Единорог_помог• 06 июля 2023

Свекруха зміюка

Дівчата, не знаю що робити, достала свекруха, живемо з чоловіком 5 років, від першого шлюбу в мене є син, вже студент, доньці спільній один рік, живемо у квартирі свекра, (він дуже хороша людина, завжди допомагає, якщо потрібно) вона двокімнатна, я свою однокімнатну здаю, і причина в тому, що свекруха приїзджає до нас коли хоче, ну типу до внучки, відкриває зранку двері своїми ключами, я ще з малою може спати в цю пору, це близько 8 години ранку, приходить і починає стукати-грюкати, короче сидить цілий день у нас, нічого не допомагає, ми разом виходимо гуляти на вулицю, бо дитину я їй не довіряю, а потім вона дивиться телевізор і грає в ігри в телефоні. От вчора подзвонила моїй мамі і почала їй жалітися, яка я засранка, як вона приходить мені все робить, посуд миє, а я типу ходжу з незадоволеним обличчям, і ще багато чого наговорила моїй мамі. Мене ця ситуація так розізлила що я взагалі не хочу бачити її мордяку, і щоб вона до нас приїзджала, але ж проблема в тому, що чоловік не хоче ж образити маму, бо це ж святе-мама ! Синові 35 років, а вона дзвонить йому по 8-10 разів на день!
Я вчора поговорила зі свекром, все йому розказала, не знаю прийме він якійсь міри чи ні, просто так уже надоїло, сил немає, приїжджає і "ой, в чого мала на горщик не ходить, вже пора, аяяяй, так не можна", дитині 1 рік. Вибачте що багато тексту, в кого буде бажання прочитаєте, просто може в когось була подібна ситуація і як ви з цим боролись? Бо мені хочеться взяти палицю і вилупити її
Пустощі-веселощі• 06 июля 2023
Вы сделали большую ошибку позвонив свёкру.
У Вас проблема не со свекровью, а с мужем.
Фантазерша• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Звичайно говорила, а він’ ну вона ж бабуся, скучає за внучкою, і на випадок нас не буде вдома, потрібно щоб ключі в мами були’
Ну то дайте ключі батьку першої дитини, хай теж ходить коли йому заманеться, щоб сина побачити
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ничего он разруливать не собирается, ему и так хорошо живется. Это его мама, он делает все, что она говорит. Почухает автор сама в свою квартиру, как только рот на маму откроет или без ключа оставит.
Автор ’никуда не почухает’, доброзичлива ви людина, лиш би якось вколоти і гадость написати!
Як ухурделю• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну тогда может ей об этом сказать как-нибудь. Или она к вам заходит, а вы: о а вы пришли, нужно же предупреждать, а вдруг нас дома не было б. Пусть хоть говорит, что идет к вам. Как-то хитрее нужно быть.
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Ні, це не помилка, і я з ним говорила особисто, не по телефону, він знає яка вона, він знає яка я як невістка і він дуже розумний чоловік
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляФантазерша
Він помер...
Як ухурделю• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Я тоже считаю, что не ошибка. Муж не видит проблемы, что с него взять уже. А свекр может поймет и скажет своей жене:Маня, чего ты ото ганяешь к детям?
Перша скрипка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Посмотрите. Или будете всю жизнь терпилой, или домой почухаете. Надо смотреть за кого замуж выходите и кому детей рожаете. С маменькиными сынками изначально нельзя связываться. Не просто так он до 35 лет с мамкой сидел и до сих пор сидит.
Пустощі-веселощі• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Вы нажили себе врага и со стороны свекрови и со стороны мужа. Ваш разговор не останется в тайне.
Перша скрипка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Він помер...
Своему папе/брату дайте, пусть сидит со свекровью рядом и ее сына парафинит.
Фантазерша• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Він помер...
Співчуваю.
Це для прикладу абсурдності аргументу.
Ваш чоловік не розуміє, що своїм самоусуненням він провокує конфлікт між вами та своєю мамою. Треба до нього це донести.
