Единорог_помог• 06 июля 2023

Свекруха зміюка

Дівчата, не знаю що робити, достала свекруха, живемо з чоловіком 5 років, від першого шлюбу в мене є син, вже студент, доньці спільній один рік, живемо у квартирі свекра, (він дуже хороша людина, завжди допомагає, якщо потрібно) вона двокімнатна, я свою однокімнатну здаю, і причина в тому, що свекруха приїзджає до нас коли хоче, ну типу до внучки, відкриває зранку двері своїми ключами, я ще з малою може спати в цю пору, це близько 8 години ранку, приходить і починає стукати-грюкати, короче сидить цілий день у нас, нічого не допомагає, ми разом виходимо гуляти на вулицю, бо дитину я їй не довіряю, а потім вона дивиться телевізор і грає в ігри в телефоні. От вчора подзвонила моїй мамі і почала їй жалітися, яка я засранка, як вона приходить мені все робить, посуд миє, а я типу ходжу з незадоволеним обличчям, і ще багато чого наговорила моїй мамі. Мене ця ситуація так розізлила що я взагалі не хочу бачити її мордяку, і щоб вона до нас приїзджала, але ж проблема в тому, що чоловік не хоче ж образити маму, бо це ж святе-мама ! Синові 35 років, а вона дзвонить йому по 8-10 разів на день!
Я вчора поговорила зі свекром, все йому розказала, не знаю прийме він якійсь міри чи ні, просто так уже надоїло, сил немає, приїжджає і "ой, в чого мала на горщик не ходить, вже пора, аяяяй, так не можна", дитині 1 рік. Вибачте що багато тексту, в кого буде бажання прочитаєте, просто може в когось була подібна ситуація і як ви з цим боролись? Бо мені хочеться взяти палицю і вилупити її
Пустощі-веселощі• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ультиматуми не ставлю, стараюсь розмовляти і обговорювати спокійно, але поки ніяк
Вы повели себя не мудро.
Перша скрипка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну чому багато хто хоче обізвати мого чоловіка? Люди ви ж не знаєте, що він робить, чим займається, ну так є в нього такий бздик -прив´язаність до мами, але ж це не означає, що потрібно його називати нехорошими словами, я думаю, що не тільки ж в нашій сім´ї є проблеми, є ще гірше, давайте або підтримувати словом, або зовсім нічого не пишіть...
Так это его характеристика. Из песни слов не выкинешь. Вы его слишком оправдываете. Вы думаете, он дурачок и не понимает, что вам некомфортно? Ошибаетесь, ему просто все равно на это. Он о вас не думает.
Помогалочка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Так діло ж в тому, що власник квартири мій свекор, золота людина, взагалі не лізе до нас в сім´ю, а лізе свекруха яка в ній не прописана і не має ніякого відношення до цієї квартири!!!
А она с разводе со свекром? Живут отдельно?
Пустощі-веселощі• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Буде ще і з свекрухрю розмова, не по телефону
Вот это надо было сделать до того как жаловаться свёкру.
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Удалено администрацией...
Ой...невже не вийшли заміж? А я вже думала за вас порадіти, то мабуть ви дуже розумна, а всі навкруги тупі, ну нічого, корону знімете, і все буде ок
Сало не люблю• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Встретьте пару раз свекровь голой, сама начнёт предупреждать о визитах
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Ну вы как первый день тут )) тут первым делом напишут - купите свое, идите в свое, идите жить к маме… ну и т.п. и потом уже несколько нормальных советов дадут. Не обращайте внимание, пропускайте сквозь
Так, дякую)
Тра Ля Ля• 06 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Кроме автора здесь никто ни на кого не кидается. Автор свекруху загрузит?🤣 Да у них все свекруха в семье решает, она главная. Автор просто развлечение временное для ее мальчика. Она ее еле выдерживает в своей квартире.
Ні, якраз з першої сторінки умічки накинулись на неї, впевнена що в самих ні кола ні двора і давай розказувати як їй треба дити
sur_sur• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не судіть по собі, питання не стоїть про дітей і від кого я народжувала, то вас ніяк не обходить, до відома в нас чудова сім´я, напрягає тільки свекруха, якщо вам немає що написати, перескочіть на іншу тему і там пишіть свої гидкі коментарі
Ну, вас свекруха напрягає, а вашого чоловіка мама - ні. Ну, не знаю, чи чудовий у вас чоловік. Усі свої проблеми маєте вирішувати з ним.
Свекор з матір,ю вашого чоловіка розлучений?
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Потому что домой пойдет.
Удалено администрацией...
