ЭкстрасенсиХаЯ• 05 июля 2023
Так мило, чоловік сьогодні сказав, не мий посуд, не псуй манікюр, я сам
Розкажіть про ваші милі деталі в турботі.
P.S для особливих- пусодомийна машина в нас є
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Потому что не замучалась на кухне-не хозяйка и жена.А так молодец,все своими ручками,заслужила пойти на маникюр
Щось нічого не ясно що ви написали?
Советничаю тут• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Щось нічого не ясно що ви написали?
Зачем делать руками то,что может сделать машина эффективнее?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Так буває в житті - люди роблять як їм зручніше
Советничаю тут• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Зачем тогда пафос про помощь и маникюр,если вам нравится руками?
Бойова• 05 июля 2023
Готує мені сніданки майже завжди)
Якщо я просто між іншим скажу , що мені якась річ сподобалась , відразу каже «давай купим». Підтримує все чим би я не почала займатись) хвалить і вірить в мене більше ніж я сама в себе вірю)
Люблю його) іноді думаю, чи мене Господь нагородив за щось, чи його мною покарав
Элька-Карамелька• 05 июля 2023
Мій (ще не чоловік) дуже уважний до дрібничок, а для мене це капец як важливо. І каву у ліжко, і приготує і прибрати і руки з того місця, зацілована, кохана... Я закохана, але, дівчата, жалний до грошей, а я сама у заробітках му-му... всі свої хотєлкі не перекрию... Зараз він у відпусці у рідні, сумує, та чекає що я приїду до нього, не залишивши хоч трохи грошей... І нести тяжко і відпустити шкода(
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Для вас манікюр і миття посуди це пафос?
Элька-Карамелька• 05 июля 2023
Ответ дляБойова
Готує мені сніданки майже завжди)
А ось це ’ давай купим’ відіграє для вас роль? В мене те саме, але без купим... Ну, основні лише якісь речь, квіти стабільно, якісь дрібні подарунки, типу парфуми і сололощі, те, що я й сама можу собі купити
Бойова• 05 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Може він просто недопер, що тореба грошей лишити?
Скажіть йому прямо, що ця поїздка поза вашим бюджетом)
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Доя мене наприклад відіграє, бо мені просто дають гроші : типу купи що хочеш, а я і так можу купити що хочу, мені приємно сюрпризи щоб сам вибрав. От недавно в мене було ДН, я хотіла якусь подорож сюрприз, він все бубнів бубнів, в результаті я все спланувала, забронювала, він оплатив, але так не цікаво
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А ви разом живете?
До рідні далеко їхати?
Элька-Карамелька• 05 июля 2023
Ответ дляБойова
Я пару разів була щось сказала, отримала дивну реакцію. Щось повинні були купляти, я перенесла плани, значить ні, можна було лише у певний день, далі пропозиція не актуальна, або коли він захоче. Навіть в ресторан зібралися, давно хотіли в певний, посварилися, все, навіть мова не йде, щоб піти туди наступного дня. Для мене такі дії дивні і я їх не розумію( Хоч сама людина мені подобається, але не хочу погрузнити з жадним чоловіком у стосунках
Элька-Карамелька• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А ви разом живете?
До рідні далеко їхати?
Так, це інша країна. Ну мені щоб комфортно поїхати треба 500€ приблизно. Якби хоч половину залишив. А саме смішне, що я хочу на море, і мене інша людина запросила на вихідні поїхати також в іншу країну на відпочинок, це його запрошення, його подарунок. А я сохну не зпозуміло за чим. Сама себе умовляю, що все ок, € і сама зароблю, головне кохання... Ага
Бойова• 05 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Звісно відіграє, навіть не буду лукавити. Я можу самостійно закрити багато своїх потреб і навіть не дуже дрібних. Але це про інше. Це елементарна турбота, щоб зробити соє життя комфортнішим, легшим, приємнішим. Я наприклад не роблю необдуманих покупок. Завжди 100 разів думаю, на скільки це доцільно , вигідно і чи дійсно зараз потрібно, а він просто купує, бо бачить що мені сподобалось. І тут зовсі не про гроші )
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну ок, але тут найрозумніше йому про це сказати, типу я приїду, але оплати дорогу. Він іноземець?
