Мост_Устал• 03 июля 2023
завела дитину в садок - і мучить совість
ми закордоном. дочці 6,5 років. цього року в школу.
садок в липні і серпні не працює, але в липні є чергова група для дітей садіку (різного віку).
сьогодні привела - там 2 дітей віку 3 роки.
садік з 7:30 до 12:30. вони не гуляють.
і мені так совісно стало. дітей її віку нема, я не розумію чому (чи сплять, чи не хочуть, чи є няньки - не знаю).
а я працюю онлайн і роботи дуууже багато. і ті пару годин садка мені як ковток свіжого повітря.
Що б ви робили? думаєте не водити?
садік з 7:30 до 12:30. вони не гуляють.
Що б ви робили? думаєте не водити?