ПироженкА• 01 июля 2023

Це уже все мабуть. Почуттів немає. Я вже так не витримую просто.

З чоловіком 12р, двоє дітей 3 і 6р. Він одразу був холодноватий, така людина, но словами не кидався, робив що треба.
Я знала що він мене і не любив, жінка відчуває чи любить її чоловік. Ну якось жили, зживались. От по трохи все холодніше і холодніше, поцілунків в нас немає, якщо я підійду поцілувати.
Він гроші дає, куди треба підвозить, забирає, купує. Ми не шикуєм прям, но і не бідуєм
Я б вийшла на роботу але менша ще адаптація в садік, і зараз старша в школу вже піде
От сьогодні прийшов, я мию підлогу в 10 вечора ’ти не могла вдень помити, що ти робила, телефон мабуть мішав,сиділа в телефоні’ я хочу помитись, вага зайнята,миска з замоченим стоїть, завтра помиюсь так і буде’ салат йому роблю нарубаний овочі. Хоча нормальний салат, овочі, заправлений олією.
От так приходе і порте тупо настрій, в останній час це кожен вечер. Він працює на роботі, і вечером ще своїм займається щоб продати і заробити гроші. Заморюється звичайно, але мені каже ти ж вдома, тобі легше, можеш прилягти. Хоча я краще на роботу ходила б, діти верещить цілий день, голова кругом іде. Зараз трохи в садочок хоть ходять.
В мене вже думки що він спецом так себе веде ще дуже щоб я прийняла рішення розійтись і він не буде винен в цему, типу він жертва.
Я вже на грані якійсь, не можу кожен день бачити його кисле, недовольне обличчя
До моїх сліз йому взагалі насрать вибачте. Он перекусив і ліг спати поки я щось робила, і так завжди
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляЗайченя
А если вам выйти на работу, облегчить муду добывание денег. Поменяется ли отношение? И как он себя ведет если вы болеете, но так чтоб не могли заниматься детьми и бытом. Жалеет вас или бесится?
Каже куди ти вийдеш, сили вдома, що ти вмієш
Типу він заробе гроші
Болію то болію, не дивиться він до мене, якщо вдруге в лікарню потрібно то так тоді буде трохи переживати і не жаліти зовсім грошей на мене якщо потрібно
Неправдиша• 01 июля 2023
Я думаю вы оба устали друг от друга и бесите. У ас тоже так было, когда я была дома, а муж работал. Сейчас я в офисе, а он дома работает и теперь меня все бесит.
Зайченя• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Ага )))
В мене була температура, лежала, не могла встати, діти самі по собі, я чуть не вмираю, він проходив не подивися в мою сторону ( а як він заболіє то всі мають угождать
Хоча лікарню пройти огляд наприклад у гінеколога чи зуби зараз треба дорого полікувати, без проблем дасть грошей
Сочувствую, не любит увы, раздражаете и жмвет из чувства долга. Становитесь на ноги срочно
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Вы долго не заводили детей, ок шести лет, что то же держало его с вами. Есть ли помощь от мам, чтоб побыть вдвоем и забить на быт. Вспомнить что было, возродить чувмтва так скпщать. И на работу срочно подумать, любит или нет вам нужна самостоятельность.
Та немає допомоги як такої щоб дітей залишити
Була 3 рази завмерла (
Першу потім родила, друга залетіли хоч і захищались
Vailly• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Та ні, немає
Від нього чути запах бенза, що він з гаража
Та і труси він носе пару днів, так би нарядався, в нас в сім´ї я б замінила 💯
Та і не такий він
Просто я його мабуть почала дратувати (
Я как это прочитала, сразу бывшего вспомнила))) Тоже носил одни трусы, пока я в ванну чистые не принесу и не отберу грязные)))
Фу, напомнили мне.
От моего тоже никогда духами не пахло, трусов чужих в машине не находила, левых звонков и переписок не было. А вот находил же как то((( ой, я тоже раздражала, все у меня плохо, специи фиговые( а они как у его матери), стиля нет, вкуса нет и тд.
Но было же (((
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Что у вас по личному жилью, возможности аыйти на работу, помогут ли с детьми родители. Заначка. Если разбил, сильно раздражаете и есть другая на примеие (а посмотрите телефон) , то разрыв дело времени. А даже если нет, что за жизнь с нелюбимым человеком.. налаживайте отношения, если у него кризис. Сил вашей семье это пережить
Дивилась я телефон, пароль відгадати, нема там нічого )
Він не з тих що будуть зраджувати
Зайченя• 01 июля 2023
И какой пример детям, мама оч больна а папа даже не подойдет. Автор, на работу и в самостоятельную жизнь. Вы достойны и любви и заботы
Vailly• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Була 3 рази завмерла (
А знаете, что у меня ещё было. Я вся такая раздражающая и плохая, но при этом говорил, что пойдёт ребёнок в первый класс, мы второго родим))) хотя раздражала постоянно. Зачем? До сих пор не пойму! Разошлись за полгода до первого класса. Но я б и не рожала, не любил, а я очень и в душу наложил очень сильно(((
Зайченя• 01 июля 2023
Можно просто не любить и быть равнодушным(
Чудо в декрете• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Ну от відчуття таке, давно
Він черствий, холодний, раніше ще з горем попалам а зараз вже стає просто нестерпно, видно що я йогу скоріш за все дратую (
Ну то сядьте поговоріть з ним, поставьте точки над і. Ви скажіть, що вам не вистачає уваги. Він вам скаже, що його дратує. Постарайтесь виправити все разом. Може він хоче прийти додому, а ви така підійшли, обняли, поцілували ( от цей рітуал для мого обов´язковий з ранку і з вечора). Він пишов митися, ви йому їсти поклали в тарілочку. Це так мало, а багатьом чолрвікам це подобається. А ви йому скажіть, хай вам каже приємні слова, показує, що ви бажанна жінка, скажіть, що це вас заводить. От мій чоловік теж рідко каже, що любить. Але мені досить і того, що він ввечері каже:’ я тебе дуже хочу’.