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
Так, розлучені вже давно, але типу то живуть разом, то ні, я туди не лізу
Бодіпозітівна• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ні, звичайно його вина тут є, в нього 50*50, типу не хочу образити ні маму ні дружину
ваш чоловік не хоче образити лише маму. мовчки підтримує її. немає у вашій ситуації 50*50
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
А хто сказав вам, що я жалілася, ми з ним просто порозмовляти, те що мене турбує, він зі своєї сторони дав поради
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Знаєте, мене дивує те, що люди не стали добрішими, від початку війни, тут свій свого, якщо не фізично хоче добити, то хоч морально в коментарях невдоволені життям тітки готові ядом бризгати
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляsur_sur
Якщо ви мали на увазі мою маму, чи вона не напрягає зятя, то скажу так, моя мама приходить в суботу, один раз на тиждень, чоловік по суботах працює, вони з ним бачаться дуже рідко, і ключів звичайно і неї немає. Хоча ми з чоловіком однолітки, він трохи не доріс до вирішування таких проблем, які стосуються його мами, ну отак якось, в нього було важке дитинство, їм з мамою було важко дуже, і можливо тому він не може від неї повністю відійти.
Свекруха зі свекром розлучені вже давно, то живуть, то не живуть разом, я туди не лізу
Анонім-ка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Замки я б змінила вже давно, так чоловік проти, потрібно щоб в мами були ключі...
До слова, мені 35, синові 16, закінчив перший курс, я терпіла довго, але конфлікт з нею буде по любому
Авторе, ви говорите про прекрасну сім´ю та прекрасні стосунки з чоловіком, але не маєте його підтримки у такому важливому для вас питанні. Вас до чортиків дратує ситуація, а такий хороший чоловік та сім´янин нехтує та зневажає ваші почуття, емоції та потреби.
Вам не дисонує?
У вас проблема не лише зі свекрухою. Ви можете навішати на неї усіх чортів, але ніде правди діти Проблема з чоловіком теж є.
Шеллар• 06 июля 2023
Не дивно, що Ви не можете відстояти свої кордони, тому що виховані мамою-тютею. Сваха їй телефонує, полощить її дитину, а вона детально вислуховує даний монолог. Додамо в даній ситуації чоловіка маминого пиріжечка і вуаля вічний конфлікт готовий.
В даній ситуації тільки свекруха виглядає гарно - робить, що хоче, говорить що заманеться і ніхто їй не указ. Майте надію, що ваша дочка буде схожа на неї.
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Вам не дисонує?
Ну я ж не писала, що чоловік у мене ідеальний, звичайно що це теж проблема, яку мені самій потрібно вирішувати, але на даний час мене дратує, те що я написала в темі, звичайно щоб мені спокійно жити потрібно вирішити це питання з чоловіком, щоб до нього нарешті дійшло, але поки що так, така в мене ситуація і я в ній живу, але ж це не саме страшне, буду вирішувати із свекрухою також, бо все це дістало, просто тут вирішила поділитися цим, от і все, якщо в когось чоловіки тільки за жінкою, розуміють, поважають її на всі 💯 відсотків, то я рада за тих людей.
автор Единорог_помог • 06 июля 2023
Ответ дляШеллар
Що ви несете?!
sur_sur• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Я мала на увазі ставлення вашого чоловіка до його ага мати. Чоловіка усе влаштовує, у цьому ваша проблема. На свекра теж дуже не розраховуйте і не жалійтеся йому, бо то вже втручання у його особисте життя, і ви якраз лізете у його життя, а не тільки у його квартиру.
sur_sur• 06 июля 2023
... мала на увазі ставлення чоловіка до його матері..
Ух яка ж Я• 06 июля 2023
Я б поговорила прямо зі свекрухою, що Соломія Дормідонтовна, дуже ціную вашу допомогу, але хочу бути сама зі своєю сім´єю. І не важливо чия квартира, то питання поваги, я вас поважаю, тому ніколи б не приходила без попередження, бо розумію, що у вас є купа особистих справ. З побутом та дитиною справлюсь, якщо знадобиться допомога, обов´язково звернусь до такого поважного експерта, як ви. Змінили замок і досвідос.
Миззери• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Автор я не на стороне свекрови но просто интересно
Она жена свекра ? Ну квартира ее считай тоже
Вы вроде как тоже к этой квартире никаким боком но тем не менее живете
Почему ? Свекр-хозяин квартиры разрешил
Скорей всего он и не против что б она приходила

Вопрос надо решать через мужа, пусть тактично объяснит маме что может за сексом вас застать например
Анонім-ка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ви мудра і все у вас вийде, як візьметеся до справи.
Тут нам написали про палицю, а в очі - муркочіть про повагу та спокій. І їй і чоловіку.
Чоловіку намуркочите швидше.
Чеширская кошечка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Як? Я то вже в думках підготувала текст, який я їй вискажу, але ж вона така актриса, перед сином зіграє виставу, що я їх образила бідну нещасну
Вы же опытная женщина, второй раз замужем. Вам ли не знать как манипулировать свекровью? Зачем высказывать? Не делайте себе хуже. Будьте хитрее. Кстати, ваш муж не один сын у свекрови случайно?
Залетна Я тут• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
СуперЛонгРід⬇️Ну дивіться. Вам тут пишуть діло, щодо розмов з чоловіком. Я просто напишу свій досвід, без порад. Можливо ви почитаєте і вам щось стане зрозуміліше...
