Майданщица• 05 июля 2023
Я стукачка чи норм?)
Короче: в масажному центрі була у різних масажистів. І масажиста А мені не сподобалась праця, ну чорті що і правда - сама краще зроблю. А от масажиста Б з перших секунд відчула - моє, просто кайф, небо і земля. І звісно ми почали говорити, і я сказала йому що мені геть не сподобалось у масажиста А. Хоча цей кому розказувала виявився вище по рангу за того...Тепер думаю - мабуть через те що я це розповіла будуть у того чувака неприємності, і так як це його майже начальство можна сказати було. Блііін...але мені справді дуже сподобалось от відразу ...я і не помітила як порівняла їх і зробила висновки в голос. Ппц...Він просто сказав що дізнається хто то був ...а далі що робитиме не сказав🙈👀
люблю_тортики• 05 июля 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
В сфере обслуживания клиентов называют проститутками. Имено поэтому, к парикмахеру каждая вторая садится со словами, посмотрите как меня обкорнали в прошлый раз. В следующий раз она скажет это предыдущему мастеру о нынешнем. Поэтому кто работает с людьми, такой трёп серьезно не воспринимают. Это сиюминутное желание понравится, сделать вроде как комплимент, посплетничав о ком то.
Та ні, мене колись дійсно так постригли, що в іншій перукарні не давали ніяких гарантій, що зможуть виправити. Трохи виправили, я їм дуже вдячна. Мій психологічний стан також покращився, бо після першої стрижки я була настільки шокована, що мовчки розрахувалась і заревані пішла геть.
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляКолупалочка
Сккажу, як начальник тих, хто надає послуги, якщо в клієнта немає аргументованого пояснення, чому не сподобалось, бо відчула, що моє, така собі аргументація. По факту, що як начальник я маю сказати людині? Якщо щось конкретне, особливо якщо людина набиває руку, то навпаки плюс.
Ну...я ж не скаргу писала, а випадково проговорилась, і в деталі не вдавалась, а так...поділилась лише. Тому ніяких аргументів нема у них, просто відгук
Ответ дляМайданщица
Уявляю що вони там говорять про вас за спиною, коли ви підете. Кістки перемивають будь здоров. А я так не хочу( хоча мені вже і без цього перемив персонал певно добряче...але якщо + ще це то зовсім сумно
Рандомне питання (не для того щоб зачепити, я нижче напишу чому питаю) -- У вас часом нема проблем з грошима?
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ну для масажу нема проблем, а от щоб квартиру чи машину купити то є)
Бензопирен• 05 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я недавно была в похожей ситуации. Была у нового врача в той же клинике, что и в прошлый раз. И получается, что сказала, что не устроило, как диагностировал предыдущий врач. Этот новый - главный врач клиники
Я была у врачихи молодой, она семейный врач, которая мне сказала пропить Монурал (!) курсом 5-7 дней. Тут же позвонила руководству и нажаловалась, потому что эта дура может кого-то угробить таким ’лечением’.
Массажист кстати тоже может навредить. Говорит нужно, если что-то не устраивает.
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляБензопирен
Ого...може вона переплутала назву просто. Я навіть загуглила...там пишуть що єдиноразово приймати чи двічі в хронічній формі якщо захворювання
Колупалочка• 05 июля 2023
Ответ дляМайданщица
Ну то відгук із серії мені цей червоний диван не подобається, бо не люблю червоний колір. Начальнику в професійному плані нема чого сказати, та й в плані комунікаційному теж. Ну не сподобалось, перейшли до іншого, але залишились в салоні.
лаМпочка• 05 июля 2023
Все правильно зробили, залишити відгук про робу нормально, ви ж не набрехали щось, і навіть не в Інтернеті про нього написали.
Ответ дляМайданщица
Зараз поясню чому запитала)))
Я сьогодні зп людям відправляла і щось задумалася. Якось так виходить, що всі з мого кола спілкування, у кого стабільно періодично чи постійно пц з грошима, дуже заморочуються на тему -- а що ж скажуть оточуючи. Мені здається, що то якийсь блок (це не про езотерику, а про психологію). Ніякого відношення це до вашої ситуації не має, просто думки у голос)
ПС. До речі, людям здебільшого я подобаюсь, зрозуміло що не завжди))) А моя найліпша, давніша подруга -- дівчина, яка невдало мене пофарбувала у мої 17-ть))) Я тоді на неї адмінистраторці нажалілася)
Да Щас же• 05 июля 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Если клиент ходит от парикмахера к парикмахеру и не хочет возвращаться к кому-то одному, то таки да, ее в прошлый раз подстригли как-то не так
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Автор, не переймайтесь. Після мого візиту до лікаря, його звільнили.
Сподіваюсь він не підстереже вас біля власного під´їзду і не заріже👀🙈
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляTammy21
Зараз поясню чому запитала)))
Ну тут іншого роду проблема) дехто з персоналу сподобався в особистому плані і от😅😅👀
Бензопирен• 06 июля 2023
Ответ дляМайданщица
Вот Вам и ого. Врач не может так ’перепутать’. Так и убить пациента можно, а потом отмазаться, что мол ’перепутала’.
Это не врач, это тупой неуч, на таких надо жаловаться и гнать сраной метлой, пока не угробила кого-то. У них прием стоил 500 грн., кстати.
За что этой идиотке платить, за ’перепутала’?
Майданщица
• 06 июля 2023
Ответ дляБензопирен
І не кажіть, треш
18 мнеУЖЕ• 06 июля 2023
Ответ дляДа Щас же
Да нет. Не у всех есть терпение записываться и приходить в а время. Многие шли, захотелось- зашли, если кто то свободен то стригутся. Потелерать языком это святое. Я 10 лет работала. Теперь я не разговариваю с людьми без необходимости. Люди решают за счёт мастера свои психологические проблемы, вываливают всемнамниз, обсуждают,сплетничают. Мужчины приличный себя ведут( только если ловеласа не включают), а женщины, особенно постарше, это у них и развлечение заодно. А некоторые вообще играют в игры психологические, начинают с тобой очень активно дружить, навязчиво, потом придумают себе печальку, обидятся,начинают ходить за соседнее кресло или в другую смену, а в твою на педикюр и маникюр, и обсуждать тебя с остальными мастерами. Мы к этому привыкли, люди с тараканами.
Если б реально плохо подстригли,человек не пошел бы к этому мастеру снова, а приходят и Хаят предыдущих.
Атятя_тётя• 06 июля 2023
Ответ дляМайданщица
Ні, він мені дзвонив після)))
Майданщица
• 06 июля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ні, він мені дзвонив після)))
Аххаа та ви що😁
І що каже?😁
Атятя_тётя• 06 июля 2023
Ответ дляМайданщица
Аххаа та ви що😁
І що каже?😁
Що не зрозумів що не так. Людина звикла поводити себе по-хамськи, скажімо так, у кращих проявах Совка. А я у частній клініці хочу бачити інше. От якось так
Майданщица
• 06 июля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ппц.
Майданщица
• 25 июля 2023
Ответ дляКолупалочка
Його звільнили за три тижні після того мого відгуку...👀
Майданщица
• 25 июля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ахаха цього теж звільнили вже 😂😂