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Але як, от як? Дитина ось почала ходити в садік, і то повезло що взяли, бо наш закритий, сказали є інший, то я бігом позвонила, принесла документи.
Вона не хоче йти в садік, плаче, просить не вести або я не буду там лежати, спати і так сльозно просить, я то оставляю бо сама з ними замахалась і хай вибачають )) але материнське серце не на місті від цих сліз і як вона просе (
І робота дивлюсь мінімум до 6 години вечора, дитина не витерпить так кожен день, я забираю в 16:30 максимум
Чудо в декрете• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Ага )))
Ну ігоїст, що тут скажеш. Думає, що ви його мамка,не баче в вас коханої.
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляVailly
Фу, напомнили мне.
Но было же (((
Капець, блін ((
Але і гроші він нормально тратить на сім´ю, там на коханку мало що останеться )
І поговорка якщо трате то цінує
Не знаю, я вже так заплуталась (
Зайченя• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Бабушки, няня, или вам удаленнвя работа. Ну или дивите в равнодушии, жищнь быстро проходит, другой не будет. Живите сегодня и будьте счастливы, все это оч сложно понимаю. А что ваши родители, терпи все так живут он еще хороший? Если бы бабушка помогала с детьми было бы легче стать на ноги
Vailly• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Капець, блін ((
І поговорка якщо трате то цінує
Не знаю, я вже так заплуталась (
Я с ним перед разводом поговорила, ну типа назад просился, я все знаю, жду правды от тебя! Рассказал, что одних было достаточно прокатить на машине(где потом мы с ребёнком ехали, блин), другим бутылочки шейка, вкусняшек. Выбирал же дур молоденьких……
Тоже плакал, как расходились, но я больше не могла….
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Це все не про мого чоловіка нажаль, він не любе обнімашок, не хоче щоб я підходила )
Я говорила що кажи мені приємне, один раз а потім знов те саме (
Зайченя• 01 июля 2023
Люблвь это основа семьи, не когда откупился, а на все готов если половинка болеет. И бульон варить и на себя детей взять. Равнодушие хуже измены
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Так, мабуть (
Дуже тяжко так, нестерпно розуміти що тебе не люблять, хай би переплакати той тиждень і змиритись чим так страждати (
Бентливуман• 01 июля 2023
вы 12 лет рядом с человеком и не знаете что его раздражает?
да,человек приходит уставший,а ванна занята.
неужели так трудно подумать и о нем,а не только о том,что вам тяжело с детьми,тем более пишете что ходят в садик, хоть как-то.
семейная жизнь это обоюдный труд.
меньше перенимайте опыт здесь и будет вам легче в жизни,а то начитаетесь как у других и себе давай так же...
Чудо в декрете• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
А ви як підходите поцілувати, теж йому не подобається? То як взагалі так жити можна, я б чокнулась. У вас депресія колись дойде до критичної точки і буде погано всім.
Ванна Тазиковна• 01 июля 2023
Да, это всё, когда пропадают чувства, дальше раздражение будет только нарастать. Я развелась через 12 лет с тремя детьми, выдержать холодное отношение просто невозможно
Чудо в декрете• 01 июля 2023
Ответ дляБентливуман
семейная жизнь это обоюдный труд.
Ну як ви вважаєте в родині немає кохання, він жінці нічого не дає. Холодна людина. А жінка з трусів випригнути повинна, щоб у всьому догодити? Тут так смішно це читати. В одній темі таких жінок цькують, типу, чого ти догождаєш, він винен теж. А тут хоба, і вже чоловіку ноги чуть не мий, і тоді гарна будеш.
Всех в сад• 01 июля 2023
У меня вопрос, с какими интонациями муж вам выговаривает? С раздражением, ненавистью или так просто, побурчать? Мое мнение - нужно говорить с ним. Если оба хотят удержать семью, удержат. Если ничего не изменится, лучше уйти. Возможно, расстояние растопит лед вашего мужа.
Бентливуман• 01 июля 2023
’Ты, Зин, на грубость нарываешься
Все, Зин, обидеть норовишь!
Тут за день так накувыркаешься...

Придёшь домой - там ты сидишь!’ (с)
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
З роздратованістю
І так часто, коли я йому звоню, вічно не в той час типу коли він зайнятий, як я так вгадую звонити, чи просто звоню, так чого просто звонити
В мене колись були відносини, так помню ми могли звонити по триста разів одне одному, а це жах якийсь (
Татьяна-bfd8• 01 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Мытье ног тут не поможет. Автор его бесит
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
От точно, що замінила що наростає ця якась дратованість (
Холод, холод і холод (((
Татьяна-bfd8• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Холод, холод і холод (((
Чего ждете? Думайте про финансы. Тут уже дело времени, когда вы расстанетесь
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Вона вже доходе нажаль (
Я тупо голова мабуть вже розходитись,вже не можу терпіти таке ставлення, краще я переплачу в подушку і все
Бентливуман• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Ну от відчуття таке, давно
так и меня бы вы дратувалы,если прийти с работы,а в ванной трусыкы и моется пол в 10 вечера))
может ещё и дети по хате бегают,а не в своих кроватях спят?