Дама_из_рекламы• 05 июля 2023
Дівчата, ви сила! Допоможіть з перевізником
Потрібно з Луцька чи Львова 9 чоловік завезти в аеропорт Modlin. Хто знає перевізника який візьме таку кількість людей?
Дама_из_рекламы
• 05 июля 2023
Ответ дляФайна_зупка
В Луцке уже перевозчиков нет? Всегда было полно
9 чоловік не беруть , місця лише для 8
ПАЦАНКА О• 05 июля 2023
Ответ дляФайна_зупка
Та да. Оттуда даже на маскву гоняют
Файна пані• 05 июля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
9 чоловік не беруть , місця лише для 8
Позбудьтеся одного
Снежнакомка• 05 июля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
9 чоловік не беруть , місця лише для 8
І що заважає купити 9 місць до Заходньої і звідти 9 місць до Модліна чи два таксі?
Телепузик• 05 июля 2023
Автор доехать как обычно с Луцка перевозчиком. Если найду визитку - кину. Классный автобус и водители культурные. С Луцка выезжает вроде около 16 или 17.
Доедете до автовокзала Заходний.
А там допустим двумя такси Uber до Мodlin
Доедете до автовокзала Заходний.
Телепузик• 05 июля 2023
Обычный Убер обошёлся в 120 зл до Модлина.
Если грузовой на 6 человек, то чуть дороже будет.
Телепузик• 05 июля 2023
Кстати если звоните им напрямую и бронирует места, то выходит дешевле чем в кассе на автовокзале примерно на 20 зл. На билете.
Радостина• 05 июля 2023
С этими что не так? Большие автобусы. То что не возьмут 9 человек бред. Ну забронируйте по отдельности на этот рейс
Садоводница• 05 июля 2023
+380506640359 Мар´ян
Брали для дальніх перевезень, є різні автобуси, великі і середні. Ми брали середній мерс. Комфортабельний, кондік, юсб. Ціна теж норм. Відповідальний, охайний, гнучкий при укладанні договору. Дуже дотошний до підписання, приколупується до всього, уточнює дрібниці. Після підписання і під час роботи - ідеально і без виносу мізків.
Дама_из_рекламы
• 06 июля 2023
Ответ дляСадоводница
+380506640359 Мар´ян
Дякую!