Перша скрипка• 06 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Угу, и она одумается. Вот всю жизнь делала что хотела, тюху вырастила. А теперь переосмысление жизни прийдет.) И звонить перестанет.
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я хоть надіюсь, що у вас все добре і що ви вийшли заміж за того, за кого потрібно за тако прям Ех Мужика, з квартирою, машиною, який вам ноги цілує, хух слава Богу, що ви зробили правильний вибір, а я бачте сліпа мабуть була, 8 років з чоловіком і не розгледіла, що він не такий, дякую тут вам що відкрили мені на це очі
Дверной_Проем• 06 июля 2023
Не понимаю почему все так накинулись на автора. Вы если кому-то помогаете, то тоже потом можете лезть в жизнь людей без спроса? Мы с мужем живем в квартире, которую покупали его родители, и моя свекровь ни разу не пришла без предупреждения, только заранее договариваясь. А еще моей свекрови все равно какие у меня в той квартире порядки, как и что я готовлю и чем занимаюсь дома. Автор, попробуйте вашу свекруху загружать работой на время прихода (раз уж вы и так плохая по ее рассказам): пусть помогает мыть посуду, готовить еду, может ей надоест со временем. Ну или говорить с мужем и пусть он расставляет рамки и просит маму не приходить.
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Так тут таємниці ніякої і немає
Пустощі-веселощі• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Так тут таємниці ніякої і немає
А почему Вы боитесь испортить отношение с мужем ? Почему ему не ставите ультиматумы ?
Пустощі-веселощі• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Так тут таємниці ніякої і немає
Если Вы пошли на конфликт, то почему через третье лицо, а не напрямую ?
Бибер-анонимер• 06 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Якщо береш допомогу (а скоріше приймаєш чиюсь опіку) то з´явиться і контроль. Одне без іншого не буде. А житло це суттєва допомога, щоб мати право будувати кордони треба бути незалежною сім´єю
Перша скрипка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Удалено администрацией...
Тра Ля Ля• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не варіант, занадто мало місця, і квартира ж не її, вона тут навіть не приписана, а поводить себе так наче вона тут хазяйка
Автор, що вам на це все відповів свекор і що саме ви йому сказали?
Сало не люблю• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Удалено администрацией...
Ну вы как первый день тут )) тут первым делом напишут - купите свое, идите в свое, идите жить к маме… ну и т.п. и потом уже несколько нормальных советов дадут. Не обращайте внимание, пропускайте сквозь
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ну чому багато хто хоче обізвати мого чоловіка? Люди ви ж не знаєте, що він робить, чим займається, ну так є в нього такий бздик -прив´язаність до мами, але ж це не означає, що потрібно його називати нехорошими словами, я думаю, що не тільки ж в нашій сім´ї є проблеми, є ще гірше, давайте або підтримувати словом, або зовсім нічого не пишіть...
Единая страна!• 06 июля 2023
Оо змеи повылазили,всем прям сами на жилте заработали,фу мерзкие такое писать
Перша скрипка• 06 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Кроме автора здесь никто ни на кого не кидается. Автор свекруху загрузит?🤣 Да у них все свекруха в семье решает, она главная. Автор просто развлечение временное для ее мальчика. Она ее еле выдерживает в своей квартире.
Чтооооооооооо?• 06 июля 2023
Я бы со свекровью говорила, чем она так недовольна, що заочи оброговює. И цепочку на дверь. Что б хоть не полностью открывала. А потом и замок сменить. С ней разбираться нужно, а не хвост заносить. Звонить маме и высказывать, какая у нее дочь плохая- это черта, за которую нельзя заходить. Автор теперь может и свекру, и соседке начать все подряд рассказывать. Путь открыт.
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Дякую Вам за коректний коментар🙏 Бажаю Вам добра)
Перша скрипка• 06 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Потому что домой пойдет.
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Ультиматуми не ставлю, стараюсь розмовляти і обговорювати спокійно, але поки ніяк
Леди Репях• 06 июля 2023
Эти вопросы нужно решать с мужем. Как будто сами не понимаете. Если муж не поддержит Вас, то дела не будет.
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Буде ще і з свекрухрю розмова, не по телефону