Файна дівка• 04 июля 2023
Мукачево. Від вокзалу до автостанції
Чим дістатися, крім таксі?
Всім вдячна за змістовні відповіді.
Кіна не буде• 04 июля 2023
Їздить маршрутка від жд вокзалу до автостанції, зразу як вийдете з правої сторони є зупинка, вартість 7 грн або 12 точно не пам´ятаю,а проблема в тому що проблемно треба купити проїзний він продається в кіосках,карткою банківською не можна,або хай хтось вас пропікає а ви йому за це гроші
Файна дівка
• 04 июля 2023
Ответ дляКіна не буде
Дякую!
Файна дівка
• 04 июля 2023
Ответ дляКіна не буде
Можна купити одноразовий квиток у кіоску?
Сумчатая кошка• 04 июля 2023
Такси до 100 грн.
С общественным транспортом в Мукачево в принципе не просто.
Файна дівка
• 04 июля 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Такси до 100 грн.
Дякую
Допоможіть знайти• 04 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Дякую
С общественным от ж/д вокзала очень просто, там ездят все старые маршрутки, оплата наличкой без кьюар кодов и билетов. Цена 12 грн., оплата водителю. Ездят часто, садитесь на 9,19,15 или другие (там уточните).
Файна дівка
• 04 июля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Дякую!