Реверанс• 06 июля 2023

Лже-героїня і новий інфопривід. Дві макаки-депутатки, Марьяна підтримує

Бачу не заспокоїться ніяк грізна воєватєльніца Міхайлова , яка врятувала і вивезла з поля бою всіх поранених .
Як же їм хочеться, щоб загинуло побільше тих , хто в опозиції до влади , тому вона причепилась до Юрія Луценка , який звільняється з лав ЗСУ по інвалідності.
Це її дивує і вона пише , що багато хто із її знайомих звільнитись не може.
У мене питання - а багатьох військових ви знаєте , щоб перебували зараз в армії от на такій вахтовій основі , як вона ?? І чому їй можна , а іншим ні ?!
Вони ніяк не заткнуться і їх не цікавить чому весь 95 ий квартал живе звичним життям і не воює , а вони ж набагато молодші і здоровші від Луценка.
автор Реверанс • 06 июля 2023
Найбільш обурює те, що у розпал хейту Михайлової сам Луценко на своїй сторінці у фейсбуці звернувся з закликом поважати жінок, поважати військових та поважати людей з іншими політичними поглядами. Він не називав її прізвища, але усім було зрозуміло про кого йде мова. А оця ... йому віддячила за підтримку.
Vitamina1407• 06 июля 2023
Михайлова бесит уже. Со всех щелей вещает, голос держави бля
автор Реверанс • 06 июля 2023
Ответ дляVitamina1407
На довідку гляньте ,вона на 5 днів заїджає відмічається і всьо .УБД.
Tammy21• 06 июля 2023
Мене дуже важко звинуватити у любові до нинішньої влади (да і до будь-якої іншої ;) сорі, не закохуюсь у держ. ’менеджерів), але ви перейшли усі межі.
Ви паразитуєте на темі двох таборів та розділяєте країну, використовуючи принизливі звернення до людини фокусуючись на ії статі. Це гидко.
Борисфенка• 06 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Вона зірку зловила. Буває.
автор Реверанс • 06 июля 2023
Про Луценка.
Він мені абсолютно неприємний ні як особистість ні як політик.
Але, хто з ним служив, кажуть про нього як про достойного солдата.
Він мав інвалідність і до війни, і досі тяжко хворіє на рак.

Поважаю за рішення йти нас захищати.Дякую за службу, бо більшість і того не зробили.До Монако повтікали і в Іспанії вже теж .
iirbis• 06 июля 2023
Договориться до того, що приберуть її
Елена 2016• 06 июля 2023
автор можно вопрос? вы на форуме ’фрЫлансер’ на минималках?? не обижайтесь, вы так часто мелькаете ... но у вас настолько безграмотно скопированы чужие тексты, настолько тупо выстроена архитектура посыла текста... вы учитесь наваливать на форуме?
Теперь по теме, да многие не уходят и не могут уйти, так как ротацию проводить не кем. Мой муж оперирует в военном госпитале в памперсе, так он не может отойти от секционного стола, дефицит кадров. Автор в чем посыл темы???
автор Реверанс • 06 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ви справді вважаєте Безуглу і Михайлову нормальними представниками влади?
Від них помитися хочеться
svetlapanna• 06 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Про Луценка.

Абсолютно згодна з Вами.А ще йому 59 років.
Я не захищаю, але факти річ вперта..Луценко поважаю за його позицію та за те, що він на фронті...
ebbi• 06 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Коли загинув Да Вінчі я їй дуже співчувала.Але..те,що я почила бачити з боку цієї пані...Це повна неповага до людей і таке враження,що вона вважає,що любов і повага людей до Дмитра,тепер автоматично перейде до неї...Я бачу як ця людина просто починає пробивати дно.Який би не був Луценко,але дуже влучно сказав Береза
Fresh• 06 июля 2023
Безугла це лице зе влади. Там всі такі.
Нехай лисий з кварталу тепер замінить Луценка
автор Реверанс • 06 июля 2023
Ответ дляebbi
Дуже влучно.
Луценку рак оперували і там не дуже добре все.
ebbi• 06 июля 2023
Ответ дляTammy21
А людині не гидко писти,що хвора на онкологію людина-клоун?Коли ведеш себе паскудно-будь готовий до відповіді.І розділяє впершу чергу і лайно піднімає на поверхню сама героїня Аліна
Catou• 06 июля 2023
Аліна свідомо провокує срачі. Мабуть, має завдання дискредитувати військових патріотів
автор Реверанс • 06 июля 2023
Ответ дляebbi
Причому Луценко 1.5 року відпахав на фронті достойно
Sanam• 06 июля 2023
Саме неприємне, що його (Луценка) вивели з фронту, як тільки він був призначений командиром взводу роти ударних безпілотних авіакомплексів, бо для когось це ’піар’. А тепер придворні ’герої’ навпаки невдоволені його рішенням.
автор Реверанс • 06 июля 2023
Ответ дляCatou
Луценко в коментах виглядає достойною людиною.

Аліна з Марьяною,наче дівки з генделика.Це не депутати,це лайно
Catou• 06 июля 2023
Ответ дляРеверанс

Луценко так, поважаю його
ebbi• 06 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Дуже влучно.
З раком підшлункової (здається у нього саме він)і не може бути добре.Начкільки мені відомо,він не лікується.
Vlada-Maria• 06 июля 2023
Ответ дляTammy21
тобто, не псевдо-вдовиця паразитує і розколює? Дивна логіка.... А луценку за пост - респект
автор Реверанс • 06 июля 2023
Ответ дляebbi
Але міг й не йти, правда ж ?
Vlada-Maria• 06 июля 2023
Ответ дляebbi
+10000000000
ebbi• 06 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Але міг й не йти, правда ж ?
Звісно.Я перечитала купу лайна сьогодні і вчора в соцмережах і мені стало сумно і гидко скільки у нас в краіні злобних не поважаючих інших людей.Наче в кацапські ганебні пабліки занурилась.Бррр
Jave• 06 июля 2023
Ответ дляЕлена 2016
У Луценка рак, ви реально думаєте що в ЗСУ не відпускають навіть важкохворих?
автор Реверанс • 06 июля 2023
Ответ дляebbi
Вони розлучилися за кілька місяців до його смерті.
І коли вона себе вдовою обьявила і обручку на программу вділа,то було досить дивно
Jave• 06 июля 2023
Ответ дляCatou
Вона своїми вибриками реально знецінює все що зробила до цього..
Rukola1• 06 июля 2023
Безугла завжди асоціюється з Безмозглою. З її рота постійно вилітають одні зашквари. Нестерпна особа
автор Реверанс • 06 июля 2023
Ответ дляRukola1
Для мене вони з Аліною одного поля ягідки.
Є набагато достойніші дівчата, які з 2014 на фронті і без нагород.
В Аліни два ордени невідомо за що.
А намагання в матері Дмитра відхапати квартиру,то поза межею мого розуміння.При втраті коханого,за квартиру нормальна людина й не згадала би в горі
Charming• 06 июля 2023
Ответ дляРеверанс

Так і є, вона навіть пише як , прости Господи, бичка з поганого району. Не розумію як такий щирий та вихований хлопець міг мати щось спільне з цією ...