ПироженкА• 01 июля 2023

Це уже все мабуть. Почуттів немає. Я вже так не витримую просто.

З чоловіком 12р, двоє дітей 3 і 6р. Він одразу був холодноватий, така людина, но словами не кидався, робив що треба.
Я знала що він мене і не любив, жінка відчуває чи любить її чоловік. Ну якось жили, зживались. От по трохи все холодніше і холодніше, поцілунків в нас немає, якщо я підійду поцілувати.
Він гроші дає, куди треба підвозить, забирає, купує. Ми не шикуєм прям, но і не бідуєм
Я б вийшла на роботу але менша ще адаптація в садік, і зараз старша в школу вже піде
От сьогодні прийшов, я мию підлогу в 10 вечора ’ти не могла вдень помити, що ти робила, телефон мабуть мішав,сиділа в телефоні’ я хочу помитись, вага зайнята,миска з замоченим стоїть, завтра помиюсь так і буде’ салат йому роблю нарубаний овочі. Хоча нормальний салат, овочі, заправлений олією.
От так приходе і порте тупо настрій, в останній час це кожен вечер. Він працює на роботі, і вечером ще своїм займається щоб продати і заробити гроші. Заморюється звичайно, але мені каже ти ж вдома, тобі легше, можеш прилягти. Хоча я краще на роботу ходила б, діти верещить цілий день, голова кругом іде. Зараз трохи в садочок хоть ходять.
В мене вже думки що він спецом так себе веде ще дуже щоб я прийняла рішення розійтись і він не буде винен в цему, типу він жертва.
Я вже на грані якійсь, не можу кожен день бачити його кисле, недовольне обличчя
До моїх сліз йому взагалі насрать вибачте. Он перекусив і ліг спати поки я щось робила, і так завжди
Ванна Тазиковна• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
От точно, що замінила що наростає ця якась дратованість (
Холод, холод і холод (((
Я ничего сделать с этим не смогла да и не хотелось уже, если чесно.
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
А що вже зробити, серцю не прикажеш ( і от правда вже не хочеться особо бо сил немає просто, хочеться вже якогось спокою а не знати що зараз прийде і недовольний
Додекаэдр• 01 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Людина раніше писала рашенською. Тепер старається нашою рідною. Це ж класно. Я така ж ))
Людина, яка переходить на українську мову робить помилки. А не оцей бісячий суржик
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
Бентливуман• 01 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ну як ви вважаєте в родині немає кохання, він жінці нічого не дає. Холодна людина. А жінка з трусів випригнути повинна, щоб у всьому догодити? Тут так смішно це читати. В одній темі таких жінок цькують, типу, чого ти догождаєш, він винен теж. А тут хоба, і вже чоловіку ноги чуть не мий, і тоді гарна будеш.
не преувеличивайте.не одна я писала,что надо было тот пол оставить и не мыть, дать возможность человеку помыться,придя с работы.
вот такая хоба (((
Ванна Тазиковна• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Держитесь, поверьте, даже в самом худшем варианте развода, хуже уже не будет, да, будет тяжело сначала, но потом вы перестанете чувствовать что не нужны, что вас не любят и жить станет гораздо приятней. Все у вас будет хорошо, обязательно
Бентливуман• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
З роздратованістю
І так часто, коли я йому звоню, вічно не в той час типу коли він зайнятий, як я так вгадую звонити, чи просто звоню, так чого просто звонити
В мене колись були відносини, так помню ми могли звонити по триста разів одне одному, а це жах якийсь (
не любит он эти звонки.
там может коллеги вокруг и у всех есть уши.
не будьте назойливой.
мне бы и одного раза хватило понять,что звонки в рабочее время неуместны,а до вас не доходит.
чего же не остались с тем болтуном,что 300 раз,а вышли за этого, да ещё и без любви?
Бентливуман• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Холод, холод і холод (((
а вы всё лезете и лезете ’в объектив’:то звоните по любому поводу,то с нежностями своими...
а у него может кошки на душе скребут.
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляБентливуман
не любит он эти звонки.
не будьте назойливой.
Вас не спитала
По вашому жінка не може звонити на протязі робочого часу чоловіку, це що дикість, чи сусіди?
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляБентливуман
а у него может кошки на душе скребут.
А мене не скребуть?!
Мені не потрібно тепло іноді?
Додекаэдр• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Удалено администрацией...
Вихід куди? Це загальнодоступний сайт. А ваш говір видає людину недалеку. Вибачте
Бентливуман• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Вас не спитала
так ви така жінка.руки є і дзвоните)))
а це так необхідно, терміново і не може почекати до вечора чи поки він вам сам перетелефонує, що ви його смикаєте в робочий час?
Бентливуман• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
А мене не скребуть?!
Мені не потрібно тепло іноді?
нема в нього для вас тепла.
і його не добудеш вимаганням...

може то такий темперамент у чоловіка,чи жалкує що не з тією людиною пов’язав свою долю.
ви ж самі бачите що щось не так.
Бентливуман• 01 июля 2023
Ответ дляДодекаэдр
як би тільки говір...
там і в родині не дає спокою, насідає, вимагає...
автор ПироженкА • 01 июля 2023
Ответ дляБентливуман
як би тільки говір...
Ви що ку ку?
Ви ясновидиця чи так підробляєте? )
Коханозадовільна• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Ви що ку ку?
Ви ясновидиця чи так підробляєте? )
Автор, как он секс с вами начинает? Мне трудно представить вашу интимную жизнь с таким отношением от мужчины.

