Анонім Секретар• 06 июля 2023

Яку суму витрат закладати на добу?

На відпрчинку, мама + двоє дітей - 6, 9 років? 50-70-100 €, чи можна і менше 50?
Дивилась якось одну блогерку, то вони 2+4 вкладалися в 25-30 євро.
Незламна Україна• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Ми в складі 2+2, діти менші були, вкладалися в чек 15, рідко 20 €, морозиво - ще 6-8 €. Греція. Картоплю в літак, на жаль, не можна було ((((.
Нет сейчас таких чеков

автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Мороженое 2,5-3,5е, проезд по городу от 1,5е, вода 0,5е(супермаркет)-2-3е(бар). Кофе от 1,2е (каппуччино+рогалик=2,70е минимум). Музеи от 10е (а лучше заложите от 12е; есть недорогие по 3-5-8е, но это пусть лучше будет приятным сюрпризом; детям до разного возраста в музеях есть скидки, вплоть до бесплатного входа, в зависимости от музея и возраста ребёнка). В заведениях общепита нет блюд, которые стоят менее 8е (это про поесть)
Ви там живете? А таксі, які ціни?
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Нет сейчас таких чеков
Можливо, в 2021 були, могли пообідати за 7,5 - 9 євро на чотирьох.
Незламна Україна• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Чудові ціни, дякую, заспокоїли.
Это ОТ. Это не туристические места и не пляж. Реально же аккуратно поесть не в бомжатне будет от 35е/чел. И то..
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ми не вміємо охайно їсти? Ну і на 35 євро ми не наїмо?
Області пітьми• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
2 пиццы коперта на двоих и вода -30€
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
2 пиццы коперта на двоих и вода -30€
В мене син вчора невеликий янтик не осилив, з´їв половину і наївся. Що за піци?

автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
2 пиццы коперта на двоих и вода -30€
І навіщо вода?
Незламна Україна• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Ни в Греции, ни тем более, в Италии, пообедать вчетвером в любого уровня общепите, в 2021 году было невозможно. И даже в 2016 уже было невозможно. Я не знаю, откуда Вы взяли такие цифры, и зачем Вы пишете откровенную неправду. Может, в Болгарии или Черногории такие цены гипотетически где-то могли быть, и то... Вы в Украине сейчас чем накормите 4 человек за 9 евро = 360грн? Ну, чтобы учесть потраченное время на закупку продуктов и их обработку, расходы на продукты + масло и специи (которые тоже стоят денег), на газ/электричество для приготовления блюд и мытье посуды + тарелок и столовых приборов, добавьте сюда стирку скатерти, салфетки...и пару миллиграммов от налогов, аренды помещения, зарплат сотрудников. Так что это будет? Салат из помидоров и огурцов? Или оладьи из кабачков? На 4 человек за 9е.
Бандитка Сью• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Морський, пляжний відпочинок
Можна менше 50, якщо Болгарія. Якщо в Ніццу і тілько по ресторанах - десь від 150 євро...
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Можна було запросто, якщо взяти 3 гіроса в піті, в різних місцях від 2 до 3,5 євро за величезний гірос - на пляжі в тпверні 3,5, в таверні в гірському селі - 2 євро, навіщо мені писати неправду, в чому сенс?
Ніколи не збрешу• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Таке враження, що я чогось не розумію в математиці після ваших підрахунків. Ви будете їсти одну порцію на всіх, без води і лише раз в день?
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляБандитка Сью
Італія, сніданки вдома, обід або вдома, або десь на прогулянці, вечеря - теж - як вийде. Я не вечеряю і вдома.
В минулому році на тиждень чек в супермаркеті був 37-50 € на такий же склад.
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Не розумієте? Поміркуйте ще? Це головоломка для Вас.
Ніколи не збрешу• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Отож
Бандитка Сью• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Я в Італії була давно.
Навесні в Іспанії була. В ресторанах ціни 12-17 євро за блюдо. Десь євро на 75 розраховувала б...
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляБандитка Сью
Я в Італії була давно.
Я в Іспанії в вересні 2022 була, мої діти там в ресторанах лише картоплю фрі їли, іноді піцу, тому мені там ресторани не загрожували
Бандитка Сью• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Обоже, що ж взагалі ваши діти їдять
Ну моїй сподобалося, багато чого скуштувала там.
Тоді не знаю скільки вам обійдеться. Звички різні в кожної родини
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Дівчата, дякую всім за адекватні відповіді, що зорієнтували, заспокоїли. Ну , а так нічого не змінюється, порадниця, як завжди, в своєму репертуарі. Я сподівалася на гірше.

автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляБандитка Сью
Обоже, що ж взагалі ваши діти їдять
Борщ, супи, плов, відбивні, котлети, шашлик, качка, макарони, гречка, рис, вівсянка. Як всі, екзотику не їдять, в чужих не їдять, в готелях не їдять.
Елена Шадура• 06 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
От тільки прилетіла з Греції. В таверні бургер з котлетою 12-13 євро,сік -3.5 євро, кальмар -14 євро іт.д,тому вкластися в 15 євро- це неможливо.
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляЕлена Шадура
Бургер з котлетою от Вам і 12-13 євро. Сік в лідлі свіжовижатий взяли - 3 євро. Ну і бургер така собі їжа. Краще салат, суп, чи сет взяти.
автор Анонім Секретар • 06 июля 2023
Ответ дляЕлена Шадура
Забула, там же порції великі, ми якось довго їздили, з голоду замовили шашлик - асорті, то принесли м´яса багато, до нього салат і картопля фрі, соуси їхні і піта, ми замовили лише м´ясо, все інше ішло в комплекті за все заплатили - 38 євро. Ми не осилили це все з´їсти, нам м´ясо, що лишилося, запакували з собою, був перекус на наступний день.
Khmelnichanka• 07 июля 2023
Я ось на днях плпную Хорватію.
Там ще не була, хвилююсь за бюджет.
В середньому на 3-х планую на харчування 50-70 євро за добу.
Якщо вийде менше, то прекрасно, а якщо не вкладусь, то дуууже засмучусь )))))).
автор Анонім Секретар • 07 июля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я ось на днях плпную Хорватію.
Там ще не була, хвилююсь за бюджет.
Хорватія дтрога говорять. Я там не була, була в Чорногорії кілька разів - все доступно
Khmelnichanka• 07 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Так, кажуть, що дуже дорога.
В мене просто з об’єктивних причин був невеликий вибір країн: Словенія, адріатична Італія або Хорватія.
Хоча спочатку розглядала і Чорногорію і Болгарію і Албанію.
Але зупинилась на Хорватії :)
Подивлюсь, чи не пожалкую.
автор Анонім Секретар • 07 июля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Так, кажуть, що дуже дорога.
Але зупинилась на Хорватії :)
Подивлюсь, чи не пожалкую.
Ми на Адріатичну Італію зібралися в серпні.