#Пойду_кгадалке• 02 июля 2023
Вібрація гудіння в лівій стопі
Доброго вечора.Цілий день гудіння в лівій стопі ноги,ніби як вібрація,гул періодично.Що це може бути?Є протрузія в шийному відділі хребта,остеохондроз,можливо з цим зв´язано.Іноді є покалування в руках і ногах.У кого таке було,до якого лікаря звертались?
ПриснитсяЖЕ• 03 июля 2023
В ногах іноді теж гудить, навіть після сну буває виникає (встаю ранком, а ноги гудуть). Також є нестійкість і слабкість в ногах. Також оніміння і поколювання в руках і ногах. Є проблеми у хребті (у всіх трьох відділах). Але це триває вже декілька років.
Поколювання в руках і ногах (перестезія) може бути пов´язане з защімленням нерва в шиї або інших відділах хребта, остеохондрозом шийного відділу хребта, зі сном у незручній позі. Є і інші причини. Потрібна консультація невропатолога.