Мне без сахара• 03 июля 2023
Чи є тут гінекологи? зайдіть в тему
17 день циклу (овуляція вже була)-знаю по симптомам, які мене не підводили в плані овуляцій. до лікаря вже записалась на четвер. два дні періодично поколює ніби яїчник, ніби матка-точково, відчуття , ніби голкою колить. маю ендометріоідну кісту. що це таке? вперше такі відчуття
Мне без сахара
• 03 июля 2023
Ответ для100%
Якщо поколює то не ок. В мене з поколюванням на операцію відправили.
в що саме у вас виявилось?
100%• 03 июля 2023
Ответ дляМне без сахара
в що саме у вас виявилось?
Кіста лопнула. Не відразу як відчула поколювання, бо лікар типу заспокоїла що все ок, а виявилося не ок.
Мне без сахара
• 03 июля 2023
Ответ для100%
жесть, в мене теж кіста( двічі вже були-вирізали, але не лопали самі
100%• 03 июля 2023
Ответ дляМне без сахара
Тому не зволікайте. Оце поколювання не дуже ок. Секс не можна, краще утриматися до огляду лікаря і при таких симптомах. Нехай у вас все буде добре!
Мне без сахара
• 03 июля 2023
Ответ для100%
вибачте, а яїчник вам зберігли?
Щедрик• 03 июля 2023
У меня на узи на 18 день было жёлтое тело в яичнике и оно давало боль небольшую, как тянуло, то кололо резко. Врач сказал, что это норм. Сейчас 22-23 день и ещё неприятно.
Щедрик• 03 июля 2023
Ответ для100%
А у меня на днях узи было, и норм. Просто жёлтое тело мешает в яичнике. Но на узи надо бы, если беспокоит. Я потому и пошла, что боль в районе яичника)
100%• 03 июля 2023
Ответ дляМне без сахара
вибачте, а яїчник вам зберігли?
Так, він менший ніж той що не оперований, але ще й двох дітей родила після операції.
Мне без сахара
• 04 июля 2023
Ответ дляЩедрик
дякую за відповідь, у четвер на уЗД йду. але вже нічого не болить. якісь дива