Бойова• 05 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
З того що ви описали більше не на жадібного, в на маніпулятора якогось схоже… я колись щось подібне мала. Якщо я не пішла в кіно в зазначений ним день бо мала вже якісь плани , то потім він принципово зі мною не йшов. Сидів один вдома, але не йшов. А потім писав мені з ким я там в кіно
Бо я йшла, теж принципово)
Крч, я ту лавочку швидко прикрила)
Леди_на_драндулете• 05 июля 2023
Багато чого, на роботу багато разів обід привозив - сам готував, або сам замовляв доставку
Взяв номер баристи біля моєї роботи, і за додаткові чайові попросив мені занести каву ❤️🤗
В побуті не інвалід, готує прибирає
Неймовірна турбота коли хворію, уроки з дітьми за це я готова нирку продати 😅 ненавиджу школу, але 50/50 бо теж працював
Зараз на війні і мені тяжко без нього(((
В побуті не інвалід, готує прибирає
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
В побуті не інвалід, готує прибирає
Дякую йому. Нехай щвидше повертається🙏
Карамбулкул• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Клас
Я от реально вдячна свекрусі за виховання, мій такий де, все поробить, головне вимиє кухню, ванну і повипрасовує одяг, повимиває взуття.
Це вже шаидше про побут, але я ненавиджу це все робити
А як Ви для нього стараєтеся?)
В мене син підліток, я його теж вчу і гроші заробляти і чистоті, і готувати і т.д.
А потім бачу як виховують ’ принцес’ і думаю ох і нашо я так стараюся))
Тут навіть почитати, купа засранок лінтяйок та інфальтильних тіток))
Карамбулкул• 05 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Одне можу сказати, їдьте з тим хто пропонує подарунок подорож, а від цього тікайте)
Якщо чоловік не вкладає гроші в жінку він її не любить, щоб хто не говорив.
Коли любиш хочеться ділитися всім, просити не потрібно. В мене був один багатий і жадний інший майже банкрут, але купляв все і я навіть сварилася, що зараз не час.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Факт і я погоджуюсь. Мій чоловік теж на початку нічого не мав, але мені б останні труси віддав. А бувший був просто міліонером, я досі в шоці як я з ним була.
Він давно колесами займався, перед зимою я його набрала попросила залишки які в нього роки два лежали віддати на ЗСУ, він аж запінився, що я вислухала фууууууу. Податки він платить ……. ФОП друга група
Аж ригнути захотілось
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
А як Ви для нього стараєтеся?)
Звичайно стараюсь, тим більше він дуже мене дзеркалить.
Я взагалі до нього ставлюсь як до частини себе і мені це подобається і його всій родині до речі теж, ясно що я не для них це роблю, просто ви заговорили за принцес, а от його мама саме так до мене і ставиться і дуже вдячна мені за те яка я дружина в її сина. Короче, в нас це взаємно.
Карамбулкул• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тоді супер!
Щастя Вам!!!
Я дуже не люблю приживал і паразитів лежибок)))
Щастя Вам!!!
Лика-прилипка• 05 июля 2023
У меня муж систематически моет посуду. Даже может в подъезде подмести.
Из тех- кто не лежит на диване с пряниками или гуляет с собутыльниками.
Хотелось бы больше от него помощи, но две работы, бытовуха и т.д...
палка-копалка• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Клас
а що любите робити?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 05 июля 2023
Ответ дляпалка-копалка
а що любите робити?
Щоб прям люблю то готувати
Прибирати люблю лише коли ми разом це робимо
ЯяяКакаджамбо• 05 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Багато чого було: поспи, не вставай, я сам все зроблю; звільняйся з роботи - твоє здоров´я найважливіше; займайся чим хочеш, аби була щаслива і поруч. І багато іншого))
Подскажите пожалуйста - муж хорошо зарабатывает?просто к меня всё так же говорит, только денег вообще не зарабатывает....от одной подработки к другой...мучаюсь с ним,если честно......одни слова
оксюморон• 05 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це саме стрьомне, тікайте.