Цікавлять квитки у західному напрямку.за 20 днів купувала квитки ..тепер потрібно назад..сьогодні вже 17 день..а квитків нема і не було. Закінчується продаж 19 липня,. Хто знає що це?
Ответ дляLiliaCh
Може ремонт колії у вашому напрямку
Не може бути з Києва до Ужгорода жодного квитка
Ответ дляLiliaCh
Писали в одной из тем сегодня, что в сторону Яремче ремонтные работы по 27 июля, если не ошибаюсь. Поищите тему
Капець
⭐️ Відповідь:
«Вітаємо! Перепрошуємо за незручності. У зв´язку із плануванням ремонтних робіт тимчасово припинений продаж проїзних документів з 20.07. на низку поїздів. Продаж квитків може бути відновлено у будь-який день та час, фіксованої дати відновлення продажу ми не маємо, щойно будуть опрацьовані всі технічні питання, пасажири будуть мати змогу ознайомитися з графіком руху, придбати квитки. Періодично перевіряйте інформацію про наявність місць, яка постійно оновлюється на сайті ; у Viber-боті; у Telegram-боті; у Facebook Messenger; в Apple Messages у застосунку app.uz.gov.ua/start »
KrupinkaSs• 03 июля 2023
Вам обов´язково залізничні квитки?Шукайте автобуси.Багато перевізників зараз возять до кордону.
KrupinkaSs• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
Автобус мені не потрібен. Я до того вже добу буду в дорозі з дитиною. Зараз йде мова про потяги
Це просто як варіант,якщо не з´являться квитки на потяг.Я цими днями їхала автобусом з Вінниці до Кишиньова.Було багато мам з дітьми,вони з Київа їхали .Автобус був дуже комфортний,працював клімат контроль.Для дітей були мультимедійні планшети на кожному сидінні.Ніхто не плакав,всё пройшло добре.
InnaInna1306• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
Ну і? Потягів НЕМАЄ, які варіанти є у вас?
Ответ дляKrupinkaSs
Та я їздила автобусом. Знаю,що до чого)Звісно, будемо вирішувати проблеми по мірі її надходження)
Ответ дляByretta
⭐️ Відповідь:
Дякую. Це капець. Значить їхати через львів
InnaInna1306• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
Особисто я сподіваюсь, що укрзалізниця знайде рішення)
Сподіватися - це добре, але ж треба і план Б мати
Ответ дляInna_A
Ви в палково не на Трускавець дивитесь?
Я дивлюсь з моршина. По суті те саме. Квитків немає. Ні зі стрия..ні моршина...хіба що через львів їхати
Ответ дляInna_A
Ви в палково не на Трускавець дивитесь?
Завтра поїду нс вокзал попитаю особисто
Ответ дляInna_A
Я через Львів беру. З Трускавця теж немає
Через львів не дуже зручно.але щт роробиш