Пургену мне• 04 июля 2023

це вже норма оплачувати бронь в б’юті індустрії?

ок якби ще не було війни
але в такий час брати гроші наперед просто за запис ще й за місяць вперед
працюю в мед. центрі приватному може і нам пора брати гроші за бронь, бо стільки людей не приходить на вказаний час
як вважаєте це ок? це взагалі законно?
Русні здаПи• 04 июля 2023
Нормально. Нормальніше ніж записуватись і не приходити

Голубка миру• 04 июля 2023
Норма. Отсеиваются те, кто время бронирует, и не приходит.
Помеха справа• 04 июля 2023
Я від таких морожусь, є безліч хороших спеціалістів без всяких передоплат.
Смажена полуничка• 04 июля 2023
Не нормально. Норма пишуть ті, хто сам там працює
Vera83• 04 июля 2023
для хорошого майстра, що цінує свій час це нормальна практика
автор Пургену мне • 04 июля 2023
Ответ дляГолубка миру
але 35% вартості не занадто?
Нічого вдягти• 04 июля 2023
оплата за бронювання може бути символічною, наприклад 100 грн. це достатньо, щоб відсіяти неадекватів, а то нормальні люди записатися не можуть, бо ’все забито’, а по факту майстер за день може прийняти тільки половину клієнтів і не заробити плановане.

автор Пургену мне • 04 июля 2023
Ответ дляНічого вдягти
35% вартості процедури тут
Нічого вдягти• 04 июля 2023
Ответ дляПургену мне
35% вартості процедури тут
ну я бачу як тут, я Вам кажу як це може бути, щоб не налякати клієнтів, особливо нових
Perfect_Day• 04 июля 2023
Якщо салон ставиться до клієнтів як до бидла по замовчанню, я б туди не пішла. Я розумію, що можна ввести такі ’штрафні санкції’ для клієнтів, які один-два рази записалися і не пришли. Але для всіх підряд?
Помеха справа• 04 июля 2023
Ответ дляPerfect_Day
+++ в мене подруга власниця найпопулярнішого салону в місті, то ніяких оплат броней немає, але якщо клієнт не прийшов - одразу в чорний список
Українська зірочка• 04 июля 2023
мой косметолог 5 лет назад брала предоплату.
но она вообще себе цену сложить не могла, я заболела и попала в больницу и за 4 дня написала ей, что не смогу придти. Она сказала - это первый и последний раз, когда я вам прощаю то, что вы отменяете запись. Она прям классный мастер была, но в итоге я нашла другого классного мастера, благо хороших мастеров не мало.
Все будет, но потом• 04 июля 2023
Це нормальна практика вiд будь кого фахiвця та його право - висувати умови. Право споживача - погодитись або не погодитись, в чому проблема, вас змушють?
Isa Dora• 04 июля 2023
А почему вас это задевает?
САМ_ТАКОЙ• 04 июля 2023
Ответ дляIsa Dora
А почему вас это задевает?
Тому що послуга ненадана, а гроші плати. А також гра в одні ворота - а якщо майстер захворіє - вона теж всім клієнтам платить за те що не змогла прийняти?
автор Пургену мне • 04 июля 2023
Ответ дляIsa Dora
А почему вас это задевает?
мабуть тому що інші сфери такого не роблять (лікарі, стоматологи, тренери) а б‘юті вндустрія у нас ціну собі не складе
якось так
ну і чек ніякий не дають про бронь на 1000 грн
тобто а мені де гарантія що я попаду на процедуру і її не відмінять
Все будет, но потом• 04 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Не плати, шукай iншого майстра, в чому проблема
Русні здаПи• 04 июля 2023
Ответ дляПургену мне
але 35% вартості не занадто?
Якщо у вас нема цих грошей , то нащо записуватись ? А на літак 100% передоплати за квиток нормально чи ні ?
Викасикрет• 04 июля 2023
До чого ви всюди тулите війну?
Моя подруга перукар недавно наречена не приїхала в 4 ранку на зачіску, а після неї на наст день на 7 не приїхала клієнтка, на питання де ти в 7.20 вона відповіла що не приїде бо дощ. Це жесть, реально

Скользкая• 04 июля 2023
Ні, не нормально.
Клієнт не прийшов - клієнта в чорний список.
автор Пургену мне • 04 июля 2023
Ответ дляВикасикрет
До чого ви всюди тулите війну?
я не «тулю» а я живу в країні де війна і кожного дня гинуть люди від обстрілів
Бегущаяпо• 04 июля 2023
Так бкріть, більше відповідальності буде
Бегущаяпо• 04 июля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Брати предоплату це відноситься як до бидла? 🙄
Та никада в жизни• 04 июля 2023
В нас також є королева краси,почала брати предоплату 500 грн,я ходила до неї 3 роки,а ця предоплата мене вибісила, поміняла косметолога і вона зайшла мені більше, результат краще
Perfect_Day• 04 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Так. Я ж не беру передплату з перукарки, а раптом вона мені волосся перепалить фарбою і я ще у трихолога буду лікуватися. Я йду за гарним результатом.
Organic• 04 июля 2023
Это нормально, потому-что очень много бессовестных клиенток, которые записываются и не приходят. Хоть предупреди, что не придешь, нет, нифига
Бутерброд з ікрою• 04 июля 2023
Тобто якби відмінили запис то -1000 ?
Я нічого не маю проти задатку скажемо 200 грн, як гарантію що людина прийде, як втрачений заробіток майстра( бо ж могла обслужити ін людину і заробити більше)
Але на 1000 не погодилася б. Зараз час такий що бюті майстрів хоч греблю грати, дефіциту нема, можна обрати іншого з лояльними умовами роботи
90x60x90• 04 июля 2023
Якщо такий крутий майстер і клієнт відмовиться , то завжди знайдеться хтось інший. Та ще й не повертати передплату... Вона ж не в збитках, трохи менше заробить навіть як нікого не буде.
Викасикрет• 04 июля 2023
Ответ дляПургену мне
До чого це зараз тут?
personality• 04 июля 2023
Ответ дляВикасикрет
До чого це зараз тут?
До того що ніхто не знає куди прилетить. А ходити кожному по тисячі роздавати, нафіга?