Викасикрет• 05 июля 2023
Зачем нужен любовник?
Голодаю• 05 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Свежего ветра в задницу некоторым хочется.
А вы только о нем и мечтаете,злости и хамства столько в вас,я смотрю в вас.
Ищу-брожу• 05 июля 2023
Ответ дляГолодаю
Ещё раз внимательно читаем перед написанием ответа :личная и семейная жизнь разные вещи. И тут дело не в прекрасном муже, который любит и 21 год заботится обо мне и детях. И мараличтки мне не указ. Я довольна своей семьёй и мужем, что не мешает мне иметь разнообразие.
Прекрасный муж лошара, жену которого ’дрюкает’ левый чувак. Потому что у мужа писюн не очень, жену не устраивает, скучно и неразнообразно! ’Прекрасная семья’, высокие отношения
Ищу-брожу• 05 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
И не только ветра, наверное
Пи Пи Пилюля• 05 июля 2023
Ответ дляГолодаю
Не печатайте что он импотент или старик, из под которого я выношу судно и проклинаю свою жизнь
Хотя что я вам обьясняю-ананиму,мнение которого мне безразлично.
Да да да, а чоловіку вашому роги в хату не заважають заходити?
Самій вам не гидко з себе?
Ищу-брожу• 05 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Возбуждает игра, хождение по краю, одно чувство страха, что кто-то узнает и другое, когда все остается загадкой.
Нравится прятаться и заметать следы.
Тайные сообщения тоже нравятся.
Люблю быть тенью, которая есть, но ее никто не видит
Нравится прятаться и заметать следы.
Тайные сообщения тоже нравятся.
Божечки... Я прям Полтергейст вспомнила
Викасикрет
• 05 июля 2023
Ответ дляИщу-брожу
А если подумать с практической точки зрения, не лучше ли видеть довольную жену, чем вечно раздраженную, но верную? От него разве убыло, что она налево сходила? Ну серьезно. Лучше бы «честно» развелась или ходила неудовлетворенная с кислым лицом?
Ищу-брожу• 05 июля 2023
Ответ дляВикасикрет
Автор, а теперь все тоже самое, но... Изменяют вам, с классной молодой девушкой с которой бабочки в животе! И вы такая с детьми гасаете туда-сюда, куча дел. Но... Вам же лучше будет с мужем удовлетворённым (хоть и чужой бабой) жить, чем с недовольным, который хочет дрюкнуть другую , а не вас? Что тут такого?
Будете удобной женой, а кого то будут хотеть и желать
Тишком нишком• 05 июля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Нет в таких семьях семьи
Ищу-брожу• 05 июля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Думаю, что для развития заводят
Для развития хламидий или чего?)
АфродитаПетровна• 05 июля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Для развития хламидий или чего?)
Для развития личности за счёт обмена жизненным опытом, знаниями, интересами. Муж это один мир, а другие мужчины совсем другие миры, со своими особенностями. Конечно, можно общаться с подругами и искать новые миры там. Но бабы обычно дуры и мало что из себя представляют. Я в том числе. Поэтому хочется общаться с мужчинами. А если человек интересный и мужского пола, то понятно, что возникнет влечение
КротоТо• 05 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Для меня тоже не понятно! Постоянно быть «на стреме», сегодня весело, а завтра муж узнал и задушил(бывают и такие варианты).
Я за честность! Оно того не стоит! Развестись и прыгать по буям, ну разъёме тянет.
Так не всі чоловіки душать. Ось наприклад чоловік коханки мого чоловіка через 2 місяці після того, як дізнався правду, ювілей дружині в ресторані святкував. І так буває!
Пи Пи Пилюля• 05 июля 2023
Ответ дляКротоТо
Ага, і вас з чоловіком запросили, мед пиво пили, по вусах текло а в рот не попало
А потім свінгер паті, і так буває!)
КротоТо• 05 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А потім свінгер паті, і так буває!)
Ні, нас не запросили! Ну я там у них точно зайва, за чоловіка не знаю. Самі впоралися, а може когось шукають)))
Пи Пи Пилюля• 05 июля 2023
Ответ дляКротоТо
Тільки вдуматись чоловік коханки мого чоловіка....ппц
А ви чоловіку якийсь ресторанчик не організували?
КротоТо• 05 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну а я при чому тут? Ні, я ревіла, довго, багато, не знала, як мені жити далі.
