LentochkaV• 06 июля 2023

Чонгар не змогли підірвати? Чому всі мовчать?

💬"Там все було заміновано заздалегідь" — Чому не підірвали мости на Чонгар?

Розповідає військовий, який намагався це зробити
Про події розповідає Іван Сестриватовський – військовий, який ніс службу на межі з Кримом, був звільнений з полону і саме він у фатальну ніч на 24 лютого мав підірвати мости.

❔У 2022 році обговорювалися можливості повномасштабного вторгнення. Чи були проведені навчання інструкції щодо того як діяти?
— Навчання проводились, навчання завжди проводяться. Завжди готується особовий склад до будь якого вторгнення.

❔Чи давалися якісь розпорядження в лютому 2022 року?
— Так. Це були більше не розпорядження, а застереження, настанови...

❔Чи були якісь припущення як будуть наступати, чи були якісь плани?
— Саме так. Плани завжди відпрацьовані.

❔Якісь особливі укріплення, мінування готувалися перед наступом?
— Ні, там все було заміновано заздалегідь. Ще з 14 року. Все обслуговувалося, всі мости, зокрема, два мости на Чонгарі були заміновані.

❔Чи ви бачили перевірки мінування? Коли востаннє?
— Так, так. Десь тижня півтора, максимум два до повномасштабного вторгнення проводилася перевірка. Був журнал, кожного разу проводилася перевірка, що добре, що не добре.

❔Тобто ніяких розпоряджень щодо розмінування не надавалися?
— Ні, ні. Розмінувань ніяких не було. Мости були заміновані.

❔І як було далі, коли вирішили підривати?
— Намагався здійснити підрив, але вибуху не сталося. Я не сапер, але тут виходи два: або була висаджена якась диверсійна група, або дроти підриву були пошкоджені мінометним обстрілом. У мене тільки такі два варіанти, іншого нема.

Отже, ще раз

. З основних тез можна чітко сказати — на Чонгарі все було заміновано, ретельно перевірялося, була розроблена чітка інструкція дій у разі необхідності підриву, рішення приймалося безпосередньо військовими на місцях і найголовніше — підрив було здійснено. Але в силу наслідків атаки він не відбувся. Про це раніше в інтерв´ю зазначав і генерал-лейтенант Сергій Наєв, який безпосередньо відповідав за той напрямок.

❗️І якщо хтось досі посміє використовувати ці трагічні події в політичних інтересах — нехай пам´ятає, що військовий, який бере участь у війні з 2016 року, Іван Сестриватовський разом зі своїми побратимами був готовий віддати в жертву своє життя, щоб виконати наказ, залишався на позиції до останнього, через що отримав поранення та потрапив в полон.

🤝Ми дякуємо виданню "Українська правда" за таке чудове інтерв´ю, де безпосередній учасник цих подій розклав все по полицях. А якщо хтось захоче сказати, що це підставлено, то нагадуємо, що дане видання є опозиційним до влади та висловлює досить впевнену критику в їх бік. Тож вважаємо питання з Чонгаром закритим!

взято https://t.me/DeepStateUA/17008
Ирина-bbd0• 06 июля 2023
Ответ дляelenze66
То вона про своїх , руських свинособак.
Надеюсь. Животные ватные в последние дни совсем распоясались .
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляIrina-5d24
Я зрозуміла, що радуватись. Зеля і з єрмаком в білому.
Чому в білому? Чому не заміновано північ? Чому не вирішено с Гостомель було , як Барнс привіз данні. Там купа питать до Оп.
Тут саме про Чонгар. Подумайте, тому що 137 і 59 бригада героїчно намагалися.
Услада• 06 июля 2023
Ответ дляGimma
Удалено администрацией...
Имя у вас редкое однако.
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляlus_so
А конкретний військовий тут до чого? Моя ненависть вже сформувалась і на цього або іншого військового жодним чином не спрямована і не буде спрямована.
Питання Чонгару не закрите. Не сподівайтесь.
Навіщо мені чого сподіватися.
Я теж шукаю відповіді, вже анти зе партії дістале це.
Є інтерʼю Наєва ійсітіві, але ніхто, тут на порадниці його не приносив, з відповідями. Сьогодні Українська правда зробила це, подивіться, почитайте
Lady luck21• 06 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Було заміновано
Вони намагалися. Тому що с Півдня чекали, не все робила влада, так, але воєнні намагалися і 59 бригада, та що потім тримала Азовсталь і 137
А 5ти уровневые линии обороны там подготовили за 8 лет? Вы не знаете?
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Читала у Лачена - ботів випустили

