Анонім Секретар• 06 июля 2023
Яку суму витрат закладати на добу?
На відпрчинку, мама + двоє дітей - 6, 9 років? 50-70-100 €, чи можна і менше 50?
Дивилась якось одну блогерку, то вони 2+4 вкладалися в 25-30 євро.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Та це ж залежить де і як відпочивати)
Морський, пляжний відпочинок
Бабулька• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Морський, пляжний відпочинок
У меня в день уходило 20 евро, но я тратила только на продукты. Сын 6 лет.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
кто ж вас знает
Ми - звичайні, прості, без олігархічних нахилів і приколів.
ПлюшкамиБалуюсь• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Морський, пляжний відпочинок
теперь когда вы уточнили все сразу стало ясно и поятно)))
Бабулька• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Морський, пляжний відпочинок
Пляжный отдых может быть разным. На подстилке или с шкзлонгами, коктейлями, аттракционами, мороженым итд.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляБабулька
Ну от мені продукти, морозиво, можливо місцевий транспорт десь з´їздити, якісь музеї, якщо їм цікаво буде.
Полуничка• 06 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Та це ж залежить де і як відпочивати)
Можна і в 10 вкластися, а можна так відпочивати, що і 500 буде мало
Бабулька• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Ну это я написала без учёта проезда. Проезд обычно дорогой.
Ушла и Пришла• 06 июля 2023
Автор, ну цены в Болгарии это одно. В Греции другое.
Если вы на машине и сможете съездить в супермаркет или будете все покупать на побережье это тоже разные расходы.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляБабулька
Без того, і без того. Ну теоритично підстилка має бути. Морозиво маст хев - літо, жара. Коктейлі діти не п´ють, лише воду.
Бабулька• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Если без учёта проезда и музеев итд, то 30-40 евро на троих в день должно быть нормально.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Італія, в місті багато супермаркетів різних. Авто не планую брати, може на пару днів візьму, якщо кудись надумаємо проїхатися.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляБабулька
Автор, а какую страну рассматриваете?
Італія.
Бабулька• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Італія.
Не знаю цен. Но на троих в любом случае ориентируйтесь в день до 50 евро. Это минимум.
Без QR коду• 06 июля 2023
Ми завжди беремо 100 є на людину в день. Це щоб не хвилюватись що не вистачить на щось. А там вже як вийде.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляБабулька
Хочемо накупатися в першу чергу, а там виділити і на подивитися трішки часу.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
Це дуже круто, я не хочу розкидатися тисячами, хочу якийсь бюджет скласти, щоб він в моїй свідомості переварився.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляБабулька
Теж так думаю.
ЯспАкойнаЯ• 06 июля 2023
Автор, у Вас таке розмите питання. Ми от в Албанії були, наприклад. Це мабуть найдешевша морська країна. То на трьох в кафе пообідати рахунок 30 євро.
Обнемашечка• 06 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
Вот мы тоже так, но это на все про все, не считая проживания и дороги до места. Как люди вкладываются в 30-40 на четверых, не представляю, разве что мешок картошки с собой везут
Без QR коду• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Ну це так, щоб потім привезти або гроші, що залишаться, або може сувеніри, подарунки захочеться купити на зворотньому шляху.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
Ну якісь покупки я не рахую сюди, це окремо, якщо щось захочеться, чи сподобається.
Обнемашечка• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Никто не заставляет тратить все, зато на непредвиденный случай у вас будет запас, который можно домой привезти.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми в складі 2+2, діти менші були, вкладалися в чек 15, рідко 20 €, морозиво - ще 6-8 €. Греція. Картоплю в літак, на жаль, не можна було ((((.
Незламна Україна• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Італія.
Мороженое 2,5-3,5е, проезд по городу от 1,5е, вода 0,5е(супермаркет)-2-3е(бар). Кофе от 1,2е (каппуччино+рогалик=2,70е минимум). Музеи от 10е (а лучше заложите от 12е; есть недорогие по 3-5-8е, но это пусть лучше будет приятным сюрпризом; детям до разного возраста в музеях есть скидки, вплоть до бесплатного входа, в зависимости от музея и возраста ребёнка). В заведениях общепита нет блюд, которые стоят менее 8е (это про поесть)
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
В мене буде і готівка і карта, але 300 на добу - це космос.
Анонім Секретар
• 06 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Чудові ціни, дякую, заспокоїли.