Своего не предлагать• 05 июля 2023

Універсальні босоніжки на підборах на вихід. Які вони для вас?

Хочу купити босоніжки, щоб підходили під все. За літо виходжу 2 максимум рази на якісь хрестини, др, весілля, куди потрібні підбори. Тому різні пари купувати не хочу.
Киньте ідей, які босоніжки шукати)
JENYABEST• 05 июля 2023
У меня такие

Lucusta• 05 июля 2023
Мои
Невгамовна• 05 июля 2023
Давно уже не могу ходить на каблуках. И давно уже не ношу открытую обувь
Воленс-неволенс• 05 июля 2023
Специально ’на выход’ купила такие.
Обуваю несколько раз за лето.
Koza de Reza• 05 июля 2023
Для меня такие и беж такие же
Стервочка• 05 июля 2023
Для мене це мають бути босоніжки золотого кольору, або комбінованого, шкіряні, не грубі і не сильно жіночий стиль, щось середнє між класикою і кежуал, теж в пошуках, але я приблизно знаю що хочу, на фотографіях, які тут залишили не має таких.
euhunter• 05 июля 2023
Золото или серебро. Минималистичные ремешки, без пятки, с хорошей фиксацией по ноге. Высокий каблук, устойчивый. Обязательно одни на тонком каблуке, одни на грубом пониже
Трусиковед• 05 июля 2023
У меня золотистые для таких целей
автор Своего не предлагать • 05 июля 2023
Ответ дляeuhunter
А срібло/золото думаєте не вийде з моди в наступному році? Бо босоніжки планую не сезон носити.
На грубому не буду носити точно. Хочу максимально жіночні і вихідні.

euhunter• 05 июля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Ні, металік завжди у моді, можливо всім трохи набридне срібло через рік, тому що зараз його забагато. Тому пропоную вам звернути увагу на босоніжки нюдово- золотого кольору, модель схожа на туфлі для латини, але без п´ятки.
Ось ці дві Еви роблять гарну колодку, носочок помірно звужений. Не вийдуть з моди ніколи.
В мене подібні ще з весілля, вже вінтаж майже 20 років - не було сезону, щоб вони не були актуальні. Але звісно ж вони не єдині, маю й інші ;)
Ответ дляeuhunter
Дякую.
Ответ дляВоленс-неволенс
Специально ’на выход’ купила такие.
Обуваю несколько раз за лето.
Гарні. Але не уявляю їх з сукнею комбінацією на вечір. Для мого гардеробу напевно білий на літо на вихід, то не зовсім універсально.