Единорог_помог• 06 июля 2023

Свекруха зміюка

Дівчата, не знаю що робити, достала свекруха, живемо з чоловіком 5 років, від першого шлюбу в мене є син, вже студент, доньці спільній один рік, живемо у квартирі свекра, (він дуже хороша людина, завжди допомагає, якщо потрібно) вона двокімнатна, я свою однокімнатну здаю, і причина в тому, що свекруха приїзджає до нас коли хоче, ну типу до внучки, відкриває зранку двері своїми ключами, я ще з малою може спати в цю пору, це близько 8 години ранку, приходить і починає стукати-грюкати, короче сидить цілий день у нас, нічого не допомагає, ми разом виходимо гуляти на вулицю, бо дитину я їй не довіряю, а потім вона дивиться телевізор і грає в ігри в телефоні. От вчора подзвонила моїй мамі і почала їй жалітися, яка я засранка, як вона приходить мені все робить, посуд миє, а я типу ходжу з незадоволеним обличчям, і ще багато чого наговорила моїй мамі. Мене ця ситуація так розізлила що я взагалі не хочу бачити її мордяку, і щоб вона до нас приїзджала, але ж проблема в тому, що чоловік не хоче ж образити маму, бо це ж святе-мама ! Синові 35 років, а вона дзвонить йому по 8-10 разів на день!
Я вчора поговорила зі свекром, все йому розказала, не знаю прийме він якійсь міри чи ні, просто так уже надоїло, сил немає, приїжджає і "ой, в чого мала на горщик не ходить, вже пора, аяяяй, так не можна", дитині 1 рік. Вибачте що багато тексту, в кого буде бажання прочитаєте, просто може в когось була подібна ситуація і як ви з цим боролись? Бо мені хочеться взяти палицю і вилупити її
барабанщица• 06 июля 2023
Ой автор, хотіла вам щось порадити, але бачу ви фантазуєте на ходу. То живете 5років з чоловіком, то вже 8 по тексту. То ви просто все розказали свекру і не знаєте чи він зреагує, то вже так душевно поговорили, що він вам поради дав. Це ж які? На форум написати чи палкою свекруху відлупцювати?)) ну і за сина студента спочатку придумувалось так, що він вам не заважає і в чоловіка на шиї не сидить, але хоч 5, хоч 8 років тому він був школяр і швидше за все жив з вами. Та й зараз після ковіду майже всі онлайн вчаться і він живе з вами. І там мабуть такий срач, що свекруха приходить і просто не може на те все дивитись, прибирає щоб не убили квартиру.

