Ms. Android• 05 июля 2023

Хто працює дата аналітиком

Чи достатньо курсів? Чи треба багато спілкуватись із людьми?
Марафетчица• 05 июля 2023
Та вы ж уже спрашивали. Вы нудная, капец. У вас все получится)

забиякина• 05 июля 2023
А порадьте будь ласка курси, донька зібралась вступати до універу на системний аналіз, хоче пройти курси, щоб мати уявлення про спеціальність.
Культ Інтелекту• 05 июля 2023
Ответ длязабиякина
Подивіться перелік дисциплін в навчальній програмі даної спеціальності на сайті вибраних університетів. Зазвичай там перші 2-3 роки більшість предметів там університетської математики. Жодні курси вам не дадуть уявлення про те, що це таке.
забиякина• 05 июля 2023
Ответ дляКульт Інтелекту
Дякую, донька вже подивились программу навчання, про матиматику знає, вона любе математику, але хоче поки пройти ще якісь курси.
Колишня муза• 05 июля 2023
У нас в компании много общения с датааналитиками. Совсем чтоб не разговаривать ни с кем это только ночной сторож.
Ластовиння• 05 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Ночной сторож на кладбище