Рассказница• 01 июля 2023

Моїй дитині 11 років. Ми з російськомовного міста

Другий рік проживаємо в Німеччині. Дитина частково інтегрувалася. Коли повернемося та чи будемо повертатися не знаю.
Але таке відношення у моєї дитини до своєї країни.
Колишній однокласник написав моїй дитині, щоб прапор змінила та німецький та видалила український.
Більше додати нічого.
Я пишаюся своєю дитиною за розуміння в 11 років до ситуації.
Пампушечка• 01 июля 2023
Ви вже писали тут про це, для чого знову? Скучно в Німеччині?

СкрипяСердцем• 01 июля 2023
А до чего у цій історії однокласник?
ПультОт_БМВ• 01 июля 2023
Чудово, свідома дитина. Нажаль, таких одиниці
автор Рассказница • 01 июля 2023
Ответ дляПампушечка
Ні, вперше
Чупа-чупс• 01 июля 2023
Моему 8. Тоже перешёл на украинскую . Сказал стыдно жить в Украине и говорить не по украински
Пампушечка• 01 июля 2023
А чому ви питаєте чому вона на українській якщо вона українка?
Kidstaff Bot• 01 июля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.

чаревна• 01 июля 2023
С кацапского міста, це звідкіля? Нет у нас в Украине кацапских городов!
ksusha1155• 01 июля 2023
Молодчина) дітки наше майбутнє
чаревна• 01 июля 2023
Пардон, с росийскомовного, не так поняла
Love_Love_Love_• 01 июля 2023
Ответ дляРассказница
Ні, вперше
Ні, не вперше, ви точно це писали, не вигадуйте.
Я теж пам‘ятаю
Lusik 26• 01 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Він на 100% правий! Навіть дитина це розуміє...шкода, що багато дорослих - не розуміють.
Lusik 26• 01 июля 2023
Ответ длячаревна
Не перекручуйте, автор написала ’з російськомовного’. Ви свідомо ’бикуєте’?
чаревна• 01 июля 2023
Ответ дляLusik 26
Читайте все коменты глазами, а не сидалищным местом
Lusik 26• 01 июля 2023
Ответ длячаревна
Ви просто чарівна)))) що не речення - то перлина
Елена 1• 01 июля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Одиниці? у моєму оточенні таких дітей більшість.
чаревна• 01 июля 2023
Ответ дляLusik 26
В чем я не права? Сначало я, не так поняла, потом извинилась. В отличие от вас, за наезды
Безникая• 01 июля 2023
Меня одну смутила фраза «я дивлюсь українські канали»? Это как простите? У нас уже много лет нет русскоговорящих каналов на тв, и кто вообще еще смотрит тв, кроме пенсионеров?
Елена 2016• 01 июля 2023
автор я так горжусь вашим ребенком в Германии, какие у нас патриоты, ай да флажками, ай да песнями, ай да митингами!!! ))) ммм... но больше я горжусь своим сыном, который полтора года на войне...и да мы из русскоговорящего Днепра и мы говорим на русском.

oboeva• 01 июля 2023
Одноклассник проникся?
Bonya_A• 01 июля 2023
Ответ дляБезникая
Скоріше за все мова про ютуб, наприклад
frolik• 01 июля 2023
Ответ дляЕлена 2016
Низький уклін вашому сину, але до чого сарказм по відношенню до 11-річної дитини? Воювати вона точно не зможе.
Ta-Ki• 01 июля 2023
А моєму 14 і ніяк
Я до нього українською, а він російською
Бо дивиться ютуб російською про своїх динозаврів і трансформерів
Ну так то й так, ми з Кривого Рогу, тут мало де звучить українська мова
Ta-Ki• 01 июля 2023
Ответ дляЕлена 2016
Тю
Ви порівняли дитину з дорослим дядьком?
Pole• 01 июля 2023
Ответ дляБезникая
І при чому тут канали, коли пишеш мамі, у скільки плануєш повернутися...
Ну так вже притягнуто за вуха!
Елена 2016• 01 июля 2023
Ответ дляfrolik
это посыл автору, но она не ответит...анонимов же сняли)) Ее пост не о том, как ее ребенок хороший... пост заказной и для срача. О себе я скажу, я уважаю украинский язык, веду делопроизводство на своем предприятии на укр., сама укр. язык не учила, так как с пятого класса я жила в Германии, и да я буду говорить на русском, мне так удобно, комфортно.
olga_lk• 01 июля 2023
Без анонімів автор зник...
Елена 2016• 01 июля 2023
Ответ дляolga_lk
Без анонімів автор зник...
она уже новую тему создала)))
КокоСина• 01 июля 2023
У Польщі теж помітила що діти до батьків говорять українською , а ті у відповідь акають і чьокають. Приємно усвідомлювати що діти розумніші і їм не ’какаяразніца’
Семицветка• 01 июля 2023
Ответ дляБезникая
Вот эта фраза и натолкнула меня на мысль, что тема-липа. И диалог состряпан на коленке только что.