дама_из_декрета• 02 июля 2023

У кого дппг? как часто у вас приступы?

Неужели на всю жизнь, ни с того ни с сего
МастерЮля• 02 июля 2023
Консультація ЛОР, краще якщо отоневролога. ДППГ пов´язано з переміщенням кристалів-оттолітів.

У мене є епізодичні запаморочення, що супроводжуються нудотою. По декілька разів на добу і вночі теж (тому сплю лише на правому боці). Виникають при повертанні голови, нахилах, рухах. А ще в момент виникнення запаморочення дзвенить або шумить у вухах.
У мене був середній отит декілька разів, а також струс мозку у дитинстві був. До ЛОР ще не дійшла... Отоневролога у місті немає. Неврологи лікували синдром хребтової артерії, ДЕП... Але лікування не допомагає. В аптечці є Вестінорм, іноді приймаю.

Якщо у анамнезі був середній отит, то це може спровокувати виникнення ДППГ.