L-i-s-a-92af• 30 июня 2023

Чим закінчились ці історії? Чи покарано німців за дискримінацію?

’Ааа, Україна, все ясно’: у Німеччині українку з дитиною висадили з потяга через помилку у квитку https://life.pravda.com.ua/society/2023/06/15/2548...
Tammy21• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Українка,яка є учасником цієї ситуації, звинуватила співробітницю компанії в дискрімінації за національною ознакою( обмеження прав за національною ознакою,це і є аспеки нацизму,якщо ви не курсі).
Керівництво компанії має надати пояснення.
Про ці пряснення я і запитала в темі.
Ви ж в Нічеччині зараз перебуваєте? То й розкажіть,як перевізник пояснив те,що відбулося.
Українка яке підгрунтя озвучила? Паспорт був новий чи старий?
Що мені ще вам розказати?))) Так, і що там по країнам осі та Японії? Коли виїджаєте?

автор L-i-s-a-92af • 30 июня 2023
Ответ дляTammy21
У вас проблеми з читанням чи розумінням тексту?
Підгрунтя-це відмова контролера в німецькому потязі продати їй квиток.Відмова після того,як побачила український паспорт.
P.S.людина подоружували Німеччиною,як турист,тож 100% мала закордонний паспорт,а не біженка’ з печаткою в свідоцтві кирилецею’,як у вас)
Tammy21• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Та начебто ні, а у вас не має часом незручностей з фактчекінгом та аналізом?
Я вас вкотре питаю -- якою мовою паспорт, коли збираєтеся до Японії, і що там в решті решт з Італією+?
автор L-i-s-a-92af • 30 июня 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
До того, що ви писали про нацизм в сучасній Німеччині, але делікатно обмахуєте інші країни-соратниці.
О, за таке одразу репорт. І до побачення. Це дно дна.
автор L-i-s-a-92af • 30 июня 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Це не прояв нацизму, бо нацизм як і всі інші изми потрібен мати під собою системне підгрунтя. Тобто, в Україні не має расизму, навіть не зважаючи на те, що у нас є непоодинокі випадки нападів та прояву расової нетерпимості, бо це не система, а ось на расії так, як і гомофобія, яка закріплена законодавче.
І ще один репорт за хамство та наклеп.
Пс. До побачення в силі. Зайшла пояснити за нацизм, може комусь згодиться.
автор L-i-s-a-92af • 30 июня 2023
Ответ дляTammy21
І ще один репорт за хамство та наклеп.
Удалено администрацией...
Inci• 30 июня 2023
Удалено администрацией...

Леди Репях• 30 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
100%
Венздей Адамс• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це нормальна позиція організаторів фестивалю? ’ організатори танцювального заходу навіть не намагалися розібратися у ситуації, а просто попросили українку та росіянку покинути фестиваль’
Ребята в окопах, а они по фестивалям ходят. М-да уж.
Венздей Адамс• 30 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Согласна с вами полностью
Венздей Адамс• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Там дуже детально пояснена ситуація в статті.
В німецькому приміському поїзді( як наша електричка) квиток можна купити безпосередньо у вагоні! Що ця жінка і зробила,коли виявилось,що купила квиток на наступний день.
Більше того,німкеня не мала права брати її особисті речі і виносити з вагону.Такі повноваження є лише в поліції.
Це вже не кажучи про образи на адресу України.
Ну высадили её и шо теперь? МИД подключить?
Венздей Адамс• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
’ З поганої вівці хоч вовни клок’-це про допомогу німців українцям!
Після рф-вони другі,кого треба звинувачувати у війні на території України.Бо саме для німців гроші ніколи ’не пахли’,що в 30-40і рр ХХст.саме промисловці Німеччини ’створили’ Гітлера,це їх боші і мерседеси по маківку заплямовані співпрацею з нацистським урядом і використанням безкоштовної праці полонених і депортованих...Так само путіна і його кО ’ створив’ німецький бізнес начолі з фрау Меркель-Ріббентроп.
І я вважаю,що німцям треба якнайчастіше нагадувати про їх гниле нутро,нехай виплачують репарації разом з рашею
Оце вас плющит.
автор L-i-s-a-92af • 30 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
По-перше,мова іде про дитину,дівчину,яка була однією з учасниць фестивалю,тобто музичного конкурсу.
По-друге,війна іде і на інформаційному фронті також.І Україна має звучати скрізь.Бо одну інформаційну війну 2014 року ми вже програли,нажаль(
Тому-то німці досі на один рівень ставлять нас і росіян.
kissaniya• 30 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Вот не верю что тетка в поезде не быковала, и что когда кондуктор увидев паспорт начала говорить : ааааа, Украина . Не верю .
Пфффф. Вот именно в это я верю.
Венздей Адамс• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ну если так не любят украинцев, чего они там больше года сидят? Или из-за пособия можно и потерпеть нелюбовь?
Венздей Адамс• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
И шо шо про дитину? Поехала бы на фестиваль после войны.
kissaniya• 30 июня 2023
Ответ дляAllize_di
Ви думаєте, що німкеню з дитиною не висадили б з потяга? Думаю висадили б також. Нація дуже дисциплінована та прискіплива
Нет конечно. Билет продала бы и поулыбалась

автор L-i-s-a-92af • 30 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Спитайте у Tammy21.
Я в Німеччині не живу
автор L-i-s-a-92af • 30 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Не завадило б і підключити.
https://ipress.ua/articles/bulling_ukrainskyh_dite...

