барабанщица• 05 июля 2023

Виклик лікаря по страховій, терміново

Ми в Болгарії. Підкажіть, хто викликав, як це все відбувається? Як швидко лікар приходить?
3@йk@• 05 июля 2023
Германия. Даже не приняли. Как в Болгарии не знаю.
Я много таких историй слышала. Для чего страховка - непонятно вообще.
Фиона Шрековна• 05 июля 2023
У вас укр страховка? Там есть номер, можно поросить укр или рос поддержку. Мы звонили как-то по вайберу.
Баррикадница• 05 июля 2023
Автор, у більшості країн викликати можно лише швидку,коли людина нетранспортабельна. На підвищену температуру та болі у животі ніхто не приїде, тільки самозвернення у лікарню і живу чергу у гострих випадках. Або до терапевта за записом
автор барабанщица • 05 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
Сказали, чекати дзвінка від лікаря. Сподіваюсь, що подзвонить
Прокачую сідниці• 05 июля 2023
Не слышала такого, чтоб врача домомой можно было вызвать
Прокачую сідниці• 05 июля 2023
Ответ длябарабанщица
А что за проблема. , Опишите, может, тут помогут
3@йk@• 05 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Поддержку чего?
Фиона Шрековна• 05 июля 2023
Ответ для3@йk@
Поддержку чего?
своего языка, если английский не знают.