Пи Пи Пилюля• 05 июля 2023
Ответ дляКротоТо
Вибачаюсь, думала ви це якось з позитивом написали. Чоловік ваш козел рідкісний
КротоТо• 05 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Та нічого, для мене тоді рухнув цілий світ, бо я з дитинства з ним, з 15 років. Це як нібито небо обвалилося мені на голову і земля розійшлася під ногами. Рік страждала, не розуміла, як можна так принижувати дружину,адже ми навіть вінчані. Заробила собі купу неприємностей по здоров´ю. Зараз думаю, от варте воно того було? Звичайно, ні.
Суцільна зрада• 05 июля 2023
Ответ дляКротоТо
А тут не угадать как стрельнет. Проверять нет и воспитания, ни желания
Закордонна_Зая• 05 июля 2023
Ответ дляКротоТо
А зараз ви з ним чи розійшлись?
КротоТо• 05 июля 2023
Ответ дляЗакордонна_Зая
А зараз ви з ним чи розійшлись?
Ой, це болюче для мене питання. Спочатку була впевнена, що не може бути далі ніякого життя разом. Він клявся і божився, що не було у них нічого, не прийшла вона, не встигли. Але я доросла дівчинка і словам не вірю, перевірити не можу. Зараз він дуже старається, ми залишилися жити разом, але це вже зовсім інша сторінка мого життя. На нього я дивлюся іншими очима, і навіть помираючи пам´ятатиму зраду. Правильно я зробила чи ні, ніхто не знає. Але хотілося б , щоб жодна людина не пройшла б таке пекло, як я.
Неправдиша• 05 июля 2023
Ответ дляКротоТо
Я Вас хочу підтримати. Разом 24 роки. Моїм рогам 7 років. Світ на мить для мене зупинився. Але зараз жалкую, що себе ізводила- не варто воно того. Майже у вчіх є такі історіі. Обіймаю Вас
КротоТо• 05 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Дякую вам , також Вас обіймаю
. А ви зараз разом?
КротоТо• 05 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
А стосовно того, що у багатьох є такі історії... Не знаю. У мене є знайома , то вона з початку війни за кордоном з дітьми, чоловік її чекає в Україні вже півтора року. Може таки є нормальні чоловіки, які не зраджують? Хоча до цього у них були не дуже відносини, але головний тест він пройшов.)) Таки думаю, що є і нормальні, просто це не мій випадок.
Неправдиша• 05 июля 2023
Ответ дляКротоТо
Ми разом. Жалкую тільки про те, що дуже сабе ізмотала. А чоловіки всі такі - не треба сподіватися вірності . Інших не зустрічала- в мене хороші друзі і нормальне оточення - а то якось мені тут писали , що то в мене такі приклади, бо оточення специфічне. Це було і в наших батьків і в бабусь с дідусями- але тоді форумів не було- всі мовчали
Неправдиша• 05 июля 2023
Ответ дляКротоТо
Дякую вам , також Вас обіймаю
. А ви зараз разом?
Любіть себе, не тримайтесь за нього- і з часом все налагодится. Ваш чоловік не самий поганий- вони всі не проти,коли є можливість. І це не трагедія всього життя.
КротоТо• 05 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Дякую, і Вам великого жіночого щастя
від всієї душі.
КротоТо• 05 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Ви настільки праві, так вірно все розумієте, що одразу видно, що ви мудра і розумна .
Закордонна_Зая• 05 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Щастя вам. В мене зараз така історія, їй місяць, дуже тяжко переживаю. Як впоратися з цим не знаю ((( що вам допомогло і коли стало легше?
Неправдиша• 06 июля 2023
Ответ дляЗакордонна_Зая
Я Вам ще раз напишу- мені допомогло - осознання того, що таке трапляється дуже часто. Історії старших поколінь моєї сім´ї, історії жінок на роботі, історія моєї мама,яка була коханкою довгий час- це все свідчить про те, що це не ексклюзив. Не треба накручувати себе. Таке вже сталося. Рішення пииймайте- зможите жити?вигідно Вам ? А може краще уйти? Дуже важко було - я думала про це зранку , коли просипалась і ввечері, коли лягала. І жалкую тільки про одне- що себе ізмотувала. Воно того не варто. Живіть і радійте життю- на ньому світ кліном не зійшовся- не зітреться