Області пітьми• 05 июля 2023
Ребенок спит больше трех часов
Нужно ли его будить.?
Утром проснулся , поиграл 1,5 часа, потом уснул на 1,5 часа, почти проснулся, поел сонный и опять уснул. ( а обычно после еды не спит час-полтора. ) спит уже почти 2 часа. Итого больше трех часов. Это перепутал день и ночь? Будить не хочу, но вдруг ночью теперь не уснет.
Ребенку 2,5 мес
Мюллерная• 05 июля 2023
Мої до трьох міс спали 3-4 год
1-1.5 перерви
Боже святі діти в мене 🙏
Я встигала і гроші заробити
І позагоряти і поплавати в річці
І в парку погуляти і в музеї ходила
1-1.5 перерви
Боже святі діти в мене 🙏
Я встигала і гроші заробити
І позагоряти і поплавати в річці
І в парку погуляти і в музеї ходила
ЧорноброваЯ• 05 июля 2023
Ответ дляМюллерная
Мої до трьох міс спали 3-4 год
1-1.5 перерви
Боже святі діти в мене 🙏
Я встигала і гроші заробити
І позагоряти і поплавати в річці
І в парку погуляти і в музеї ходила
1-1.5 перерви
Боже святі діти в мене 🙏
Я встигала і гроші заробити
І позагоряти і поплавати в річці
І в парку погуляти і в музеї ходила
Пусть спит! Идеальный ребёнок
Області пітьми
• 05 июля 2023
Ответ дляМюллерная
Мої до трьох міс спали 3-4 год
1-1.5 перерви
Боже святі діти в мене 🙏
Я встигала і гроші заробити
І позагоряти і поплавати в річці
І в парку погуляти і в музеї ходила
1-1.5 перерви
Боже святі діти в мене 🙏
Я встигала і гроші заробити
І позагоряти і поплавати в річці
І в парку погуляти і в музеї ходила
Да, классно вам. У меня днем спит час - полтора подряд, а то и меньше. И после кормления никогда не спит, надо приспать, а тут такое. Даже не знаю как быть
Молода і нерозважлива• 05 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Взагалі для такого віку нормально більшу частину дня спати. Може нарешті в дитини сон нормалізувався.
Але слідкуйте, для мами щось що трапляється вперше завжди викликає хвилювання. Пощупайте чи нема температури. Можете погодувати крізь сон.
Погода ще така що на дощ затягнуло, от може і спить маля
Області пітьми
• 05 июля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Температуры нет.
Все, уже проснулся)
Молода і нерозважлива• 05 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Температуры нет.
Все, уже проснулся)
Ви знаєте, моєму синові вже три роки і коли він зараз вдень спить три години то я теж іноді починаю хвилюватися. І думаю будити чи не будити, і коли через 5 хвилин я вирішую «ай ладно хай ще спить» то він прокидається
А буває поспить годину і я засмучена шо нічого не встигла. Мамам не вгодиш - мало поспав погано, багато поспав теж погано бо мама нервує))
Ну а коли син був в такому віці як ваша дитина то там взагалі постійні хвилювання були шо може то не так і те не так)