КонФФетОшка• 30 июня 2023

Коли закінчиться війна?

В якому році, місяці?
Чим? Яке в Вас відчуття?
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Лет через 15-20.
Та берите уже сразу 30!
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляГолубка миру
В этом году закончатся боевые действия, а в следующем будут подписаны бумаги.
Будут договоренности. Как бы нам этого не хотелось
Какие договоренности?
LegendaZ• 30 июня 2023
Ответ дляLusik 26
Мене так вражають такі ’прогнози’, а в третій світовій хто буде приймати участь??? сросіся, яка не може Бахмут взяти рік? Чи може Китай? Хочу почути вашу експертну думку, ви ж на щось опираєтесь в своїх ’прогнозах?
Чого так вузько мислите? 3 світова, це не Бахмут. І не Україна.
І в світовій, тож не 2 країни на пряму приймають участь.
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Когда Америка ушла из Сирии, стало понятно, что начнется у нас. Посмотрите, сколько в Сирии воевали...
А, я думала рашка виновата, а тут оказывается Омерика !
Lusik 26• 30 июня 2023
Ответ дляLegendaZ
Та без проблем, покажіть як ви широко мислите і розкажіть які конкретно країни будуть приймати участь у 3 світовій??? ви ж не відповіли на жодне з моїх питань...
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ длявсем надо
Может в 2025 году. Но не факт. В марте 2024 в РФ выборы и скорее всего там без изменений останется все. Потом (весной) в Украине но так как война их скорее всего не будет. А осенью ( в ноябре) в США. Вот после них и станет понятно. Если выберут какого то как Трамп то после инаугурации он может сказать что настаивает на переговорах например. Во всяком случае сейчас он такое говорит.
Мало ли что Трамп вещает. Где он сейчас в курсе?
Марія В• 30 июня 2023
Коли ви підете воювати
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляhappydog
Удалено администрацией...
Ой, а путин (кстати, почему вы его пишите его с большой буквы ??) так отнекивался, отбрыкивался, вот еле-еле всем миром уговорили его напасть на Украину!
LegendaZ• 30 июня 2023
Ответ дляLusik 26
Америка в першу чергу, країни Європи, Китай по повній.
Це відповідь про 3 світову.
Тільки ж Вам її от так разом не оголосять.
І війну названу тактовою, назвуть постфактум.
Чи Вы в перемогу вірите з квітом яблунь, чи черешнь..., чи що тут писали??
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляLegendaZ
Повністю? 29-30 рік.
Знаю, закидають зараз...
Війна тільки почалась, її масштаб буде більше , і за межами України.
Ну если на за границами Украины и на территории рашки то пусть хоть 300 лет идёт
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляОнонек2020
Якщо хочете бути морально сильні і тд. Готуйтесь морально що до 2026 буде тривати це все. Не раніше. На жаль
Вы не в Украине?
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляViolaVio
Дівчата, хто дає прогнози-пішіть хоча б , звідки ви їх берете🙏
Каждый из головы
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляMargonails
Я тоже на это надеюсь, но после того как была инфа ,что когда двигался Вагнер на Москву нас ,,попросили,, не пользоваться этим и ничего не делать рашке, у меня пропали все надежды!!
А что мы должны были делать рашке?
LegendaZ• 30 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Дай Бог Ваши слова туда в Космос.., но как есть.
Мы поле боя, и долго будем.
В перспективе, 20-40 лет, будет лучше.
В Европе, часть которая ближе к атлетике будут катаклизмы. В центральную часть , в том числе и к нашим территориям будет приток.
Но если говорить конкретно о войне, пока нет у нас победы, перспектив на все 100
Джонни у Джонни• 30 июня 2023
Ось пишуть, що ще на роки. І що ми будемо як в Ізраїлі. Але ж ніде окрім України нема ВП. Ніде немає закритих кордонів. Закритих аеропортів. Такого звиздеца. І де таке було так довго за останні 70 років?
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляLotusA
Так як ковід закінчився...ще більшим пізд@цом
Да куда уж больше..
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляLegendaZ
Они развалится, в любом случае.
Просто на это нужно время.
А время не в нашу пользу, скажем так.
Там оркосвиней...много, нас меньше.
И мы полигон, для битвы.
В перспективе 20-30 -40 лет, у нас плюс.
Сейчас нас просто уничтожают.
У нас не война Украины с тварюками сейчас, я уже писала , это старт глобального масштаба.
Это к слову , о заэс, пиковые точки ночь с 02 на 03 июля., и с 13 по 17.
Откуда инфа про пиковые точки?
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляLotusA
Нам скажут, что мы победили, им скажут что они. Все поверят, все хорошо-расходимся...
А с оккупированными территориями что?
Lusik 26• 30 июня 2023
Ответ дляLegendaZ
Це відповідь про 3 світову.
Ні, я вірю в аргументовану фактами позицію. На основі який фактів у вас склалася така думка про майбутнє? маю надію, що це не якійсь конспіролігчний ютуб-канал про ’міровоє правітєльство, жидо-масонів, план ’золотий мілліард’ і тому подібна ахінея)))
мульти1• 30 июня 2023
Через 20 років
LegendaZ• 30 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Откуда инфа про пиковые точки?
Я выше писала. Не претендую ни на что.
Джонни у Джонни• 30 июня 2023
Якщо будуть домовленості і відкриють кордони, то всі просто покинуть країну. Тому що шлях домовленостей у нас вже був. І це привело к повномаштабному вторгненню. Якщо не закінчиться зараз, то буде нова спроба.
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляLegendaZ
Это астрологически не благоприятные точки.
Я не утверждаю, что именно в эти даты что-то будет, и не хочу никого пугать.
Но там просто зоны риска.
Кто-то ещё верит астрологии?
Nuisance• 30 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Притомні вірили і тримали фронт.Волонтерили.
Не вірив Зеленський хоча британська розвідка 28 разів попереджала.І знімки з супутників надали
Зеленський також вірив, і повідомляли про це всі, навіть Байден, в інтервью чи то WP чи WSJ він потім сказав, що хотів запобігти паніці.
Джонни у Джонни• 30 июня 2023
Ответ длямульти1
Через 20 років
І 20 років ми будемо закритою країною???
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляNatalia505
То він шуткує. Десь чула, що до кінця року введуть миротворчий контингент, я чомусь в це вірю. Відящий сказав.)
Что ещё видящий сказал?
LegendaZ• 30 июня 2023
Ответ дляLusik 26
Я не ютуб не дивлюсь, але конспіралргічні точки зору не відкидаю, аналізую те що відбувається, може зараз зафукають астролог більше 12 років, а так звичайна людина . Тому, що пишу це , як там кажуть імхо. Нікого ні до чого не закликаю.
LegendaZ• 30 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Кто-то ещё верит астрологии?
Да. Это не значит верит только ей. Вы когда едите по дороге, Вы же не только навигатору верите? А ещё по сторонам смотрите
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляOks234
Я думаю коли путін помре або піде у відставку , чоловік каже до осені 24 . Побачим, хто з нас правий
Та він вже давно помер
avicber• 30 июня 2023
Ответ дляhappydog
Удалено администрацией...
Боже...яке кончене... Теорія заговору квітне в голові замість мізків