’русня по всім соц мережам активізувала ботів, які намагаються сварити українців за старим принципом – по регіонам.

Ці іпсо та срачі створювались росією вже десятки років та завжди контролювались нею.

Не сваріться. Наче й дивне прохання, але важливе, особливо зараз. Контролюйте себе, це також наша задача.
А ще краще — не читайте коментарі на теми сварки, або які її провокують. Найчастіше їх залишає звичайний бот.’ Допис у нього
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляLady luck21
Я ні.
Подивіться інтервʼю Наєва. Там було
ku4eravaku4erava• 06 июля 2023
Ответ дляIrina-5d24
Да, особенно вчера посмотрела про шашлыки и бояться нечего, все под контролем, непонятно откуда эти видео на Фейсбуке повылазили, так ща страну обидно,
Nat-li• 06 июля 2023
Инфа от Генштаба была еще год назад. Но особо упоротые до сих пор тягают этот дибильный список вбросов. Кто первоисточник, сивочолий или кацапы-это уже хз.
brenda2305• 06 июля 2023
то есть построенная оборона рашиков сдерживает вон наших аж бегом. И создает кучу проблем. А если бы на перешейке и за ним была бы подготовленная оборона в несколько эшелонов, это бы задержало рашиков на пару часов??

Не, ну это Ермак офигел уже. То есть, оборона, которую строили с 2014 много где не дала рашикам на Донбассе пройти за полтора года, а тут бы дала за пару часов?? ну шо за жесть. Да, они не виноваты. И в том, что до Киева дошли за 3 часа тоже. То все ’кацапские нарративы’. И резников ворует, то тоже все ’порохоботы’ и все такое
lus_so• 06 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Навіщо мені чого сподіватися.
Читала. УП не є для мене джерелом, що викликає довіру - звичайні сервільні писаки. Озвучена ще одна версія, їх вже багато було. І ця версія не витримує жодної критики. Мене не цікавить версія від людини яка прямо каже ’Я не сапер’. До нього особисто - жодних претензій.
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляbrenda2305

Нагадайте, будь ласка, яка була перевага противника по особову складу, техніці, засобам ураження?
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляNat-li
Зря ви На петю, нормально зараз він теж, страшне пише більше слуги, Безугла оно на рак Луценка накатала, капець якийсь. Але це внутрішне. Ми без політичних срачів погано живимо.
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляlus_so
То ж був наказ - рвати міст, таки був, я про це, і що наші ті бригади намагалися , їх було мало, як в тг слідкувала коли с Херсонської 59 бр с боями рвалася на Азовсталь до Азова, вони як смертники.
brenda2305• 06 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
слухайте, ну була. Але ж під Києвом навіть армії не було. Ну, вже ж відомо. Чому не зробили мінні поля під кордонами? рви? вони все знали. І ніфіга не робили.

Одна справа, зробити мінні поля і це не допомогло. А інша - триндіти про шашлики, а потім армія кацапів під києвом за декілька годин. І нікого немає. Дякую ТРО, солдатам, які були, ьнебайдужим та всім українцям, хто тоді чинив спротив.
А тепер ще й воїна, який підірвав міст під Ірпенем судять. НУ, добрий вечір.