Я бы вам прсоветовала(из опыта) вести себя с ним точно также, как он с вами. Если начнутся претензии с его стороны-ответ: не нравится, разводись.
Ему нужно дать прочувствовать что он может потерять семью. У меня сработало, в свое время, мой муж тоже вёл себя со мной очень похоже, как и ваш.
Новопоштинская• 01 июля 2023
Я в шоке, как вы в таких отношениях рожаете?
Душка-свекрушка)))• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Ага )))
В мене була температура, лежала, не могла встати, діти самі по собі, я чуть не вмираю, він проходив не подивися в мою сторону ( а як він заболіє то всі мають угождать
Хоча лікарню пройти огляд наприклад у гінеколога чи зуби зараз треба дорого полікувати, без проблем дасть грошей
Он просто такой вот,не бросает слова на ветер, пообещал-сделает, не сильно разговорчив и не сентиментален,не пи...бол,спокойный и уравновешенный) Это не значит,что не любит,просто он так только может любить. Вы хотите более душевного, устали с детьми,вам бы с ним к семейному психологу сходить.А вообще,думаю,что вы скоро узнаете,что у него кто то есть...почти 100%.
Душка-свекрушка)))• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Капець, блін ((
Але і гроші він нормально тратить на сім´ю, там на коханку мало що останеться )
І поговорка якщо трате то цінує
Не знаю, я вже так заплуталась (
А вы бы расстроились,если б узнали о коханке? Или все равно было бы?
Бентливуман• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Ви що ку ку?
Ви ясновидиця чи так підробляєте? )
так ви самі все написали,своїми пальчиками))
Молчалка• 01 июля 2023
Автор своим поведением вы кого угодно доведете
Вельми шановна• 01 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна

У меня тоже так было. Но, когда я ушла, то он не смог меня вернуть.
мадам Везувий• 01 июля 2023
В мене також двоє
Коли була з ними дома, ще був, час прилягти. Серіал подивитись)))
Зараз працюю а вечором прибігаю і ще щось вдома роблю)))
Ваш чоловік правий
Я не займаюсь мезогінією але це ниття як важко в декреті не розумію

Інша справа, що у вас немає любові
Це взагалі інше питання

Я в 22.00 вже в ліжку з чоловіком)
Обнімашки ціловашки, навіть якщо в цей день сексу нема. Без цього день не закінчиться. Ми 17 років разом
Я погнала• 01 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
А нащо в 10 вечора мити підлогу? Це зовсім не по фен-шуй. Ви вимиваєте з хати щастя та достаток.
Не встигли вдень - відкладіть на завтра.
Так це чмо прийде і скаже: «чому підлога не помита?» Діла не буде, це дуже важко, терпіти недовольство і претензії, йому здається несправедливим, що автор дома «відпочиває», а він впахує. Можливо, якщо автор пішла б працювати - все змінилось би, але навіщо такий чоловік, що ні підтримає, коли важко, ні підстрахує.. А з двома дітьми такого віку ой як важко.
mamaOlja84• 01 июля 2023
Я вже рік як розлучена і от що я вам скажу. Дуже важко бути самій з дітьми - і фізично і морально і матеріально. На його допомогу чи гроші не розраховуйте, тільки на себе.
Якщо наважитесь, то гарно підготуйтесь до цього. Магазин, школа, садок, поліклініки тощо - все буде на вас.
До речі, за цей рік що я розлучена, досі не пройшло засідання по аліментам, вимагаю гроші в нього, кожен раз вислуховуючи образи в свою сторону
Я погнала• 01 июля 2023
Ответ дляVailly
Я с ним перед разводом поговорила, ну типа назад просился, я все знаю, жду правды от тебя! Рассказал, что одних было достаточно прокатить на машине(где потом мы с ребёнком ехали, блин), другим бутылочки шейка, вкусняшек. Выбирал же дур молоденьких……
Тоже плакал, как расходились, но я больше не могла….
О, ваш муж не переборчивый, представляю качество дам подобного сорта.
Добрый Йиннот• 01 июля 2023
Ви ще з початкових стадій стосунків бачили, яке ставлення має до вас чоловік. Нічого нового він не дав.
А от ви нарешті маєте подумати про відповідальність перед собою.
Не можете одразу щось покращити - хоча б не псуйте.

Наприклад:
1. Не лізьте цілувати байдужу до вас колоду. Колоді пофігу, а вам гірко.
2. Не прикривайтесь дітьми. Про старшу дитину в школі як перешкоду в пошуках роботи ви надто перебільшуєте. Ще скажіть, що далі не працюватимете, бо студент потребує цілодобової емоційної підтримки.
3. Гармидер в хаті - то дійсно дратівливий фактор.
Ідеальної чистоти від вас не вимагають, просто не створюйте хаос.
Не встигли щось зробити - не починайте, якщо ввечері в помешканні буде режим ’Генеральне прибирання’.
Краще взагалі не робити, ніж створювати своєю роботою клопіт.
4. Ви шукаєте собі зайнятість, а треба шукати грошей.
Добрый Йиннот• 01 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Йому насрать на те помити, не хочеш не мий, він мою працю взагалі не цінує, от його тре цінувати, бо він на роботі, він устав (
З сексом все нормально, він є нерідко
У вас є готова інструкція, як покращити життя, але ви вперто миєте підлогу о 22-й годині.
Вас, мабуть, з дитинства привчили отримувати увагу через труднощі та біль.
Vailly• 01 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Я развелась давным давно)) Даже не хочу представлять! Забыла как страшный сон!
Я тут с краю постою• 01 июля 2023
Коли в нас почалося таке, розлучилися через рік десь. Бо знайшов фею, яка була така, без дітей, готова на все і не втомлена.