Моторошні троянди• 30 июня 2023

Перший шлюб після 30 років?

Як ви вважаєте, це нормально, що я в 30 років ще не заміжня і не була, дітей теж немає?
Я здобувала освіту, отримувала різний досвід роботи, подорожувала, вчила мови, потім закривала професійні гештальти та дитячі травми.
У мене був секс, але ні з ким не жила разом.
Зараз уже хочу зустріти чоловіка і будувати з ним серйозні стосунки, створювати родину, народжувати.
Розглядаю людину 27-35 років. Як ви вважаєте, це ж ок?
Просто я ходжу на побачення і не раз чую, що, а як так вийшло, що досі незаміжня, ніхто не взяв у шлюб, без дітей і тд, це ж у тебе таракани в голові, або це у тебе вимоги високі, принца шукаєш і тд. Часто запитують, чи є власне житло, машина. Мені ніяково, у мене є освіта й робота, але зп середня по Україні, не для купівлі житла.
Один сказав, що для шлюбу "стару" не розглядає і сказав, що моя категорія 40+. Однак я таких не розглядаю, це велика різниця для мене.
У мене звичайне обличчя, не лялькове, однак висока, струнка, займаюсь спортом, доглянута, але в міру, без філерів і тюнінгу. Звичайно, вже є вікові зміни (дрібні зморшки, сивина, трохи розтяжок). Але це ж все одно молодість?
Чому так?
Це все українські чоловіки. Може, краще серед іноземців шукати?
Спілий баклажан• 30 июня 2023
Шукайте серед однодумців,а не інрземців.
30 років-це чудовий вік для шлюбу
КонФФетОшка• 30 июня 2023
Ну, скажем так, время уже не ждёт, но вполне нормальное для замужества. Не очень понимаю правда, чего вы так достигали, что за не позволяет жилье, какая у вас зарплата?
СМСница• 30 июня 2023
’Просто я ходжу на побачення і не раз чую, що, а як так вийшло, що досі незаміжня, ніхто не взяв у шлюб, без дітей і тд, це ж у тебе таракани в голові, або це у тебе вимоги високі, принца шукаєш і тд. Часто запитують, чи є власне житло, машина.’ - оце трошки порушення Ваших особистих кордонів, Вам не здається? Таких одразу в сад. Нормальний і, дійсно, Ваш мужчина такого не запитає.
30 років - не вже, а всього лише. Не зациклюйтесь на пошуку чоловіка, а живіть своє цікаве життя і чоловік з´явиться.
Мама фіфті цента• 30 июня 2023
Рідко хто зі знайомив одружувався після 30 років, подруга вийшла заміж за американця. Була образа на батька через що не могла нормальні відносини побудувати, працювала з психологом, поки пропрацювала тільки в 33 роки заміж і зібралася.
автор Моторошні троянди • 30 июня 2023
Ответ дляМама фіфті цента
У мене теж все ускладнюється з чоловіками через батька. Він був домашнім тираном і алкоголіком.
Фляшка на трьох• 30 июня 2023
Звісно що молодість. Мені 29 через півроку і я себе до сих пір дитиною відчуваю. Про 40+ це взагалі зашквар. В нас просто звикли чоловіки перебирати, типу 45-річний дід може взяти 30-річну, це ж величезна різниця.
АгатаХристя• 30 июня 2023
Отличный возраст, всё класс)
Божа кульбабка• 30 июня 2023
С кем вы встречаетесь ? Мне никто ни разу ничего подобного не сказал, когда я в 30 лет ходила на свидания. Сейчас мне 35 ещё не замужем, считаю норм.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 30 июня 2023
Авторе, от мені цікаво, за яких це таких обставин чоловік вам сказав що стару не розглядає? По логіці, ті хто вас не розглядає, та навіть і не знайомляться. Тобто він вас бачив, знав ваш вік, пішов чогось із вами на побачення, а потім заявив що таку як ви не розглядає? Чи ви десь на сайті познайомилися, вік занизили, фото відфотошопили, а потім заявилися така як є? Чи як воно так сталося?
ДаЗдраПерма• 30 июня 2023
У Вас старые убеждения, а не возраст. Советую Вам две книги прочитать ’как стать заводной невестой’ Автор Оксана, не помню фамилию. И вторая книга ’настольная книга стервы’ Крона Светлана
ДаЗдраПерма• 30 июня 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Дело не в возрасте, а в поведение автора. Автор уже приходит с этим ярлыком и поэтому такое отношения
И.О. человека• 30 июня 2023
Це не ваша тема була про стрибки з парашутом і подорожі до Африки?
Lydmila408• 30 июня 2023
Отсеевайте тех,кто Вам такое говорит..
.
Я помню мне в 22 года такое сказали..и кто?..сосед -милиционер на год старше меня..
Потом пил пил пил..работу потерял..вонючий в тряпье..по пьяне утонул..
Ну и накукой он мне нужен?
Вероятненько• 30 июня 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Автор , вы что то сильно углубились в детские травмы и и д , прочитайте как вы себя описали . Это капец так к себе относится , описали как тех паспорт , а не человека
Вам только 30 , это мало карты у вас вмруках все и побольше искры
Коко Шанель• 30 июня 2023
Я вышла в 29 лет за коллегу из смежного отдела, ему было 36.
Свідок Перемоги• 30 июня 2023
Автор, мужчины разные. Моя сестра тоже строила карьеру, работала. Мужчины в ее жизни были, но как- то кратковременно. Потом познакомилась с парнем, который младше ее на 4 года и оказалось, что все серьезно. В итоге вышла замуж в 33 года, родила ребенка. Живут хорошо.
Физрукая• 30 июня 2023
Автор, нормально. Я в 30 і зустріла коханого, заміж пізніше вийшла.
І хто ставить такі питання про власне житло та машину, чоловіки на побаченнях?
Знаєте, я теж переживала сама, що щось не так, якщо до 30 незаміжня. Ну от так склалося. А мій на це сказав: просто чекала на мене. І ніразу нічого такого не спитав в дусі «як така гарна а до сих пір сама», таке питають ті, кому особисто до вас немає діла, аби зачепити, а ви тоді страждаєте.
І я не єдина була серед ровесниць в 30 без чоловіка та дітей.
Автор, ви молода, гарна та успішна. Ті з дурнуватими питаннями нехай йдуть повз і далеко. Все нормально, вік чудовий. Бажаю зустріти велике взаємне кохання
ЖивунаБагамах• 30 июня 2023
Моей дочери 30 лет.
Она так же не замужем и не была.
Не парится по этому поводу, вообще.
Как и я.
Я не лезу в ее жизнь.
Как она сказала: мужчины 40+ это уже не папины ждрузья, а мои ухажеры)))