Натали26• 06 июля 2023

Вступ до Польщі 2023-24 рр.( фірма-посередник)

Добрий день.
Порадьте, будь ласка, фірму-посередника для вступу до Вузу Польщі, роботою якої залишилися задоволені.
Заздалегідь дякую!
stranger-1• 06 июля 2023
Ви спеціальність, університет вже вибрали?

Водійка хімарса• 06 июля 2023
Послухаю.
Автор,а обов´язково посередник? Може можна самим?
Психологічка• 06 июля 2023
https://www.facebook.com/groups/231084981973727
автор Натали26 • 06 июля 2023
Ответ дляstranger-1
Ні. Профорієнтацію пройшли і наразі обираємо між 2 напрямками.
автор Натали26 • 06 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Послухаю.
Багато хто так і робить. Для себе вирішили звернутися до посередників, але обрати перевірених.
автор Натали26 • 06 июля 2023
Ответ дляПсихологічка
Дякую
Психологічка• 06 июля 2023
Ответ дляНатали26
Дякую
Запитайте у адміністратора Света Ковальчук.

Захекалася читать• 06 июля 2023
Дівчата а у кого діти вже вчаться в Польських ВНЗ, які Ваші враження від навчального процесу і всього, що з цим пов´язано, чи задоволені Ви/дитина, все влаштовує ?
Физрукая• 06 июля 2023
нам тут советовали посредника. но мы сейчас в самом разгаре поступления. мы и сами в Польше, но недавно приехали, важно, чтоб было место в общежитии. поэтому нам проще с посредником. я отправила только один документ. ну и фото украинских делала. больше я ничем не занимаюсь, наверно только слежу, чтоб ребенок язык учил и все. нам посоветовали по опыту, мы пока в процессе. если надо, напишу контакт.
автор Натали26 • 06 июля 2023
Ответ дляФизрукая
Буду вдячна за контакт, дякую
stranger-1• 06 июля 2023
Ответ дляНатали26
Зайдіть в мою продавалку. Там оголошення одного з ВНЗ. Якщо влаштує, то там контакт прямого представника ВНЗ (не посередник).
Консультації та подача документів безкоштовні. Документи перекладу не потребують.
stranger-1• 06 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Послухаю.
Можна
Водійка хімарса• 06 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Теж цікаво
Мальовнича даль• 07 июля 2023
Ответ дляНатали26
Подскажите плиз где прошли профориентацию
Мальовнича даль• 07 июля 2023
Mbschool.ua підписана на них в инстаграмм. Внушают доверие. Но лично не обращалась. В основном у них польша , также словакия, чехия австрия германия
автор Натали26 • 07 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Проходили за рекомендацією знайомих. Психолог, не фірма