Чудовий каламбур• 05 июля 2023

Что у женщины с носом? Не могу понять

У нее сверху приплюснутый нос
А снизу острый

Это аномалия?
Заместитель Анонима• 05 июля 2023
А в когось вуха різні. Це просто ніс

После шести ни-ни• 05 июля 2023
Нос как нос
Сизоока бестія• 05 июля 2023
Така будова черепа. Нема ніякої аномалії
Рожайтретьего• 05 июля 2023
Некрасивый нос аномалия, это когда носа нет
Лика-прилипка• 05 июля 2023
Пластика носа
Забризкана водою• 05 июля 2023
Это пластика
Примарочка• 05 июля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
А в когось вуха різні. Це просто ніс
В мого малого з вухами так 😩
На одному так, а інше гарне
Пліснявілий сир• 05 июля 2023
Ответ дляПримарочка
В мого малого з вухами так 😩
На одному так, а інше гарне
Ельфик маленький
Научительница• 05 июля 2023
Ничего особенного не вижу

Я_з_Франека• 05 июля 2023
блин, как скучно я живу
Люблю Украину• 05 июля 2023
Ніс як ніс. Нормальний.
Не всі курносі.
Фантазерша• 05 июля 2023
Такая у нее внешность ((( подписалась на нее интересная девушка , подача хорошая , но блин , я не могу не выдержала отписалась , бесит внешность , вот смотрю на нее и как пенопластом по стеклу. Даже не знала что так может быть
АсобеннАя• 05 июля 2023
Ответ дляПримарочка
В мого малого з вухами так 😩
На одному так, а інше гарне
Навіть не думайте щось подібне. Ваша дитина - найкраща. Це відмінність, яка робить Вашу дитину індивідуальною. В моєї доньки схожа форма вушок, так однолітки їй постійно кажуть які в неї красиві вуха і що хотіли б собі такі мати.
миссАрфография• 05 июля 2023
Мені здається що від природи не може бути такий тонкий кінчик носа в поєднанні з широкою міжочною горбинкою.
Це може бути невдала пластика або результат хірургічного встручання під час травми
Пишущаяся• 05 июля 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Это пластика
Да. Такое впечатление, что пластика неудачная, а потом ещё дипроспан вкололи
пу_пугренчик• 05 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Ельфик маленький
Вухо як вухо, нічого ельфійського в ньому нема
Примарочка• 05 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Та я люблю його й з такими вухами, просто іноді думаю, ну чого вони не однакові, в мене теж подібне з очима тільки
Раніше я не звертала увагу, а от як діти народилися, то я звернула і мені хочеться корекцію зробити якщо можна
Дякую 🙏🏻
Кондуктор троллейбуса• 05 июля 2023
А вы свой длинный нос чего суете во внешность других людей? Физиологию людей обсуждать на форуме - характеризует вас так себе
Marmu• 05 июля 2023
Ответ дляПишущаяся
Чому невдала, вони так і хочуть)))) знаю одну, яка так зробила, так їй і того мало, хоче ще зменшити. пластика - це як наркотик, вони вже меж не відчувають

автор Чудовий каламбур • 05 июля 2023
Ответ дляФантазерша
Я тоже не могу понять, почему так отталкивает
Очень странный нос

Такая широкая переносица
И узкий снизу
Аноним Советчик• 05 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Очень странный нос

Такая широкая переносица
И узкий снизу
Не думала що людей може настільки цікавити чиясь зовнішність ) ви дуже дивна як на мене)
Заместитель Анонима• 05 июля 2023
Ответ дляПримарочка
В мого малого з вухами так 😩
На одному так, а інше гарне
Ой, я вас прошу. Він ще малий, може вирівнятися. Але навіть якщо не вирівняється, не біда. У мого сина 14 років від народження одне вушко зверху має гострий кут, як у ельфа. Мало хто взагалі помічає.
Примарочка• 05 июля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ось так в нього, вони вроді як й однакові, але на одному як хрящик й торчить і ще воно як трошки менше
Я просто боюся що дражнить його будуть
Заместитель Анонима• 05 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Я просто боюся що дражнить його будуть
Не будуть, зараз це немодно. У мене діти вчаться в звичайних школах, зараз такого бодішеймінга нема. Тим більше асиметрія вух реально не кидається в очі.
Примарочка• 05 июля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Дякую, надіюсь на це