Просто каралева• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Автор ’никуда не почухает’, доброзичлива ви людина, лиш би якось вколоти і гадость написати!
Вы зря ерепенитесь.я сама была в такой ситуации.свекровь пустила жить в своей времянке.сарай без удобств.25 лет там строили ремонт и вот развод.почухала я аж бегом.только у вас хоть однушка есть,но там сын будет,у вас дом есть туда хоть можно вернуться.люди вам по опыту пишут.по теме ключи забрать не получиться.просто попросить сообщать о приезде согласовывать,культурно.вы даже если переедете все равно сын даст ключи матери.
Просто каралева• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Я хоть надіюсь, що у вас все добре і що ви вийшли заміж за того, за кого потрібно за тако прям Ех Мужика, з квартирою, машиною, який вам ноги цілує, хух слава Богу, що ви зробили правильний вибір, а я бачте сліпа мабуть була, 8 років з чоловіком і не розгледіла, що він не такий, дякую тут вам що відкрили мені на це очі
8 лет это мелочи.тут как видите самое интересное бывает и после 25 лет брака..к сожалению;(
Сірничок• 06 июля 2023
Дочитала всі відповіді. Ті, хто пишуть «ну поговоріть, попросіть не приходити/ попереджати про прихід» ви справді настільки наївні? Адекватні люди і так не пхаються в гості без попередження і не дзвонять свахам, щоб погімнити невістку. А неадекватним пофіг. Там свекруха Порадниці просто не читала, не знає, що всім домогосподаркам треба розвиватися, ходити до спортзали, на курси та на виставки, тож просто сиділа вдома, нудьгувала. А тут підвернулася можливість собі безкоштовний цирк на дроті зорганізувати- їздити кошмарити невістку, а свекру, сину та подружкам потім розповідати, як вона, стара свята жінка, оце має туди пхатися, дитину виховувати, у них вдома батрачити, а за це ніхто і спасибі не скаже. Ідеально.
Винник• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ні, звичайно його вина тут є, в нього 50*50, типу не хочу образити ні маму ні дружину
А саме дружину він і ображає. Я б спуску не дала, пішла б на грандіозний скандал і заставила вибирати, або міняти замки і ключа категорично не давати а про зустрічі домовлятися заздалегідь і тоді коли вам зручно. Або забрала б дитину і переїхала в свою квартиру чи будинок. Дала б на рішення якійсь термін-тиждкнь наприклад. Але ви повинні стояти на своєму до кінця і бути готові здійснити свої погрози. Але чи зможете? В нас зі свекрухою теж погані стосунки, але прийшлося в евакуацію їхати разом. Прихистила нас сестра двоюрідна чоловіка безкоштовно на рік. Коли зараз стало питання вже зйому, чоловік сказав шукати квартиру на всіх. Я сказала, що ні, знімати будемо дві. Знайшла на нашу родину квартиру, зняла, оплатила. Був скандал, я сказала, що якщо хоче жити з мамою, а не з дружиною і дітьми, може з нею і залишатися. Прийшлося свекрам самим собі знімати квартиру, були незадоволені, бо прийдеться самим готувати, прибирати, бо ’наймичка’ збунтувалася. Ну нічого, переживуть. Зараз живемо окремо, чоловік допомагає батькам зі зйомок, дає гроші. Я не проти, але жити ми будемо окремо.
Винник• 06 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Так это его характеристика. Из песни слов не выкинешь. Вы его слишком оправдываете. Вы думаете, он дурачок и не понимает, что вам некомфортно? Ошибаетесь, ему просто все равно на это. Он о вас не думает.
Ему просто так удобно, когда есть ’ и мама, и Люся’. Автору нужно четко понимать, что договориться на получится. Придется жертвовать либо своим комфортом, либо свекрухи. Мы тут можем многое писать и советовать, но единственное решение это поставить ультиматум либо, либо. Иначе ничего не изменится. Я вообще не терплю чужих людей у себя в доме, тем более таких беспардонных. Мой дом-моя крепость, я в нём хозяйка и я отвечаю за быт и ´погоду´ в доме и я решаю кого и когда хочу видеть у себя в гостях.
Пффф 100%• 06 июля 2023
Автор, схоже вам треба діяти м´якою силою, бо домовитись зі свекрухою не варіант, її все влаштовує, а ваш чоловік просто уникає конфлікти. Ви також.

Спробуйте кілька варіантів:
1. Запрошуйте маму / подруг в будні з самого ранку і придумайте спільне дозвілля - похід в зоопарк / ляльковий. Так, щоб свекруха не могла доєднатись. І розповідайте м´яко чоловіку, як ви провели цікаво час з малою. Шкода що його мама не приєднплась, адже ви гадки не мали що вона має час (кожного разу дивуйтесь, що свекруха приходить допоки не почне попереджати заздалегідь).
2. Заведіть подруг з дитячого майданчику і запросіть на спілтні сніданки і ігри для малечі. Свекрусі має стати не комфортно бути у вас.
3. Розкажіть історію, як до когось з мам на майданчику намагались вдертись злодіїї / п´яні сусіди. І що встановили додатковий захисний ланцюжок. Скажіть, що страшна історія, і що вам би теж не завадило убезпечитись.
4. Встановіть додатковий замок на двері і не давайте нікому дублікат (навіть чоловіку. Кажіть, що забули зробити дублікат, і відкладайте постійно на потім). Зранку до приходу свекрухи йдіть на прогулянку (чи їдьте до мами / подруг ) і закривайте додатково на цей замок. Нехай свекруха приходить і чекає вас під дверима. Гуляйте якомога довше.
5. Потім ’загубіть’ ключі. Міняйте замки і не давайте дублікати.

