’Ааа, Україна, все ясно’: у Німеччині українку з дитиною висадили з потяга через помилку у квитку
Ответ дляL-i-s-a-92af
Читала про те,що,наприклад,Чеський президент особисто вибачився перед українською дівчинкою,яка зазнала булінгу в цій країні.І ЖОДНОГО публічного виступу,осудження чи засудження від влади Німеччини,щодо вже массових випадків українофобії в цій країні не чула.
Можливо у вас є такі приклади? Наведіть,будь ласка.
Вибачте, я не стежу за німецькими представниками влади і мало ними цікавлюся. Більше того, новини читаю зазвичай на українських каналах, а не німецьких. Те, що для нас робиться і скільки українських прапорів висить тут всюди, я бачу на власні очі. Як німці нам співчувають і підтримують - теж. Окремі ідіоти невідомо якого походження (можливо, теж діти російських емігрантів) тут можуть зустрічатися, як і всюди.
Ответ дляSon
Це добре,якщо дійсно так.
Перше,що я особисто побачила під´їзджаючи на потязі до Франкфурта-на-Майні-це величезний рашистський прапор біля вікна багатоповерхівки(
Українці прапорці в травні 2022 бачила тільки на держустановах,дуже зрідка.
За тиждень була проїздом в Берліні,Гамбурзі,Ганновері,Франкфурті,на півдні країни і в Дрездені.Проявів особливої підтримки і співчуття українцям жодного разу не відчула.Після Польщі це виглядало особливо контрастно.
Борисфенка• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це добре,якщо дійсно так.
Ви поїдьте у Берлін і подивіться на пам´ятники раша-асвабадітелям, які стоять в центрі міста. Їх ще й бюджету Німеччини миють і доглядають, мля.
Нудить від ваших заскоків.
Ответ дляSeehund
Ничего такого страшного не заметила - обычные детские шалости.
Хай так над євреямі,скажімо,’ пошалят’.
Намалюють Гітлера в сердечку
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це добре,якщо дійсно так.
Ну от ви були проїздом, а я тут живу і багато подорожую, і з іншими українцями тут спілкуюся. Подружка, яка зараз в іншій європейській країні, дуже дивувалася, коли була в мене в гостях, наскільки в Німеччині підтримка більша. Прапор рашки на приватному вікні якогось кацапа - ну хто їм це заборонить? А от багато німців (саме німців) в себе у вікнах українські прапорці ставили, часто намальовані дітьми у школах - це було як раз минулої весни дуже відчутно. Зараз такого менше, але у всіх містах, де була, бачила великі українські флаги на різних установах (не приватних вікнах).
Ответ дляБорисфенка
Нудить від ваших заскоків.
Так то у мене ’ заскоки’,а не в уряду країни,яка прирівняла агресора і жертву і не бажає втручатися в цкування українців своїми громадянами російського походження і співчуваючим?
В жодній країні Європи такої ситуації по-відношенню до українців немає.І це факт.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це не факт, це ваші особисті судження. Для підтвердження вашого ’факту’ наведіть закони, якими прирівняно жертву і агресора.
У всі особисті розборки має втручатися поліція. Є випадок - слід туди і звертатися.
Ответ дляSon
Вас може здивувати,але скажімо в Польщі чи Британіі,прапор раші може бути виключно на рашистському посольстві.
Жодного прапору країни-агресорки ніхто навіть не ризикне десь вивісити.Більше того,на паспортному контролі в аеропорту не раз бачила,як ховають свої російські ’ книжечки’
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якщо це не заборонено законодавством, то будь хто може вивісити будь-якої країни прапор в своєму вікні. Є закони у Польщі чи Британії, які це забороняють? Буду вдячна за посилання.
Стверджувати, що у всій країні ви не знайдете у вікні прапор рашки ви не можете, бо фізично не можете це всюди перевірити
Ответ дляSeehund
Я знаю ситуации, когда детям- мусульманам говорили, что их матери- шлюхи. А это очень сильное оскорбление. Но вы же только случаями с украинцами озабочены.
Це вас дивує,що я українка стурбована проявом українофобії?
Євреї,наприклад,дуже пильно вдивляються,хто і що в їх бік скаже по всьому світу і реагують на найвищому ріані миттєво за найдрібніші прояви антисемізму.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ну так чего наше правительство молчит.
Борисфенка• 30 июня 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви вже пожили у всіх країнах Європи? Чи Мойша наспівав оперу Карузо, а вам не сподобалося, як в тому анекдоті?
’Така ситуація’ є в Україні, де рашиські тварі досі роззявляють пащеки. А в країнах Європи все в тисячу разів легше.
Тому ваші стогони виглядають жалюгідно.
Ответ дляSon
В цій темі є вже два приклади:
9 травня заборонені прапори росії і України.
Це нормально ви вважаєте? Заборонити прапор країни,яка чинить відкритий терор проти цивільного населення і прапор країни,яка є жертвою нападу!
На конкурсі росіянка напала на українку,а не навпаки,але виключили з конкурсу обох.
Ответ дляSon
Є однозначне ставлення країни,державна політика щодо збройної агресії росіян в Україні.Саме тому,в цих суспільствах є справжня підтримка,і справжнє розуміння ситуації.
За тиждень перебування в Німеччині я побачила вдосталь аквафрешів.За 1,5 року в Британії і Польщі не бачила ЖОДНОГО.
Не обов´язково бути скрізь,щоб розуміти середньостатистичну ситуацію.
Ответ дляL-i-s-a-92af
В цій темі є вже два приклади:
Український прапор потім судом було дозволено - перекладачем можете перекласти. На російському заборона лишилася.
Стосовно конкурсу - ну вам вже кілька разів написали - поліція має зійматися цим. Коли вже іде драка, як можуть організатори одразу встановити, хто там винний і хто перший почав. Це не їхня робота
Ответ дляSon
Ок.
Дуже цікаво чим закінчиться історія з українкою,яку висадили з потяга.
Якщо дізнаєтесь продовження то напишіть,будь ласка.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я не бачила жодного прапору рашки за весь час в Німеччині. То вам так повезло.
Вашу ненависть та упередженість до Німеччини геть не можу зрозуміти. Тут дуже багато українських біженців, ніхто не скаржиться з тих, кого я знаю. По темах тут бачу, що і у Польщі дискримінація трапляється. Не існує ідеальних суспільств, на жаль
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ок.
Мені також дуже цікаво, цю історію я навряд чи відстежу, я на ФБ цю історію не бачила. Якщо Ви підписані - поділіться, будь ласка
Ответ дляSon
Мені моя подруга з німецьким громадянством теж так сказала,що ’ притягнула те,що очікувала побачити’,а вона,живучи в Франкфурті 20 років жодного російського прапору не бачила
При цьому вона дуже стурбована проявом русофобії стосовно дітей її друзів з середовища ’ російських німців’, а не любов´ю цих самих друзів до росії.
Дуже шкода,що українські дівчата,які живуть в Німеччині з ’довоєнних’ років, розчинились в російській діаспорі,а не створили потужний український фронт.