Мені 32, чоловік одноліток, в шлюбі майже 13 років. Ніколи за рахунок його батьків не жили і нічого не просили.
Його мама мене зненавиділа в той самий день як він їй про мене сказав. Коли я їздила знайомитись мені влаштували такий холодний прийом, що мене тіліпало всю ніч. Його виховувала бабуся і мама. Тільки но я зайшла в хату, його бабуся заявила мені що вона тут хазяйка.... і далі вже розмова була про те який він поцілований Богом а всі питання до мене ставилися по типу -’ну ти ж нічо не вмієш, правда?’ І т.п..... якось він там намагався вставляти свої репліки в мій захист, але я його пнула ногою під столом щоб вже скоріше закінчити і не доводити до скандалу.
Через півроку в нас вже було весілля і я не можу передати скільки його мама писала мені різної гидоти і дзвонила моій мамі щоб вона змусила мене його покинути, і чоловіку істерики влаштовувала.
За день до весілля ми сиділи біля річки і вона йому позвонила й вимагала скасувати весілля. Він їй відмовив, тоді вона почала кричати що не хоче приходити, що в неї серце болить бачити як він собі життя псує і він тоді сказав що якщо не хоче, то може не приходити. Але ж прийшла, хоча й висказувала всім як мені з ним пощастило, а от його Господь за щось та й покарав...)
Коли в нас вже народилась дитина і вона приходила в гості , видно побачила чек з магазину дитячого одягу (ми якраз закупились в мазекеа на пару тисяч). Ввечері вже чую кричить йому в трубку чого це я така непутьова транжирю його гроші а він дурне на це все паше... а у відповідь я почула як він ій по телефону сказав, що він ії любить, але досить вже ображати дружину, бо тим самим вона ображає і його, пора вже змиритися. А якщо вона не здатна це прийняти, то хай більше не турбує і живе своє життя.
Мій чоловік завжди ставав між нами і максимально мене оберігав від істерик своєї мами. Хоча мені все ж долітало від неї і я теж бісилась та нервувала. Але він ніколи мене не лишав з цим сам на сам. Завжди вибачався за її поведінку, та картав себе що не може з нею справитись. Ситуація змінилася коли він ото їй чітко артикулював що з нього досить і родина що він збудував йому важливіша та рідніша ніж вона. Чи це правильно? Та мабуть ні, але вона сама його довела до стану коли це повинно було прозвучати. І ось після того вже була тиша. Якийсь час її не було чути, тільки йому дзвонила щоб онучку по скайпу показав. Потім вже й мені дзвонила питала чи привезу на день. І ось десь через 5-6 років її нарешті відпустило. Зараз в нас нормальні стосунки, спілкуємось коли приїзжає, інколи дзвонить щось спитати.
Добре, що йому стало терпіння, а мені розуму то все пережити й подолати. Але разом, на одній стороні.
Котики-муркотики• 06 июля 2023
Ви ж розумієте, що на форумі ви можете хіба що злити негатив.
Проблему це не вирішить.
І не бачу сенсу з такою людиною розмовляти і переконувати, мовчки б змінила серцевину в замку і сказала - ой, зламався. Якраз навчитеся дзвонити у двері, а не заходити як до себе додому.
MamaMashiDashi• 06 июля 2023
Не розумію чого затягуєте конфлікт, він не минучий.
1. Спробуйте поговорити з нею, скоріше за все до неї не дійде, але Ваша совість буде чиста. Можно капати на мозгі чоловіку щоб він побалакав, шлях дуже довгий і теж скоріш за все нічого не вийде))
2. Мінять замки не бачу сенсу, якщо чоловіку це не заважає, тиждень-два і у неї буде новий.
3. З´їзжайте або в свою або знімайте більшу.
Життя коротке і не має чого його так витрачати, до мене дійшло десь у вашому віці. Бачу і до Вас скоро дійде. Удачі!
Сірничок• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну і всьо. Чоловікові потрібно не образити мамо. Він обирає не вас, а її. Хоч на оренді, хоч ц власній квартирі, чоловік гратиме за мамо. А мамо буде грати проти вас. Ви всрата в будь-якому випадку. Вчіться або не реагувати на це, або розлучайтеся.
В гости звали?• 06 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я бы со свекровью говорила, чем она так недовольна, що заочи оброговює. И цепочку на дверь. Что б хоть не полностью открывала. А потом и замок сменить. С ней разбираться нужно, а не хвост заносить. Звонить маме и высказывать, какая у нее дочь плохая- это черта, за которую нельзя заходить. Автор теперь может и свекру, и соседке начать все подряд рассказывать. Путь открыт.
Тим паче коли автору під 40) я не уявляю такого абсурду)) на місті мами автора я б мабуть відповіла ’Зіно, візьми калькулятора та порахуй скількі років тій на кого ти жалієшся і більше не їбай нікому мозок’