Мати драконів• Изменено сегодня в 10:38
Хейт застрявших в ОАЭ, на Востоке - в чем прикол?
В инсту, тик-ток хоть не заходи. Наши люди, украинцы, снимают видео, что они застряли семьями на отдыхе (кто в Тае, кто в Шри, кто в Эмиратах), что авиакомпании морозятся, никаких возвратов денег либо альтернативных маршрутов полетов не предлагают, а в комментариях просто бездны ада.
- а вот нефиг было шастать, от войны они устали, отдохнуть решили, хаха
- бедненькие, как же вы это переживете, всем Краматорском за вас волнуемся
- бабки есть на отпуск - найдете и на билеты, или может вам задонатить?
Что с нами случилось? Почему мы так реагируем?
Творю чудеса• сегодня в 12:10
Ответ дляЩебетуха
че ты ржешь? тебя что смешит, война?
Де про війну ? Виключно про твою
Злобу
Ответ дляЩебетуха
То для чого ви сидите тут? нема з ким полялякати в країні проживання?
А хто ви власне така, що поради мені роздавати, командуйте собі вдома?!
Ще раз для тих, хто читає по діагоналі: я освітлила ситуацію на даний момент по Еміратам. Не нила, не просила допомогти, не ображала, а лише висловилась за те, що деякі українки скоро горлянки перегризуть одна одній, незалежно від того де їх місце розташування.
Ще раз наголошую на тому, що кожен з нас обирає свій шлях, в залежності від інтелекту, можливості, досвіду та матеріальних благ.
Щебетуха• сегодня в 12:11
Ответ дляТворю чудеса
Тепер час задуматися в кого ви перетворилися ?
В тех кто спасает себя и тех кто рядом.
Гигиенишвили• сегодня в 12:11
Ответ дляТворю чудеса
Ще одна зі сприйняттям світу виключно пляжами
Та ні, ви що, вони там на впо виживають.
Творю чудеса• сегодня в 12:11
Ответ дляГигиенишвили
Единорог помог• сегодня в 12:12
Ответ дляТворю чудеса
Ну вибачте, що українці на 5 році війни якось неправильно, як на вашу думку, реагують. А ви як, типи українців власноруч вивели, чи десь підгледіти цю унікальну інформацію?
Творю чудеса• сегодня в 12:13
Ответ дляЕдинорог помог
Вам вже не одна людина написала що ви дивна
Але ви далі щось доводите
Щебетуха• сегодня в 12:13
Ответ дляТворю чудеса
Де про війну ? Виключно про твою
Злобу
Чучело. Я не злая. И когда видишь реально страшные вещи, от вашей блевоты типа ’ой, на целый час я застряла в аэропорту Стамбулааа 😭😭😭’ хочется только выблевать этот шлак от абсолютно неадекватного человека, без капли такта.
Йосип_молодий• сегодня в 12:14
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Чесно, от мені вже так пох і навіть не невдобно що вже пох, бо всім іншим на нашу війну теж пох
Так это же наши украинцы застряли там(
Гигиенишвили• сегодня в 12:15
Ответ дляtereska
Ви звинуватили українців, які сидять без світла, опалення, під бомбьоками у відсутності емпатії, так гірко описали про один день диствнційки і пожежну, а ще синулька не може подорожувати, ви реально вважаєте, що у вас там так критично. У вас є бабло, летіть в Австралію, Аргентину, якам вам різниця де тусити
Щебетуха• сегодня в 12:14
Ответ дляtereska
Срать на вас лично, на Эмираты. Засрали весь форум своими говно проблемками.
Почему вы не пишете эти бредни на своих форумах там?
Ответ дляГигиенишвили
Ви там роки собі на пляжах загорали, біди не знали, а тепер звинувачуєте українців, що не поспівчували, бо один день на пляж не вийшли? Паніка у них, та ви що? Вашому синулі поспівчувати чи як?
Та ні, не загорали, працювали та працюємо. Чи ви вдома всі 4 роки так в просиділи?
Не чекаю співчуття, тим паче від україночок. Освітлила ситуацію, а ви сприймайте її по своєму емпатичному розвитку.
Единорог помог• сегодня в 12:15
Ответ дляТворю чудеса
Але ви далі щось доводите
Ви повторюєтесь. Чи ви вважаєте, що писати тут можно виключно вам?
Творю чудеса• сегодня в 12:16
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Щебетуха• сегодня в 12:16
Ответ дляЙосип_молодий
Так это же наши украинцы застряли там(
У этих украинцев все чудесно.
Гигиенишвили• сегодня в 12:17
Ответ дляtereska
Українці працюють не в таких умовах. Харе тут нити.
Щебетуха• сегодня в 12:17
Ответ дляТворю чудеса
Удалено администрацией...
Творю чудеса• сегодня в 12:17
Ответ дляtereska
І знов впевнилися що добре що емігрували
Бо серед чужої нації більше співчуття ніж від « своїх «
Грамотний хвіст• сегодня в 12:18
Ответ дляГигиенишвили
А у Вас, в принципе, чувство эмпатии атрофировалось? По такой логике, и тем, кто живет в войне нельзя ныть и ожидать сочувствия, есть же африканцы с кучей хворей, бандами и войнами, которые поколениями живут в говне и ветках. Всегда найдется тот, кому еще хуже чем тебе…
Творю чудеса• сегодня в 12:18
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Щебетуха• сегодня в 12:19
Ответ дляТворю чудеса
Мы тоже рады что вы свалили навсегда 👍
Щебетуха• сегодня в 12:19
Ответ дляТворю чудеса
Удалено администрацией...
Творю чудеса• сегодня в 12:19
Ответ дляЩебетуха
Мы тоже рады что вы свалили навсегда 👍
Пиши-пропало• сегодня в 12:20
Ой, перестаньте.
Ви зайдіть в будь-яку тему, створену дружиною бійця ЗСУ. Гляньте, що пишуть їй щирі наші україночки.
Зайдіть в тему мами особливої дитини. Там поспостерігайте за рівнем співчуття. Головне, щоб не забризкало.
Якщо хочеться виховувати співгромадян, то поле непахане просто щодня:) Чому ж ви, шановні моралізатори, тільки сьогодні на це увагу звернули? Раніше не муляло?)
Творю чудеса• сегодня в 12:20
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Щебетуха• сегодня в 12:20
Ответ дляtereska
Як ви точно описали себе та свою суть))
Ми українці і не залежно коли і куди виїхали, а вам би краще спалось та жилося, як би знали що отут біля вас померли від рандомно впавшої ракети, але ж поруч біля вас?..
Многие не смогли выехать. Например потому что такие как вы драпанули из самых безопасных мест первыми.
Щебетуха• сегодня в 12:21
Ответ дляТворю чудеса
Удалено администрацией...
Ответ дляГигиенишвили
Вони 5 рік тусуються в самій багатій країні світу, а тут перший дегь дистанційне, синуля подорожувати не може, пожежеа мама одну побачила, яка біда,
Та сьомий вже, ви рахувати забули як))
У сина не подорож запланована, а необхідний приліт, щоб не згубити візу резидента.
Дистанційне навчання час від часу буває на протязі усіх років.