 июня 2023
В мене бм був побутовий інвалід,погнала до мами,там його батьки тягнуть.Довго я не терпіла.
120-120-120 (не худею)• 29 июня 2023
Ответ дляУкр_жіночка
👍 я навіть часто бачу татусів на дит.майданчиках. Тільки що зрозуміла, що для мене це норма. Тобто раніше не дивувалася, ой які молодці. Це так само їхня дитина 👧🏼
Каяспер• 29 июня 2023
Ответ дляПотринділиця
Или муж работает с 8 до 20 (минимум), а жена в свободном графике. Почему бы ей не организовать быт своей семье ?
Марія В• 29 июня 2023
В Швеції з колясками більшість татусів аніж мам,Европа
автор Вот Она Я • 29 июня 2023
Ответ дляКаяспер
А якщо не бере таку відповідальність?
автор Вот Она Я • 29 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ця тенденція якби пару тисяч років
Ото й погано, тому й цікаво
Потринділиця• 29 июня 2023
Ответ дляКаяспер
Мой муж тоже работает порой и до 22, но у нас трое детей, маленькие двойняшки и он помогает мне всегда и во всем, в выходные проводит с детьми, хотя с удовольствием лежал бы на диване
Пирожкиня• 29 июня 2023
Подождите автор, сейчас ещё и драться за такого мужика будут, потому как их мало останется
So_so• 29 июня 2023
Нет никаких обязательных тенденций. Любая женщина можете создавать свои.
Каяспер• 29 июня 2023
Ответ дляВот Она Я
А якщо не бере таку відповідальність?
Чоловік? Для мене це просто принципово - він забезпечує фінансово на все, я забезпечую організацію. Не знаю…
Пирожкиня• 29 июня 2023
Ответ дляВот Она Я
А якщо не бере таку відповідальність?
Тогда все в % соотношении, у нас примерно так и есть в семье
Каяспер• 29 июня 2023
Ответ дляВот Она Я
А якщо не бере таку відповідальність?
Для мене тоді це не допустимі стосунки в сімʼї , для мене окей більш патріархальні стосунки.
Скажу так, я б з таким не жила
Пирожкиня• 29 июня 2023
Ответ дляКаяспер
Скажу так, я б з таким не жила
Когда оба обеспечивают и быт и дети на двоих вас не устраивает? Не хотите работать?)
Каяспер• 29 июня 2023
Ответ дляПотринділиця
У нас просто другая ситуация - у мужа взрослый достаточно сын, который много времени проводит с нами, но вся организация его быта и учебы на мне, но на выходные конечно проводят время вместе .
У мужа основная задача в быту - это зарабатывать деньги, для того, что бы покрывать расходы (наши, сына, отчасти мамы сына и мужа мамы).
Но для меня это нормально и я такого мужчину выбирала