Этожзвяздаяегообожаю• 05 июля 2023
В підвалі зі стіни внизу тече вода стрімко, що це може бути
Этожзвяздаяегообожаю
• 05 июля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Джерело
Дуже шкода , що не нафта...
І що з цим робити?
ЯблокоРаздора• 06 июля 2023
Трубу прорвала. Или в перекрытии, или бьет струя в сторону и стекает по стене. Вызвать аварийку.
Маруська Му• 06 июля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Коли дощ і це робиться
Є два варіанти. Якщо це відбувається у дощ або після дощу,в тому місці, де витікає вода є або (1) тріщина у фундаменті і це дощова вода яка збирається навколо фундаменту та під ним, або (2) десь близько є вхід до вашого дому якихось комунікацій (труб) і зносився захист.
З трубами легше, тому пошукайте спершу чи немає десь в тому місці чи навколо підведень, вода, газ, електрика. Чи є труби біля того місця. Якщо є, подивитися чи нема тріщинки, навіть як волосок може бути трішинка, але з вашого опису там мабуть більша(у мене через ’волосок’ заляло пів першого поверху). Це бажано докопити ззовні будинку до того де проходить труба і ще раз забетонувати і засмолити навколо неї.
Якщо там немає ніяких підведень вам треба викликати когось хто спеціалізується на фундаментах і ставити помпу для викачки води, вона буде вмикатися автоматично.
Этожзвяздаяегообожаю
• 06 июля 2023
Ответ дляМаруська Му
Дякую дуже !!!