Ми робили репортаж про Херсон. То там взагалі жесть. Ну, а вони нічого не винуваті. Ну, ок. Нехай це скажуть воїнам, які зараз відвойовують південь. Бажано в обличчя
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ще танковий отряд пробивався

24 лютого Дмитро разом із 33 танкістами своєї роти зустрівся з ворожим десантом. Росіяни висадилися на мосту через Дніпро. Внаслідок цього вся 59-а бригада опинилася в оточенні. І Дмитро повів свою роту на прорив.

У боях під Херсоном рота Дозірчого перемогла росіян. Це дало змогу вивести з оточення й усю бригаду. За це Дмитро Дозірчий отримав ’Золоту Зірку’.https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/15/7358359/...
brenda2305• 06 июля 2023
І не забудуть також сказати це Азову. Який залишився в Маріуполі. Ну, у кого були або є родичі з Азову, ви в курсі...про Маріуполь. Але ж то всьо кацапи, звичайно.
Да, і хто там робив запаси боєприпасів, в Маріуполі. Ну, блін, зрозуміло, що не можна все ідеально. Але це так бісить, що наша влада веде себе як російська: ми ідеальні і капець
kll lena• 06 июля 2023
Слабка оборона Чонгару, мені диванному експерту, незрозуміла. Вірю що наші військові робили все можливе, не здавали позиції, тут питання до керівництва ЗСУ і влади - чому там було мало військових сил. За півтора року влада не спромоглася прояснити ситуацію, окрім перехіду Зкленського на особистості порошенківській журналістці не чула нічого офіційного. Що і породжує безліч версій і зрад.
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляbrenda2305

Про північ то треш таки, як коли дізналася що про наступ на Гостомель Барс сказав їм в січні 22, то треш. І нічого, і літак Мрія там стояв собі.
Це у Оп тре питати і питати, ее втирати,
Я зараз не порохобот і не зелебот, ми українці просто і маємо питання.

Тут саме про Чонгар, але там наші намагалися, в цьому суть цієї теми.
Нажаль, будуть цього воєнного, що не підірвав, і дам інтервʼю, цькувати, але там так багато йшло с Криму, південь був приречений на окупацію, всім же зрозуміло.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 06 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
В смысле зеленский не приезжал разминировать чонгар?
Это вы сейчас решили херакнуть пустой блинной лопатой по скрепам ?
Ні, не приїжджав, він же у лютому на шашликах був і деяких туди запрошував)
Соната любви• 06 июля 2023
вранье, попытка переложить всю ответственность на какого-то никому неизвестного военного.

что там было заминировано, если перед этим все разминировали.

целый год молчали и теперь решили сочинить байку. типа люди за год все забыли и можно любую лапшу на уши вешать.
Ирина-bbd0• 06 июля 2023
Ответ дляbrenda2305

Какая жесть под Херсоном у Вас? Случайно ус отклеился? Что за переобувания в воздухе? Оккупанты ж не оккупанты.да?
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляkll lena
Не хватає комунікацій, вони воно до усирачки народ довели своєми меседжами про Заес.
А сьогодні - Буданов сказал отмена, ок. Досягли гвавту.
Тема про те, що там стояла наша бригада і був наказ про підрив, але вони всі були приречені, така сила йшла с Криму.
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Як невдобно вийшло
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляbrenda2305

А які страшилки були в Бучі?
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляСоната любви

Не мовчали
Тут не обговорили
Було інтерв´ю Наєва, просто це - чонгр чонгар,, воно було приречено, і там було мало наших, але вони робили все що могли.
Ирина-bbd0• 06 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Як невдобно вийшло
Да.интернет он гадость такая. Компашка в теме на разрыв.что зверства оккупантов то всё ложь . А тут так серце болить за украинцев .аж стае!
Соната любви• 06 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Не мовчали
Тут не обговорили
врут без стыда и совести.

противно от всего этого вранья.
автор LentochkaV • 06 июля 2023
Ответ дляСоната любви
врут без стыда и совести.

противно от всего этого вранья.
Багато хто ненавидить зе владу, але давайте с повагою ставитися до воєнних, що робили там. Вони вруть?
Nat-li• 06 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...