Позитивна• 04 июля 2023

Хочу підзаробити копійку. Виникла думка про ейвон, корал клаб і тд

Деякі дальні знайомі займаються цим. Напевно,це приносить їм якісь кошти.
Мені б дуже не завадив заробіток додатковий,бо на роботі зарплатня мала.
Хтось цим займався? Чи треба вкладати свої кошти? Чи можна вийти звідти просто і легко?
Розкажіть,будь ласка. Дякую !
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ для220В
Запитати треба у автора, чи підходить їй підробіток, як прибирання)
Ну так, Ви праві. У нас просто в школі вчителі на вікна підпрацьовують по сусідніх офісах.
220В• 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Альпінізмом замість репетиторства?
Оригінально)
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ для220В
Альпінізмом замість репетиторства?
Оригінально)
Маленьке місто, нечасто звертаються по репетитора. А чому альпінізмом?
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ще є фармасі та юнайс...
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Це ніхто не буде купувати, он на мейкапі все можна купити, то історія 90х років.
Ну спробувати просто
ПочтальЁнша• 04 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Дякую
Треба ознайомитися
Бо ця ідея тільки виникла
Мені хоча б 1000 грн мати додаткову
Лучше пироги пеките, вареники лепите, это купят, а сетевой маркетинг- не заработаете, еще и должны останетесь
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ для220В
Ні
Через стан здоров´я
Швидкоруч• 04 июля 2023
Присоединюсь к пирогам или вареникам.эйвон эту фу)
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Не вмію
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
А щось типу фармасі?
ПочтальЁнша• 04 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Не вмію
Учитесь, это проще, чем фигню людям впаривать
Стаська2018• 04 июля 2023
Компания Ливеста
Нет обязаловки
Спокойно собрали заказы для бесплатной доставки и все.не нужно обязательно вкладывать свои деньги
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляСтаська2018
Компания Ливеста
Нет обязаловки
Дякую за пораду
Я замовляла синові тонік та гель для вмивання для проблемної шкіри. Сподобалося
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляСтаська2018
Компания Ливеста
Нет обязаловки
А Ви там?
Швидкоруч• 04 июля 2023
Ответ дляПозитивна
А щось типу фармасі?
Я не знаю в своем окружении людей, которые интересовались бы таким. Если Эйвон и орифлейм хоть на слуху, то фармаси совсем никому не интересно
Стаська2018• 04 июля 2023
Ответ дляПозитивна
А Ви там?
Я да
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляСтаська2018
Я да
А якщо не назбираєш на безоплатну доставку,то оплачуєш сам,вірно?
Смайлик• 04 июля 2023
знакомые заработывали каждый месяц 1000€ на пустом месте, но уже НБУ прикрыл эту лавочку , вот в новостях писали на днях
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляСмайлик
Це,напевно,якесь шахрайство?
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
У них водичка є Motto приємна) я іноді купую для дому.
Правильно_Валерчик• 04 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Деякі процвітають
Але активно рекламують в соц мережі
Ніби,як прокидаються вранці, п´ють різні вітаміни фірми і гарно виглядають ))
Я так,напевно,не зможу))
Даже Крис Хэмсворт подписал контракт с какой-то фирмочкой биодобавок и корма для качков и вовсю его пиарит на своем канале) Но он знаменит, ему и платят за ’присутствие’, а вам придется вкладывать свои кровные.
Правильно_Валерчик• 04 июля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Хто купує зараз ці ейвони. Пройшли часи
я купую) раз на рік, але замовляю у сестри) он підвезли олівці для очей відтінків, які я не знайду на мейкапі-нотіно, або в магазині)
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так на мейкапі є увесь ейвон.
Правильно_Валерчик• 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так на мейкапі є увесь ейвон.
помиляєтесь) новинок нема, навіть оріфлейм якийсь завалящий, новинки можна чекати кілька місяців, якщо ще дочекатись

ви що, справді вважаєте, що мейкапи та схожі на них ’ярмарки старожитностей’ із прострочкою на віртуальних полицях намагаються вас задовольнити? Ви знаєте як вони працюють?) Почитайте газетні статті: те, що вони продають буцімто із знижками або за цікавою ціною - вони скуповують на іноземних аукціонах прострочок або товарів із підходящими строками, браковані, ті, від яких відмовились західні магазини. Купують дешево - перепродають нам як в іноземних магазинах, за те й існують.
та ще й кур´єри довбануті на всю голову) через губу розмовляють з покупцями, приїздять коли хочуть.)
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик

Старожитностей? Я просто нещодавно купувала там Кіліан, і ніхто через губу зі мною не розмовляв, привезли і все.
Правильно_Валерчик• 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
користувалась із відкриття, коли в них був ТІЛЬКИ офіс самовивозу) потім вже почитала журналістські розслідування стосовно власників та методів роботи) чого тільки не було)
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ясно) Ейвон ліпше за нормальні парфуми.
Правильно_Валерчик• 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ясно) Ейвон ліпше за нормальні парфуми.
не бачу з´вязку)
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
не бачу з´вязку)
Ну так перечитайте що Ви написали.
Плакулька• 04 июля 2023
Ответ дляДідова баба
Автор, я за дропшиппинг, если заработать дополнительно. Вложений 0, денег можно заработать. 1000 грн.легко. Но нужно поставщиков хороших найти, ну и размещать товар конечно же.
Где сейчас лучше размещать товар, на каких площадках?а то тоже думаю про дроп. На работу выйти не могу, а подспорье нужно