Менее Более• 04 июля 2023

"Чорний трансплантолог” або поважний педагог? Деталі про за

На минулому тижні Україну сколихнула жахлива історія. На Закарпатті затримали чоловіка, який нібито купив у жінки з Житомира 11-місячне немовля й намагався вивезти його за кордон, щоб там продати в одній з країн ЄС. Шокувало у цій історії те, що підозрюваний у торгівлі дітьми виявився педагог – колишній директор школи та вихователь дитбудинку.

Затриманим чоловіком, який підозрюється у торгівлі дітьми, виявився досить відомий на Закарпатті педагог – вихователь Чинадіївського дитбудинку та екс-директор ужгородської школи №13 Денис Вароді. Його ім’я в соцмережі оприлюднив закарпатський журналіст Віталій Глагола.
Втім, тепер такому велелюбному вчителю доведеться відповідати перед законом – йому “світить” реальний термін ув’язнення. За даними Віталія Глаголи, до затримання чоловік вже “встиг реалізувати щонайменше три такі “продажі дітей”.
Що кажуть у поліції
Як повідомили у поліції Закарпатської області, за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України, тобто закінчений замах на торгівлю людьми, вчинений щодо малолітнього. Зловмисника затримано, йому загрожує від восьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
До слова, у соцмережах Дениса Вароді пов’язують із “чорними трансплантологами”, які нібито орудують у країнах ЄС. І кажуть, що діти, яких він намагався купити, мали б дійсно “піти на органи”. Проте правоохоронці цю версію спростовують. Зазначають, що їм наразі відомо лише про цей один випадок продажу дитини підозрюваним.

https://antiraid.com.ua/news/chornyj-transplantolo...
Кундалина• 04 июля 2023
Представляете сколько детей было продано за время его руководства?
Даже если говорим не за органы, а именно за усыновление, скорее всего все за бабки делал
Ласую колобками• 04 июля 2023
За такими вещами всегда стоят педагоги, врачи и политики.
Я из Мукачево ( рядом с Чинадиевом).
Знаю, что у нас несколько видных лиц, фоткаюизхся с детками-беженцами и владеющие благотворительными фондами - решают вопросы с усыновлением и отправлением за границу.
Заведующая нашей поликлиники и ее муж много лет в подобных делах участвовали.
Это поважні громадяни міста. Не дай бог заикнуться.
То, что одного в кои то веки арестовали - ерунда.
Эти вещи были и будут.
А люди только бессильно смогут разводить руками тихо перешептываясь о происходящем.
И не только в этой сфере .
Кундалина• 04 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Я из Мукачево ( рядом с Чинадиевом).
Эти вещи были и будут.
И не только в этой сфере .
Когда ж мы уже порядок наведём
Ласую колобками• 04 июля 2023
Ответ дляКундалина
Когда ж мы уже порядок наведём
Я думаю никогда.
Никому это не нужно.
Вы посмотрите вокруг - никто ничего не пытается.
И даже война ничему не учит 🤷‍♀️
ФруктЕщеТот• 04 июля 2023
Він візуально затемний для українця.
Вароді - чиє прізвище?
ФруктЕщеТот• 04 июля 2023
Румунське прізвище.
Але хто зна, хто він за національністю за паспортом.
Жули-ули• 04 июля 2023
А сколько по этой схеме его прикрывает людей
Налитое яблочко• 04 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Він візуально затемний для українця.
Вароді - чиє прізвище?
Ох и стремный чувак. Он цыган же?
ФруктЕщеТот• 04 июля 2023
Подробиці. Фото матері і дитини:
https://nvip.com.ua/2023/07/03/chornyj-transplanto...
Цукрові вишні• 04 июля 2023
Детские органы не пригодны для донорства, блин, ну кто это все выдумывает и зачем?
автор Менее Более • 04 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Я из Мукачево ( рядом с Чинадиевом).
Эти вещи были и будут.
И не только в этой сфере .
Я в шоке.
Как люди могут жить в таком лицемерии?
С одной стороны директор школы и еще и благотварительный фонд создал,а с другой стороны-торгует беззащитными детьми(
автор Менее Более • 04 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Він візуально затемний для українця.
Вароді - чиє прізвище?
Написано,що він ром.
Циган
автор Менее Более • 04 июля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Ох и стремный чувак. Он цыган же?
Да,и был деректором школы в Ужгороде,где большинство детей- цыгане.
Куплю орехи• 04 июля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Кто вам такое сказал? Были случаи, что родители рожали второго ребёнка, чтоб спасти первого.
Чучало яблуні• 04 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Він візуально затемний для українця.
Вароді - чиє прізвище?
Это цыганская фамилия
Гореотума• 04 июля 2023
Ответ дляКундалина
Когда ж мы уже порядок наведём
Ви вже давно почали, чи ще тільки збираєтесь, чи не збираєтесь, а аби тільки щось сказати?
Повчіться в німців народити порядок. Бо тут начиталась вже, як сусіди б´ють та дають дітей щодня, а советчиці радять ’Не лезьте!’
Плануються наа газонах, а ´наводиски порядків йдуть повз, ніби й не помічають. І прикладів маса.
Тож можете привести приклади, яким чином ви наводить порядки?
Кіма кепка• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Так Ви хоч писати правильно навчіться! От вже «горе без ума», точно…
автор Менее Более • 04 июля 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Это цыганская фамилия
В нас теж був директор школи циган-Дейнега
дожену і ощасливлю• 04 июля 2023
В мені боряться 2 людини: одна шкодує дітей, а інша думає, що сироті має бути краще в родині, а як в цивілізованій країні, то взагалі. Але ж це має бути законно та відкрито
автор Менее Более • 04 июля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
За умови,що вони живими залишилися а не на ограни пішли.
І ці діти не сироти,а мали матерів ’ в скрутному становищі’
дожену і ощасливлю• 04 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Скрутне це алкоголіки? Я теж читала, що дитячі органи не пересаджують. Сподіваюся, вони живі
Чучало яблуні• 04 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Интересно,вот исчез ребенок,государство никак не отслеживает такое?Те в системе просто висит свидетельство о рождении и все,а что с человеком-неизвестно
Гореотума• 04 июля 2023
Ответ дляКіма кепка
По темі питання - нічого?Ясно, диванна вояка. Сидить, хамить... порядки наводить🤣
автор Менее Более • 04 июля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Таке дитятко гарненьке
Не схожий,на дитя алкоголиків
дожену і ощасливлю• 04 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Таке дитятко гарненьке
Не схожий,на дитя алкоголиків
То ж дітки всі майже народжуються гарненькі.
автор Менее Более • 04 июля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Йому вже 11 міс.Повненький, розвинутий по-віку.Діти з неблагонадійних родин так не виглядають
Чучало яблуні• 04 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Поэтому мама и пошла сразу в полицию
автор Менее Более • 04 июля 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Поэтому мама и пошла сразу в полицию
Так мама за нього 1000$ авансу отримала і мала ще 4000$ після перетину кордону(
Кундалина• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Лучше как вы сидеть на попе ровно и рассказывать про немцев с наездами,на других граждан 🤦
Вы вызываете жалость и отвращение. Это ж сколько в вас грязи скопилось,что вы её выпустили вообще на постороннего человека?
Гореотума• 04 июля 2023
Ответ дляКундалина
Я нічого не випускала, а спитала яким чином ви наводите порядок.
Бруд - то тільки ваш, він мабуть у вас через край набрався і облили самі себе. Я такого наміру не мала.