Домовенок Кузя• 30 июня 2023
В Одесі є Novus?
Супермаркети Novus є в Одесі?
Матраскин Брат• 30 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Привоз
Привоз знаю, але це ринок, а які супермаркети, чула Таврія а як вони ці супермаркети, звичайні українські супермаркети?
Налитое яблочко• 30 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Нет, они необыкновенные. Там феи и розовые единороги.
Сорри, но что Вы ожидаете от супермаркета? Они везде одинаковые, что в Украине, что в Польше, что в США. Какие чудеса должны быть в одесских супермаркетах?
Налитое яблочко• 30 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Атб, Сильпо,Метро, Таврия В...
Сантим, Точка, Обжора, Два шага, Копейка
Матраскин Брат• 30 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Ну не знаю , в нашій місцевості вже все приїлося, захотілося новизни.
Матраскин Брат• 30 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Що прям точка, а не крапка?
Два шага -два кроки
Обжора-ненажера
Копейка-копійка
Два шага -два кроки
Обжора-ненажера
Копейка-копійка
Невісточка ж• 30 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Еще фоззи, таврия, ашан и атб. Аврора, но позакрывалось много магазинов.
100pudov• 30 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Що прям точка, а не крапка?
Два шага -два кроки
Обжора-ненажера
Копейка-копійка
Два шага -два кроки
Обжора-ненажера
Копейка-копійка
Прям
100pudov• 30 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ну ну продовжуйте в тому ж дусі
В якому? Ваше питання починається зі слів Що прям...? Як запитали, так я вам і відповіла.
Матраскин Брат• 30 июня 2023
Ответ для100pudov
Ну дивно, що вивіски магазинів російською мовою, як це так, куди дивиться влада.
100pudov• 30 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ось так. Це Одеса і вивіски були і є саме такими довгий час. Деякі потрохи замінюються, але про ці великі мережеві супермаркети я поки такого не чула. Що ані трохи не заважає мені постійно там купувати.
А касири працюють українською.
Матраскин Брат• 30 июня 2023
Ответ для100pudov
А касири працюють українською.
Ну добре, я вірю, бо Одеса російськомовне місто.
100pudov• 30 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Взагалі то різномовне. А саме української на вулицях від людей різного віку чую вже набагато більше.