Королева краси• 30 июня 2023

Підбори 35 розміру

Підкажіть, де знайти в Києві за невеликими цінами?
Брюлик в стразах• 30 июня 2023
35 размер, пока у меня был, всегда во всех распродажах оставался. Сейчас ходовой 37, и без распродаж лежит 36 и 38, а 37 вечно отсутствует.

Кукарикуууууу• 30 июня 2023
Миратон
lorena28071970• 30 июня 2023
Є ось такі 35 розміру, б/у, недорогі
Кукусики• 30 июня 2023
На жаль, взуття 35 розміру часто коштує більше, ніж розміри з 36 і вище. Розраховано на те, що людям нікуди дітись і будуть купляти.
У мене 34.5-35, тема мені близька. Дивлюся в інтернеті, відсортовую за розміром. Або питаю в магазинах.
На Даринку колись було багато, але там ціни завжди не були низькими за рахунок високої вартності оренди.
Папина дочка• 30 июня 2023
Ви самі підбори шукаєте? Чи може все-таки взуття на підборах? Хоч би уточнили, що Вам потрібно: босоніжки чи чоботи.
автор Королева краси • 30 июня 2023
Ответ дляПапина дочка
туфлі на підборах
Yana1915• 30 июня 2023
В мене був 35 розмір , а після пологів став 36 і все взуття маленьке є нові лодочки класні шкіра колір жемчуг віддам за 1000 грн , взагалі є нові лофери , і ще пару босоніжок , і туфлі лодочки , сапожки , ботільйони , потрібно перебрали ,

Брюлик в стразах• 30 июня 2023
Ответ дляКукусики
Я до 30 лет была в 35 размере, не соглашусь, если размер есть в модели, то он чаще попадает в скидки. Проблема купить такой размер была года до 2003-2004. А потом их стало полно везде.
Xвостокрутелка• 30 июня 2023
Ответ дляYana1915
Классные
Кипрея• 30 июня 2023
Є лабутени, стан нових
І ще на низькому каблучку.