Щє питання, залишати ключі в замку не варіант? Зазвичай в такому випадку зовні ключ не вставити і не відкрити. Якщо в вас так само, почніть традицію проводжати чоловіка на роботу, цілуйте в дверях і закривайте на замок. Можете використати історію з п.3 якщо спитають чому залишаєте ключ в замку.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
В менн мама терпіла такий жах 15 років - постійні сидні у нас, приниження, образи. І батько теж співав - то ж мамо. Потім батько пішов до коханки. Друга жінка виставила мамо зразу і назавжди так, що та й померла на самоті і любий синочок і рота не відкрив. Тому я з собою так поступати не дозволила б і дня,- чоловік би отримав попередження,- або ми міняємо замок і ти говориш з мамо і далі ми бачимось тільки по запрошенню, або я збираю речі і йду на свою квартиру, а ти можеш залишатись з мамо або йти з нами, але в моєму домі і ноги її не буде, ні по запрошенню, ні тим більше - без, а буде ломитись, ще й в поліцію здам. Якщо чоловік неспроможний мене захистити навіть від мамо, то нафіг він мені. Я повторюсь,- я 15 років спостерігала такі знущання і їх наслідки, тому так просирати свої життя не дозволила б ніколи. Благо, чоловік в мене хороший, розмежовує кордони, тому у мене і його родини чудові дружні стосунки, взаємопідтримка, але ніяких порушень особистого простору, принижень, повчань тощо.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Як? Я то вже в думках підготувала текст, який я їй вискажу, але ж вона така актриса, перед сином зіграє виставу, що я їх образила бідну нещасну
Всі ці ігри- втрачений час і нерви. І ні до чого. Ваш чоловік або вірить вам, або ні. Якщо мені не вірить чоловік, нащо ми разом? Гратися з його мамцею в тіятри? Боже збав на цю дурню витрачати час і нерви.

Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не варіант, занадто мало місця, і квартира ж не її, вона тут навіть не приписана, а поводить себе так наче вона тут хазяйка
Мало місця для вас з дитиною?
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Игнорируйте, делайте все так, как ей не нравится. Посуду не мойте .если она помоет, оставьте еще больше в следующий раз. Если она подумает, что вы ее используете в бытовых целях, сама сбежит. И если все будет не по ее, то тоже или будет переделывать, или не захочет приезжать
І нащо ці ігри в дитячтй садок? Дорослі люди обмежують і захищають свої кордони, а не граються в іграшки.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляПанна Кота
Так и Вы там никто, в той квартире. А гонору, как у собственницы.
Вас також чоловік і його мамця за меблі тримають без права голосу, чи у вас голос тільки тому, що метри є і ви за них свої права в родині купуєте? Гидко.
Xвостокрутелка• 06 июля 2023
Ответ дляСірничок
Мы с мужем жили в жилье, которое принадлежало моим родителям и то свекруха приходила, когда хотела, пока дети не подросли и я не начала уходить гулять, пару раз поцеловала закрытую дверь и после этого начала звонить. И рассказы были, что я плохо убираю и т.д.))
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не пишіть того, чого не знаєте, чоловікові робили операцію, чотири роки назад, грошові запаси пішли туди, в планах в нас було придбати своє житло більше. У свекра всеодно стояла пуста квартира, от він і дав її синові, щоб ми тут жили, не знаю на який термін
Тому, що ви живете в фактично її квартирі вона і поводиться як свиня. Тут ваш чоловік або припиняє це, або ні. Він недочоловік не тому, що хворів і не має свого, а тому що ганчірка і не спроможний захистити. У вас з ним після цього всього маразму, коли мамо йдуть ще й секс є? Він вас після свого лопотання, що то ж мамця, ще збуджує? То це не на довго.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Це не її квартира, вона тут не прописана, в неї є своє житло це раз, за дітей ви не маєте писати права, це зовсім не ваше діло, це два, і свого чоловіка я люблю-три, і із-за якоїсь тупої тітки (своєї свекрухи), з ним не збираюсь розлучатись-чотири, надіюсь дойшло
Ми не пояснемо їй вмі ці речі замість вас і вашого чоловіка. Особисто я згодна з кожним пунктом, підтримую ваше невдоволення, але чим я вам допоможу? Поговорити з мамо, з вашим чоловіком? Тільки ви це можете зробити. І краще зараз, а не коли воно полізе до дітей і буде налаштовувати їх проти вас.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляПанна Кота
Тупая тетка тут не свекровь.
О. А ви такаж безцеремонна і нагла, чи мамо з чоловіком до вас так само ставляться? Аж цікаво.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Я понимаю вашу свекровь,даже сочувствую)
Прям тягне побажати вам отримати того ж.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Так діло ж в тому, що власник квартири мій свекор, золота людина, взагалі не лізе до нас в сім´ю, а лізе свекруха яка в ній не прописана і не має ніякого відношення до цієї квартири!!!
Не витрачайте слова на анонімів. Задача цих конкретних - обісрати автора теми. Вони гидкі і тошнотні. Витратьте слова на чоловіка.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
а что плохого, чтобы оставить однушку старшему?)))
Це мамо. Переживає, що добро спливе)

Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ну тогда кушайте свою свекруху, не обляпайтесь и с мужем-маменькиным сынком еще одного ребенка сделайте. Она наглая, муж лох. Или съезжать и сидеть в своей квартире, воспитывая трех детей или жить как свекровь хочет. Вашего тюху все устраивает.
Грубо, але дуже правильно.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
А по ітогу дружина в говні, зато мамо не ображена. Тюхтій
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Звичайно говорила, а він’ ну вона ж бабуся, скучає за внучкою, і на випадок нас не буде вдома, потрібно щоб ключі в мами були’
Лошарик
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Вам грубо але правдиво пишуть. Питання тільки в тому, скільке років у вас піде на те, щоб це зрозуміти.
Скіфська пектораль• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну чому багато хто хоче обізвати мого чоловіка? Люди ви ж не знаєте, що він робить, чим займається, ну так є в нього такий бздик -прив´язаність до мами, але ж це не означає, що потрібно його називати нехорошими словами, я думаю, що не тільки ж в нашій сім´ї є проблеми, є ще гірше, давайте або підтримувати словом, або зовсім нічого не пишіть...
Зрозуміло. Приходьте років через 15, коли очі відкриються, але тоді лохушкою і тюхтійкою назвуть вже вас.
Оченьценная• 06 июля 2023
Мама послала на х.. вашу свекруху чи як лох слухала той бред?
Зараз літо і більше гуляйте, якщо прийде свекруха. Візьміть їжу з собою та карімат чи щось подібне та зробіть пікнік.
До мене приїхала якось свекруха по типу вашої. Я зібрала речі і пішла гуляти. Було літо. Ми з подругою взагалі взяли дітей і поїхали на озеро. Свекрусі не було з кого пити енергію. Вона пішла на вокзал, купила квиток і ввечері поїхала додому.
ТайТаке• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не судіть по собі, питання не стоїть про дітей і від кого я народжувала, то вас ніяк не обходить, до відома в нас чудова сім´я, напрягає тільки свекруха, якщо вам немає що написати, перескочіть на іншу тему і там пишіть свої гидкі коментарі
Просто сиените замки
Все возможно• 06 июля 2023
1.Ви здаєте свою, доплачуйте і знімайте більшу
2.Хай син поговорить з мамою
3.Змініть замки і відключіть дзвінок на дверях
куркулиха• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Если они женат, то свекровь тоже’ власниця’
куркулиха• 06 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
предложите мужу либо на съём съезжать, либо забрать ключи у его мамы и запретить ей тут появляться.
Да дельный совет .А если вы секси будете заниматься а она придёт
nahaka• 06 июля 2023
Ответ дляПффф 100%

Спробуйте кілька варіантів:

Мені дуже подобаються ваші поради, я б краще і не написала. Бо оці усі пости про ультиматуми, як на мене, - нереальні. Бо далі будуть скандали, купу негативу і я не знаю, чию позицію обере чоловік, враховуючи його любов до мами.