40каградусная• 03 июля 2023

Згущувач варення який обрати?

Перший раз хочу попробувати приготувати варення, додавши до нього загущувач. Який порекомендуєте? Варення буде зберігатися під металевою кришкою у кладовці( в квартирі).
Не розумію пектин чи конфітюр купити. І з яким довше буде зберігатися
ЖонДуан• 03 июля 2023
Любой берите, все ок. Хоть агар, хоть конфетюрка

Джулияробертс• 03 июля 2023
А з чого варення?
Невгамовна• 03 июля 2023
Агар
автор 40каградусная • 03 июля 2023
Ответ дляДжулияробертс
А з чого варення?
малина і чорна смородина
Бешене сарі• 03 июля 2023
Конфітюрка це і є пектин....

Я з желфіксом люблю.
автор 40каградусная • 03 июля 2023
Ответ дляЖонДуан
воно з цим загувачем буде зберігатися рік чи 2 роки у приміщенні?
Бешене сарі• 03 июля 2023
Ответ для40каградусная
малина і чорна смородина
смородина сама має пектин, туди нічого не треба.
Бешене сарі• 03 июля 2023
Ответ для40каградусная
Так, воно на зберігання не впливає. Я полуницю з пектином закривала в 2020 році, а доїли ми її в 2023.
автор 40каградусная • 03 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
як роблю варення ( з ціленкими ягодами), то воно рідке. а хочу , що б як желе було

ЖонДуан• 03 июля 2023
Ответ для40каградусная
А почему нет? Оно же для варенья предназначено, все ок будет
автор 40каградусная • 03 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
дякую .
саме це і цікавить. боюся, щоб не забродило те варення з добавками
Джулияробертс• 03 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Тому я й питала
ЛісАпетная• 03 июля 2023
Я так вчора перший раз спробувала...краще б без нього.
Бешене сарі• 03 июля 2023
Ответ для40каградусная
смородина з цілими ягодами? Вперше чую. А ви вже варили без нічого, не застиває? У мене потовчене м´ялкою для пюре стоїть як желешка.
Бешене сарі• 03 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
А що у вас не вийшло? По інструкції робили?
ЛісАпетная• 03 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
По інструкції на упаковці все робила..очікувала що густіше буде
Бешене сарі• 03 июля 2023
Ответ для40каградусная
Але щгадала, що для пектину треба спочатку без цукру ягоду заварити, а потім вже додавати пектин і цукор. Ви зможете зварити цілі ягоди без цукру?
автор 40каградусная • 03 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
джем робила з смородіни і малини минулого року. без проварювання.
. не хочу більше. хочу цілі ягоди.
смородіну варила варення, але воно дидкувате.
Бешене сарі• 03 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
А, воно не одразу діє. Через місяць подивитеся, стане густіше.

ЛісАпетная• 03 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Дякую ,заспокоїли.
Бешене сарі• 03 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
Дякую ,заспокоїли.
:)
Copy-Paste• 03 июля 2023
Я желфикс купила, боже, какое оно кислючее. Не поняла зачем там кислота, она мне нафиг в варенье не нужна. Так что теперь только агар
Накладні мюслі• 03 июля 2023
Я колись таке робила з полуницею і ревенем. Желфікс купувала. Все прекрасно стояло в кладовій. На смак ніяк не вплинуло,хіба не таке солодке було,бо цукру небагато відносно
Пухнасті штани• 03 июля 2023
Ответ дляCopy-Paste
А как вы с агаром делаете?
Примарочка• 03 июля 2023
Ответ для40каградусная
. не хочу більше. хочу цілі ягоди.
Що значить без проварювання?
Як ви збираєтесь зберігати його під кришкою роками?

А якщо варити смородину, то вона полопається одразу. Так, будуть ягоди, але поняття ’цілих’ досить відносне, як і їх кількість в загальній масі.

А цілі ягоди малини - це взагалі з області фантастики
автор 40каградусная • 03 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Що значить без проварювання?

Без проварювання -це джеми.в мене соковижималка віджимає кісточки від ягід.
Додаю сахар 2:1 і розливаю по банках.Добре стоїть.
З проварюванням смородини -це звтчайне варення.Коли ягоду засипають сахаром.Вона стоїть і пускає сік. Проварюється 5хв., потім стоїть день,потім знов проварюється.Ягідки деякі лопають , деаякі цілі але проварені.
Примарочка• 03 июля 2023
Ответ для40каградусная
Зрозуміло .

Тільки джем, варення і конфітюр - це практично одне й те саме. І все воно ВАРИТЬСЯ.
Джем - запозичення з англійської, конфітюр - з французької.
А те, що ви називаєте джемом - просто перетерта ягода з цукром.