Пес Патрон• 04 июля 2023

Запой чоловіка

Ненавиджу його за таку поведінку, ненавиджу себе за слабість, що до цього часу не пішла від нього. Це просто суцільний жах- п‘є, спить, п‘є спить. По ночах голосно шукає зарядне від телефону, йде через кімнату, де сплять діти курити, голосно гримаючи дверима на балкон. Відчуваю огиду до людини, яку ще так недавно любила.Зараз просто його не зачіпаю,бо немає до кого говорити, буде кричати, діти злякаються. Розумію, що нічого доброго з такої поведінки та стосунків бути просто не може. Очі скляні, аж страшно.
А я з косою• 04 июля 2023
Вам себе не шкода, пожалійте дітей, жити з алкоголіком то ваш вибір, діти собі такого не вибирали(
Кучерявочка• 04 июля 2023
Эх.
Всё происходящее ещё терпимо, значит. Ждите ’капли’.
Воленс-неволенс• 04 июля 2023
Ответ дляКучерявочка
Эх.
Это терпимо 🤯.. я б травонула …
автор Пес Патрон • 04 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Это терпимо 🤯.. я б травонула …
Він сам себе травить
Слава Українi• 04 июля 2023
действуйте в интересах детей. не терпите и не замалчивайте проблему
іронічна антитеза• 04 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Він сам себе травить
Он вас годами так травить будет, заработаете себе кучу болячек и травмы детям тоже. Терпите дальше, ваш выбор
іронічна антитеза• 04 июля 2023
Ответ дляСлава Українi
Не, автор будет терпеть
Воленс-неволенс• 04 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Він сам себе травить
В таком режиме , долго будет .. до отказа печени
заварний look• 04 июля 2023
Автор, в мене сусід так пив постійно, поки в 50 років не відмовили ноги, то дружина ще два роки доглядала того старого алкаша. Троє дівчат виросли нещасні, дружина постійно нервова, всі гроші пропивав, дітям хліба не було за що купити, моя мама носила їм продукти. Ви хоч уявляєте, що це може тривати дуже довго? Пошкодуйте своїх діток, вони заслуговують на щасливе дитинство, тікайте від цього алкаша, бо буде тільки гірше. Ви знаєте що таке біла горячка? Наш сусід бігав за своїми дітьми з топором, бо йому здавалося, що його чорти в пекло хочуть затягти. Ледве врятували дітей, хотів зарубати...
Директор Пляжу• 04 июля 2023
Ответ дляКучерявочка
Эх.
До цієї краплі проходять молоді безцінні роки, які не повернути(((( час...
Директор Пляжу• 04 июля 2023
Саме дивне, що таким от мудакам по двох-трьох рожають, а нормальним одного або чайльдфрі..
Кучерявочка• 04 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Это терпимо 🤯.. я б травонула …
Убить проще чем уйти? Почему?
Герцогиня• 04 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Він сам себе травить
Паскудні алконавти проспіртовуються і живуть дуууже довго отруюючи життя близьким.
Мій теж любить йти в заплив, добре що є вільні спальні щоб його не бачити і не чути. Але як на переляку виїхала на початку війни, так і не повертаюся додому. Не боюся я тривог, але п´яний чоловік в такі важкі часи гірший за будь яку іншу небезпеку
Щепотка_совести• 04 июля 2023
Ответ длязаварний look
Діти виросли нещасні😵‍💫. У них все життя попереду. Будуть щасливі. За своїми дивіться.
заварний look• 04 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
У дітей немає дитинства через постійні запої тата. Більш за те- постійний страх і сором, постійне напруження і очікування, що він ще зробить.

А до чого тут мої? Ви алкаша захищаєте?
МастерЮля• 04 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Я доросла дитина, такої матері.
Досі пам´ятаю ті жахи, що творив п´яний ’татко’.
А мама ’берегла’ сім´ю, щоб діти жили в повній родині. Хоча бив її регулярно. Тай нам дітям, діставалося, за компанію.
Вже мені літ і літ, а психіка поломана з дитинства.
Мама, ще жива. Бо ’татка’, вже Богу дякувати, 18 років немає з нами. Пішов у засвіти.
Питала її, для чого терпіла, так і не може пояснити.
Знаю, Ви не автор.
Тому звертаюсь до неї, Ви такого своїм дітям, бажаєте?
іронічна антитеза• 04 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Вот это философия терпилы и безмерное поклонение алкашу, фу. И есть же такие ...
ПекельнаКрасуня• 04 июля 2023
Співчуваю, але вам потрібно брати себе та дітей та йти. Далі не буде краще якщо ви залишитеся.
Дітям таке бачити зовсім не потрібно
Засомневаю• 04 июля 2023
Чому не розлучаєтесь?
Fashion_besties• 04 июля 2023
Ответ дляКучерявочка
Убить проще чем уйти? Почему?
Не нужно делить нажитое
Пацака-задирака• 04 июля 2023
Ответ длязаварний look
Це може тривати дуже довго.Свекруха давно померла від інсульту,а свекор,як бухав,так і далі бухає,навіть на похоронах не був.А вже йому 76.Є алкаші які довго живуть
заварний look• 04 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
І це не одне зіпсоване життя, а цілої родини. Що такого хорошого в тому, щоб жити з алкоголіком, що жінки свідомо залишаються з ними? Попри біль, побої, сльози дітей?
Леди Г• 04 июля 2023
Пусть кодируется
Воленс-неволенс• 04 июля 2023
Ответ дляКучерявочка
Убить проще чем уйти? Почему?
Ну я ж не знаю , чья квартира :))) почему должна уходить женщина с 2 мя детьми ?
Fresh_coconut• 04 июля 2023
Бегите автор от него, иначе жизни вам не будет и детям, я тот ребенок который вырос в семье где папа пил. И это писец был просто. Вы не себя не уважаете ни детей своих, подумайте что будет с их психикой, а это очень сильно отразиться на них.
Снегопадка• 04 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Это терпимо 🤯.. я б травонула …
И что? Это автору только хуже. У меня мразь мог и сам травонуться, блевал всю ночь, а мне проблемы. Ныл, свари бульон, дай таблетки.
Ситуация как у автора, только у нас гражданский брак был. Сейчас разъехались и только когда трезвый он у меня. Правда не знаю насколько меня хватит. Во всяком случае я больше не вижу его пьяную рожу, бредни, агрессию и дети в том числе.
Девочки, какое это счастье избавиться от такого человека.
Автор, бегите
Снегопадка• 04 июля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
У меня столько бессонных ночей было и сломанных планов. Бывало я спала по два часа. Он не спал и мне не давал, лазит всю ночь. Вырубился прям в одежде на полчаса, просыпается и дальше либо пьёт либо блюёт. Иногда ел и в два часа ночи требовал чтобы я разогрела.
Вчера узнала, что он нервы мотает другим людям, сидел у соседей.
Как я рада, что я в этом больше не участвую
вентиляторная• 04 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Дуже мало у таких сім’ях виростають щасливих дітей. Та і сім’і будують по прикладу батьків...
Щепотка_совести• 04 июля 2023
Ответ длявентиляторная
Ні. Це вам так хочеться.
Воленс-неволенс• 04 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
Автор, бегите
Гражданский брак .. я б и на трезвую не пускала .. нечего детям такое видеть .
Не знаю как люди это выдерживают.