Та_все_ок_будет• 05 июля 2023

Кто на мини джоб в Германии. Сколько на руки получаете?

Мини джоб это всё что до 520, верно?
Хи хи, ну ну• 05 июля 2023
Послушаю
Семицветка• 05 июля 2023
226 евро по новым правилам
А_мій_самий_самий• 05 июля 2023
Ответ дляСемицветка
226 евро по новым правилам
Так небагато.... А як же тоді люди заощадження роблять? Ту хоч би прожити на такі гроші. Ні?
НаливайКа• 05 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Работать не вариант,да?))
А_мій_самий_самий• 05 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
Работать не вариант,да?))
Не знаю, як у кого в Німеччині, варіант чи не варіант,я працюю в Україні. Просто багато розповідей, що роблять заощадження з виплат, тому і запитала.
А_мій_самий_самий• 05 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
Работать не вариант,да?))
Якщо люди роблять заощадження з зарплати, то це зрозуміло, і в Україні також. Питала про заощадження саме з виплат
Шукаю стакан• 05 июля 2023
сколько часов отработаете, столько и получите. Максимум 520 евро.
Семицветка• 05 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Это вдобавок к пособию. Не вместо него. Каждый взрослый в месяц может работать на миниджоб и иметь эту сумму дополнительно к выплатам.
автор Та_все_ок_будет • 05 июля 2023
Ответ дляСемицветка
226 евро по новым правилам
100 які не облагаюсться і плюс з кожної наступної сотні 30% Вірно?
Шукаю стакан• 05 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
так, 100 залишають, а з залишку раніше забирали, здається, 80%, а нещодавно щось змінювали. Повинні були більше залишати. Мабуть тепер 30% залишають
Семицветка• 05 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Да.
автор Та_все_ок_будет • 05 июля 2023
Ответ дляШукаю стакан
На руки получат только студенты столько сколько заработают, у осталтных минус налог