Пургену мне• 04 июля 2023

це вже норма оплачувати бронь в б’юті індустрії?

ок якби ще не було війни
але в такий час брати гроші наперед просто за запис ще й за місяць вперед
працюю в мед. центрі приватному може і нам пора брати гроші за бронь, бо стільки людей не приходить на вказаний час
як вважаєте це ок? це взагалі законно?
Деловитая• 04 июля 2023
Я завжди прихожу, якщо записуюсь, в мене тупо не має часу гратися, а ну я запишусь, а подумаю чи прийду. Впринципі, мене не лякає оплата броні, яка потім піде у вартість процедури, але можуть бути реальні форсмажори і не тільки з мого боку, а з боку майстра. З останніх, наприклад, за сорок хвилин до процедури, в майстра дитина зломала руку, в разі оплати броні, я маю вимагати компенсація, або знижки на процедуру, бо їду з роботи раніше, а могла б за цей час гроші заробити.

Викасикрет• 04 июля 2023
Ответ дляpersonality
До того що ніхто не знає куди прилетить. А ходити кожному по тисячі роздавати, нафіга?
Ясно, ну таке собі виправдання. Ніхто не знає куди прилетить, навіщо їжу на тиждень купувати?
Бегущаяпо• 04 июля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Так. Я ж не беру передплату з перукарки, а раптом вона мені волосся перепалить фарбою і я ще у трихолога буду лікуватися. Я йду за гарним результатом.
Ну це ваші таргани 🤷‍♀️
personality• 04 июля 2023
Ответ дляВикасикрет
Навіщо всяким галям по штуці роздавати? Ви і за манікюр платите наперед?
Perfect_Day• 04 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ну це ваші таргани 🤷‍♀️
А те, що всі запісуються тільки заради того, щоб намахати майстра - таргани майстра.
Викасикрет• 04 июля 2023
Ответ дляpersonality
І до чого це ваше зневажливе « всяким галям»?Поясніть до чого війна і те що гинуть люди?
Деловитая• 04 июля 2023
Ще додам, але це суто мій погляд, якщо я забронювала час, то маю потрапити саме в цей час, а не чекати поки Клава лак вибере, якщо не попадаю, майстр мені компенсує.

personality• 04 июля 2023
Ответ дляВикасикрет
Я ж вам пояснила як я то зрозуміла. Вам не підходить? Які до мене питання?
САМ_ТАКОЙ• 04 июля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Не плати, шукай iншого майстра, в чому проблема
До чого тут поради що робити чи не робити? Ну звісно ж, як не подобається, то будуть шукати іншого, але ж я відповідала на питання ЧОМУ не подобається передплата, а не що з нею робити... Чи у вас складнощі із розумінням прочитаного?
Лама_мама• 04 июля 2023
Ответ дляДеловитая
Вот тоже интересно. Я один раз проспала блефаро, а там дороже этой процедуры было и предоплат не было, только в день операции оплата .
Но мне нашли место чуть позже.
Помаранчова душа• 04 июля 2023
Автор, предоплата это нормальная практика. Что за процедура? Например если инъекции, возможно препарат будет закуплен под вас, поэтому предоплата больше обычного.
Если бы клиенты были порядочные, никто бы никогда никаких предоплат не брал.

А то, и предоплату не бери, и другому откажи..а она не пришла и отморозилась

Это опыт.
Деловитая• 04 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Но мне нашли место чуть позже.
Це називається гнучкість та клієнтоорієнтованість. Я так пішла від хорошого майстра манікюру до іншого, бо поназаписує купу, приходиш і чекаєш, після очікування 40 хвилин та запізнення на зустріч, вирішила змінить.