ПироженкА• 01 июля 2023
Це уже все мабуть. Почуттів немає. Я вже так не витримую просто.
З чоловіком 12р, двоє дітей 3 і 6р. Він одразу був холодноватий, така людина, но словами не кидався, робив що треба.
Я знала що він мене і не любив, жінка відчуває чи любить її чоловік. Ну якось жили, зживались. От по трохи все холодніше і холодніше, поцілунків в нас немає, якщо я підійду поцілувати.
Він гроші дає, куди треба підвозить, забирає, купує. Ми не шикуєм прям, но і не бідуєм
Я б вийшла на роботу але менша ще адаптація в садік, і зараз старша в школу вже піде
От сьогодні прийшов, я мию підлогу в 10 вечора ’ти не могла вдень помити, що ти робила, телефон мабуть мішав,сиділа в телефоні’ я хочу помитись, вага зайнята,миска з замоченим стоїть, завтра помиюсь так і буде’ салат йому роблю нарубаний овочі. Хоча нормальний салат, овочі, заправлений олією.
От так приходе і порте тупо настрій, в останній час це кожен вечер. Він працює на роботі, і вечером ще своїм займається щоб продати і заробити гроші. Заморюється звичайно, але мені каже ти ж вдома, тобі легше, можеш прилягти. Хоча я краще на роботу ходила б, діти верещить цілий день, голова кругом іде. Зараз трохи в садочок хоть ходять.
В мене вже думки що він спецом так себе веде ще дуже щоб я прийняла рішення розійтись і він не буде винен в цему, типу він жертва.
Я вже на грані якійсь, не можу кожен день бачити його кисле, недовольне обличчя
До моїх сліз йому взагалі насрать вибачте. Он перекусив і ліг спати поки я щось робила, і так завжди
ПироженкА
• 01 июля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Скорее всего и вам сложно и ему от того он и злой такой
Тяжко що? Типу хоче розійтись але не хоче боляче мені робити?
Пукимончиг• 01 июля 2023
А нащо в 10 вечора мити підлогу? Це зовсім не по фен-шуй. Ви вимиваєте з хати щастя та достаток.
Не встигли вдень - відкладіть на завтра.
ПироженкА
• 01 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Дітей шкода, батьки ідіоти. Ні радасті в діток, ні любові.
Я люблю дітей, я з ними граюсь, гуляю і т.д
Чоловік так холодний, він їх любить але і до них холодний
ПироженкА
• 01 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
У нього є коханка
О, починається
Нема 💯
Леопардові панчохи• 01 июля 2023
А вы спросили, что у него произошло и почему он такой?
Может у него какие то сложности, да, это не выход так бубнеть, но увы, достается тем, кто рядом и безопасен для высказываний.
Татьяна-bfd8• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
О, починається
Нема 💯
Подружка-коллега по переписке. Еще не шпехаются, но хотят
Україна понад усе!• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
О, починається
Нема 💯
Тоді не партеся. Підіть на роботу. Там час покаже
Небалувана Галя• 01 июля 2023
А як по вашому на тринадцятому році життя має поводити себе чоловік який вас не любить? Я без сарказму, серйозно?
Я свого обожнюю, але коли в мене хреновий настрій, проблеми то виношу мозг.
Пукимончиг• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
О, починається
Нема 💯
Ну, скоро буде. Бо його ввечері зустрічає явно не любляча дружина.
Стрекоза любви• 01 июля 2023
Чоловікам завжди здається, що бути домогосподаркою легко. У вашому випадку вам потрібно по іншому реагувати на ті ситуації, які виникають. Пояснювати, що так, вибач не встигла вдень помити, але так хотіла, щоб було чисто коли ти прийдеш. Ви можете якісь заспокійливі попити на постійній основі.
Також важливе сексуальне життя, наскільки ви підтримуєте цей вогник пристрасті.
ПироженкА
• 01 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
Я відкладаю вже 4 день )
Ви ж розумієте що це не дуже і проблема щоб на мені зриватись, робити пику недовольною і портити настрій
Зранку ішов на роботу так йому треба було відро яке він вечером з вишнями приніс, він не сказав його залишити пустим, я і поставила в холодильник з тими вишнями його. Так я мала типу сама догодатись що воно йому зранку треба буде
От такі дрібниці кожен день (
ПироженкА
• 01 июля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Вы знали, что он вас не любит и в честь этого родили двух детей. Умно
Не починайте
Ми разом хотіли дітей, тоді ще не так було все плачевно
Зайченя• 01 июля 2023
Вы его раздражаете, возможно. Вам надо стать самостоятельной, работа и доход. Может и кризис, сомнения, может хотел бы уйти а совесть не позволяет. Может разлюбил или кажется.
Извините за вопрос, у васм есть близость, желание с обеих сторон. Это оч обьндиняет и поддерживаеь любовь, в длительных отношениях.
Есть ли возможность побыть вдвоем. детей баьушкам на вых отдать. Это если хотите что то наладить, а так выйти на работу и выгнать вснгда успеете. Может все же кризис семейной жизни. Встряска нужна, типа заболеоа и неделю в больнице, как себя поведет?
Татьяна-bfd8• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Не починайте
Но он же вас все равно не любил. На что вы рассчитывали? Что вместе с детскими ночными воплями и какахами она появится?
ПироженкА
• 01 июля 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Він не дається поговорити, він взагалі не хоче зі мною толком розмовляти, я устав давай завтра і т.д
Небалувана Галя• 01 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
Давайте розказуйте як треба зустрічати і як у вас коханка з‘явилась у вашого
Україна понад усе!• 01 июля 2023
Ви цікава. На все у Вас є чітка відповідь. Нікого не чуєте крім того що знаєте. Чому сюди прийшли?
ПироженкА
• 01 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
Треба кожен день голою стояти? Як це люблячи?
Він приходе я радію і він починає свої притензії, мені далі радіти?
Недавно вже пізно його немає, звоню де, переживаю, так ’або, що, я їду’ грубим голосом, хоча я завжди коли звоню то не в той час і цей його голос (
Коханки немає 💯
Чудо в декрете• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Як ви умудрилися обидва одружитися один на одному без кохання?
Чому він на вас ні с того ні с сього гримає? Мо інша жінка з´явилася? Або дійсно, як немає почуттів, то все драконить. Інтимного життя у вас немає теж, як я зрозуміла?
ПироженкА
• 01 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Йому насрать на те помити, не хочеш не мий, він мою працю взагалі не цінує, от його тре цінувати, бо він на роботі, він устав (
З сексом все нормально, він є нерідко
Чудо в декрете• 01 июля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Як можливо одружити на собі людину, яка не кохає?
Зайченя• 01 июля 2023
Не нравится мне его реакция, избегает разговоров. Думаю, есть другая на горизонте. Но все еще неточно. Вы уже очень раздражаете. Предложите разьехаься на время подумать, с радостью сьедет? Значит она есть.
Вы бы о финансах думали, есть ли у впс жилье, работа, за что детей содержать. Поможет ли мама с детьми. А не настроения нелюбящего раздраженного мужа. Сорри, не порадую, лучше подстраховатся если все плохо на саиом деле а не временный кризис
Зайченя• 01 июля 2023
А почему поженились, если и не любил изначально? причина для создания семьи, кто предлагал?