ЯблокоРаздора• 06 июля 2023
Заработать деньги и пенсию на
На фондовой бирже. Что думаете по этому поводу? Стали в Инстаграме попадаться ролики финансовых гуру. В принципе риски есть везде. Вложения долгосрочные и деньги сразу не посыпятся на голову. Насколько это реально? Кто знает? А то у одной дамочки основы работы с фондовыми биржами около 250 дол. Кажется, что основной ее заработок на л*хах в интернете
НаБалКоніХодять• 06 июля 2023
Автор, Вы как моя мама в 90е. Она пыталась зарабарывать на ммм, выращивании каких-то молочнокислых бактерий и прочий бред. Всегда лишалась денег( и немаленьких на то время.
Заюшка_хозяюшка• 06 июля 2023
Вы как мой муж, ждёте что на голову упадет богатство. Я его называю Иванушка дурачек. Вечно х...ни наслушается, а мне потом переубеждать. Почему люди верят лапше? Для меня загадка. Он с высшим техническим образованием, я гуманитарий но в финансах я сильней и не поддаюсь влиянию. Почему так, для меня загадка))
Но всеравно, нет да влезет тихонько
Все интернет гуру мошенники.
Но всеравно, нет да влезет тихонько
Все интернет гуру мошенники.
Fashion_besties• 06 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Но всеравно, нет да влезет тихонько
Все интернет гуру мошенники.
Но всеравно, нет да влезет тихонько
Все интернет гуру мошенники.
Даже если нет ВО, люди интуитивно чувствуют, что если бы кто-то знал секрет как заработать супербагаццтва ничего не делая, не орал бы об этом другим, а хранил бы в секрете свой источник обогащения
Сегодня я не я• 06 июля 2023
Дамочка как раз себе на пенсию и зарабатывает. Так что все реально с этими биржами , но есть нюанс.
Марфа Українівна• 06 июля 2023
Ну так я біля скроні крутила пальцем 10 років тому на пропозиції сина- школяра вкластися в біткоін.
І гроші були.
Потім років 5 назад рекомендував - тут вже я думала, що все - пізно
Автор, шукайте інфу . Я теж цікавлюся . Облігації хотіла - але там дохід ну занадто малий
І гроші були.
МУСЯкомарова• 06 июля 2023
Мова про американський фондовий ринок.
В мене вже років 10 там акції і фонди.
Стабільний прибуток + 8% річних. Звісно ж зліти та падіння, але якщо рахувати сумарно - десь ось така цифра і виходить.
Розглядаю такий інструмент виключно на довгий термін, це лежить саме на пенсію. Тобто працюватиме до того як почну користуватися років 30.
Це не заробіток, це зберігання коштів від інфляції + складний відсоток. Той самий пресловутий пасивний дохід.
В мене вже років 10 там акції і фонди.
Марфа Українівна• 06 июля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Мова про американський фондовий ринок.
В мене вже років 10 там акції і фонди.
Скажіть, будь ласка, як зайти на нього?
Можливо посередники?
МУСЯкомарова• 07 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Скажіть, будь ласка, як зайти на нього?
Можливо посередники?
Навіщо вам посередники? Там ніц складного, просто треба вивчати у що вкладаєшся
Марфа Українівна• 07 июля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Дякую
А сам сайт офіційний посилання? Бо купа ніби то тих самих
А далі розберусь ( мушу)
І дуже дякую за ідею - підказку . Нехай Вагі кошти ростуть впевнено
А далі розберусь ( мушу)
МУСЯкомарова• 07 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Дякую
А далі розберусь ( мушу)
Interactive Brokers та Фрідом Фінанс найбільш поширені. Я лише на першій біржі поки.
Я б вам радила по можливості пройти якийсь курс для розуміння різниці між цінними паперами і у що краще вкладатися, що низькоризикове, що високоризикове і так далі.
Це не те де рекламують фін грамотність, а саме уроки для починаючих інвесторів.
Вони є дуже дорогі, за 3-5 сотень уо, я б такі не радила для початку.
Вам зараз потрібно саме ази розуміти. Далі за потреби або самостійно освоїте, або купите щось серйозніше.
Марфа Українівна• 07 июля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
от від душі ще раз подякую. Дам сину цю інформацію. 16 років