Пустощі-веселощі• сегодня в 10:41
Чоловіка військового не відпускають у відпустку, а він відповідає «все буде добр
Що ж доброго? Нічого доброго не буде. В мене дах іде, хотіла поплакати з ним, а він постійно запевняє, що все буде добре. В гробу чи де… не бачились рік
Бабця в мештах• 29 минут назад
Ответ дляБоневтікла
А какие у него могут быть планы?
Что вы хотели услышать от него?
Хотіла почути як він уявляє наше спільне життя,якого по факту немає.
І не відомо чи воно в нас взагалі буде,бо війну продовжують і натяків на закінчення немає.
Боневтікла• 22 минуты назад
Ответ дляБабця в мештах
Так. А как он может представлять вашу совместную жизнь?
Кроме того, что он с вами регулярно переписывается, приезжает в отпуск когда отпустят (нечасто) и вы будете помогать ему лечиться, если нужно будет и бегать с документами, тоже если понадобится?
Денег вам перечисляет? 50% зп или больше? Тогда все в порядке, любит и ждет встречи.
Если не так, то дело труба...
Боневтікла• 18 минут назад
Ответ дляБабця в мештах
Так,від нього залежало теж,бо я пропонувала виїхати з країни,коли це було можливо за недорого,він не захотів.Звісно,що не треба йому нічого втрачати зі своїх частин тіла щоб бути зі мною.Я до того,що час спливає,життя проходить,кожен сам по собі.
Я уявляю,що він там буде ще 5-10 років,що буде в нас спільного після цих років,ми будемо фактично чужими людьми,та вже і підстаркуватими.
Можно поехать туда и быть с ним. Тоже в армию пойти.
Можно снять квартиру поближе к нему и жить там, если он не на нуле.
Можно смириться и не выносить ему мозг.
Можно развестись и найти мужа с бронью, но такие свободные сейчас редкость.
Больше вариантов нет.
Можно смириться и не выносить ему мозг.
Больше вариантов нет.
Бабця в мештах• 17 минут назад
Ответ дляБоневтікла
Если не так, то дело труба...
Воно то так,що пише,дзвонить,відпустка раз на рік,гроші теж віддає,але немає вже тих ниточок,якими ми були пов’язані,немає тих почуттів,які були колись.
Бабця в мештах• 13 минут назад
Ответ дляБоневтікла
Можно смириться и не выносить ему мозг.
Больше вариантов нет.
Можно смириться и не выносить ему мозг.
Больше вариантов нет.
Армія мені не треба зовсім,не хотіла ніколи бути військовою,їхати до нього немає сенсу,бо в мене син-підліток після 9 класу з яким треба вирішувати питання,а не до чоловіка шастати.
Якнайкраще-то варіант змиритися,наче і прийняла цей факт,що вже не будемо разом,але я гіпервідповідальна,тож не можу розпочинати відносини з кимось іншим,доки маю обов’язки перед чоловіком.
Та і в Україні вже не хотіла б собі мати чоловіка,дуже ризиковано,що заберуть в будь-який момент.
Боневтікла• 10 минут назад
Ответ дляБабця в мештах
Сочувствую.
Но он вас любит.
Но поймите, выхода у него нет.
Совсем.
Вы теоретически можете приезжать почаще к нему. Если есть возможность. Хоть на пару часов.
Я была в такой ситуации. Отношения восстановились. Не сразу. С большими усилиями. Но стало даже лучше...
Но он вас любит.
Но поймите, выхода у него нет.
Совсем.
Боневтікла• 8 минут назад
Ответ дляБабця в мештах
Ну тогда поддерживайте контакт максимальный с ним. Иного выхода нет.
Бабця в мештах• 3 минуты назад
Ответ дляБоневтікла
Дякую вам за діалог,але на жаль нічого не зміниться,бо я ображена,оскільки він вибрав армію,а не сім’ю у свій час.
Залишається лише терпіти,бо без його фінансування наразі я не витягну,хоча воно й малувате для мене з сином,оскільки плануємо вступати після 9 класу,і мені доведеться жити в тому місті куди вступить,то аби тих грошей вистачило на зйом житла і хоч якісь продукти.