Поважне видання Welt опублікувало репортаж про буллінг та знущання, яких подекуди зазнають українські діти у школах Німеччини від своїх німецьких однолітків. Окрім того, німецькі школярі демонструють свою любов і повагу до путіна та повторюють російську пропаганду щодо війни й українців. Офіційні владні органи не бачать такої проблеми та кажуть, що це поодинокі випадки. Втім, українських батьків закликають активніше повідомляти про подібні інциденти у відповідні органи.
Венздей Адамс• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не завадило б і підключити.

Украинским батькам пора чемоданы собирать и ехать обратно, раз такие нежные
автор L-i-s-a-92af • 30 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Чемодани пора збирати росіянам і
’ російським німцям’.
А Німеччині,як країні,яка намагається відбілитися від свого темного минулого,варто стати на захист справжньої демократії і свобод,а не продовжувати загравати з багаточисельною російською діаспорою і робити вигляд,що вони проти російської політики.

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cm5lmgr2jrm...

У Німеччині суттєво зросла кількість злочинів проти українців. З одного боку це пояснюється значним зростанням кількості українських біженців у цій країні. Але з іншого – це може свідчити про небезпечну тенденцію, оскільки значна частина нападів відбувається на політичному ґрунті.

В Німеччині досить активна російська діаспора і, попри війну Росії проти України, тут досі можна побачити проросійські акції. Наймасштабнішими зібраннями є урочистості 9 травня.

Тож цього року, як і минулого, поліція Берліна заборонила під час пам’ятних заходів 8 і 9 травня українські, російські, радянські прапори, а також прапори ’ЛНР’ та ’ДНР’.

Торішнє таке рішення обурило українців, оскільки таким чином Берлін прирівняв символіку України до символіки сепаратистів та Росії. Цей крок тодішній посол у Німеччині, Андрій Мельник, описав як ’ляпас Україні і українському народу’.

За 2022 рік поліція Берліна зафіксувала 3430 випадки звернень, в яких постраждали українці. Це удвічі більше за статистику у 2021 році - тоді таких випадків було 1515. За січень 2023 року нарахували вже 342 випадки.

Наприклад, у Берліні серед нападів з тілесними ушкодженнями постраждалих українців в 2,5 раза більше, ніж представників інших груп. Там припускають, що йдеться про злочини на ґрунті ненависті, хоча поліція уникає таких формулювань.

На початку квітня 2022 року, одразу після перших публікацій про звірства російської армії в Бучі, Берліном відбувся автопробіг з понад 400 автівок, прикрашених російськими прапорами. За даними видання Berliner Zeitung, акцію зареєстрував чоловік із російськомовної громади Берліна. Він є вихідцем із Радянського Союзу та живе в Берліні з 2001 року.

Активісти ’Віче’ за день зафіксували понад 100 випадків порушень учасників проросійського зібрання – погрози українським активістам, напади, словесні образи. На акції були прапори СРСР, Росії, ’ДНР’, футболки зі Сталіним та георгіївські стрічки. Звіт про порушення передали меру Берліна, у ’Віче’ так і не дочекалися офіційної реакції на це.

Окрім нападів на окремих людей, у Німеччині також фіксують зростання нападів на притулки для біженців. У жовтні минулого року горів притулок для українських біженців в німецькій землі Мекленбург - Передня Померанія. Обійшлося без жертв, а у приміщенні тоді проживало 170 українців. Поліція підозрює підпал.

Наприкінці жовтня в іншій землі, Нижній Саксонії, 34-річний чоловік стріляв із пневматичного пістолета в житло українських біженців. У будинку ніхто не постраждав, двоє хлопчиків в той час гралися на подвір’ї.

Усього, як повідомляє видання Osnabrücker Zeitung з посиланням на Федеральне міністерство внутрішніх справ, минулого було скоєно 121 напад на притулки для біженців. Це на 73% більше порівняно з 2021 роком, коли таких злочинів було 70.
Венздей Адамс• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Чемодани пора збирати росіянам і
’ російським німцям’.

Я ж надеюсь вы уже направили Шольцу ноту протеста?
автор L-i-s-a-92af • 30 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Удалено администрацией...
Венздей Адамс• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Александра333-0d63• 30 июня 2023
Ответ дляmar minor
Зачем ехали туда изначально 🤷‍♀️
Напомните пожалуйста статистику. Сколько детей уже убили рашисты? Вам мало этих цифр?
kisunya11• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так, нормальна.
Розбиратись повинен суд
Elen_17• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
а Hugo Boss шил военную форму ...(
Elen_17• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Думаю,що є висока імовірність цього.Тому було б цікаво дізнатися про продовження цієї історії.
Як відреагував перевізник і як пояснить свою поведінку контролер.
А вы не знаете,что стало с хамкой эммигранткой из рф в Швеции, кажется. В том году была история - очень унижала украинскую девушку.