ЭкстрасенсиХаЯ• 05 июля 2023

Так мило, чоловік сьогодні сказав, не мий посуд, не псуй манікюр, я сам

Розкажіть про ваші милі деталі в турботі.
P.S для особливих- пусодомийна машина в нас є
Мурнетка• 05 июля 2023
Ему надоело вам его оплачивать часто

Алгонавт• 05 июля 2023
Скільки часу разом?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 05 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Ему надоело вам его оплачивать часто
Не думаю, він регулярність не помічає
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 05 июля 2023
Ответ дляАлгонавт
Скільки часу разом?
8 років 🤷‍♀️
Мальовнича даль• 05 июля 2023
Багато чого було: поспи, не вставай, я сам все зроблю; звільняйся з роботи - твоє здоров´я найважливіше; займайся чим хочеш, аби була щаслива і поруч. І багато іншого))
УжеВотДа• 05 июля 2023
Молодец мужик. Уважаю
Сито для думок• 05 июля 2023
из недавнего.
закрой свое еб##ло и не пиз##

автор ЭкстрасенсиХаЯ • 05 июля 2023
Ответ дляСито для думок
из недавнего.
закрой свое еб##ло и не пиз##
Бліііін, ну шо ж ви так
Dark_Yasna• 05 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
бывает же, повезло вам, вы мужа любите?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 05 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Клас
Я от реально вдячна свекрусі за виховання, мій такий де, все поробить, головне вимиє кухню, ванну і повипрасовує одяг, повимиває взуття.
Це вже шаидше про побут, але я ненавиджу це все робити
Интимная• 05 июля 2023
То як ви попсуєте манікюр завантажив посудомийку?
Платье Длинное бальное• 05 июля 2023
Купил посудомойку, робот-пылесос и сушилку)
adamdavid• 05 июля 2023
Кожного дня прошу нарізати мені кавун і він нарізає кубиками) дрібниця але приємно) скидає смішні відео а я йому)) хоч я зараз не в найкращій формі але дає зрозуміти що я бажана для нього та кохана:)
Мальовнича даль• 05 июля 2023
Ответ дляDark_Yasna
бывает же, повезло вам, вы мужа любите?
Дуже пощастило і дуже кохаю) Є інші проблеми, але саме в особистому все супер.
На паровозе• 05 июля 2023
Ответ дляadamdavid
Смешно. Особенно почитав ваши темы
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 05 июля 2023
Ответ дляadamdavid
Молодець))
Интимная• 05 июля 2023
Я взагалі ніколи посуд не мию. Це обов‘язок чоловіка завжди був, а зараз посудомийка миє, а він миє лише те, що не можна мити в посудомийці.
adamdavid• 05 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Смешно. Особенно почитав ваши темы
Посмійтесь собі ))
Це ми зараз про світлу сторону відносин говоримо 😂
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 05 июля 2023
Ответ дляИнтимная
В нас в сім‘ї посудомийка дуже непопулярна річ, ми рідко користуємось. Не знаю чому

На паровозе• 05 июля 2023
Ответ дляadamdavid
Посмійтесь собі ))
У вас сплошная темная.
Dark_Yasna• 05 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
тссс
Прилипало• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Очень зря.
Я по ней скучаю.

Из сегодняшнего,утром встала ,посуда помыта и мне кайф а он счастливый что мне приятно.
Позавтракали ,посуда в мойке ,я ушла по делам ,говорит иди я помою посуду ,потм ,ой ,у нас нет моющего??? Говорю есть гель для душа.
Говорит ,нет ,он не подходит. И в шутку ,если не купишь моющее мыть не буду. Через час призоду вме вымыто и лыбиться сидит.

А еще мне семки всегда чистит втихаря,а потом горку чищенных подсовывает .
Или всегда вкусные кусочки из своей тарелки мне перекидывает
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 05 июля 2023
Ответ дляПрилипало
Очень зря.
Я по ней скучаю.

Ой, сємки я сама люблю лускати і скучаю за цим, але я реально на них розжиріла, будьте акуратні.
Прилипало• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я тоже люблю сама лускать ,мне так вкуснее. Но не буду же я обламывать
)

Да ,про разжиреть на семках я вкурсе.
ЛюбимаЯНЬ• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Клас
И зарабатывает много?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 05 июля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
И зарабатывает много?
В нас все ок
Советничаю тут• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Потому что не замучалась на кухне-не хозяйка и жена.А так молодец,все своими ручками,заслужила пойти на маникюр
ЛюбимаЯНЬ• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В нас все ок
Сколько?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 05 июля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Сколько?
Для чого вам це?
ЛюбимаЯНЬ• 05 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Для чого вам це?
Если реально много - это будет первый идеальный мужчина на моем пути.
Я таких просто не встречала.