Молчалка• 06 июля 2023

Читала що багатьом подобається мазь ліотон,чим саме вона хороша?

Чи то я собі внушила чи не знаю, таке враження, що судинна сітка трішечки менш помітна стала, тиждень мащу ліотоном та пʼю детралекс. Сподіваюсь мені це хоч трішки допоможе
Розкажіть чим вам допомогла ця мазь ? Може теж від венозної сітки чи вени стали менш помітні? В когось було таке?
Попразендовна• 06 июля 2023
Мені ліотон не сподобалась. Троксівазин помітно усунув больові відчуття в ногах

Пьяная вишня• 06 июля 2023
Ничем, эффекта ноль.
Локшина на вухах• 06 июля 2023
я не спец по мазям, но я недавно неудачно сделала педикюр своими ручками((( еще и дождалась нарыва с врастанием, и чисткой у подолога. Лиотон назначила, зажило все быстро.
Фрекен бок• 06 июля 2023
Лиотон нравится, снимает боль и тяжесть в ноге. Мне ещё советовала медик Меновазин, но я пока не пробовала
автор Молчалка • 06 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
А естетично вона нічим не допомагає? Чи вам естетично і не треба?
Фрекен бок• 06 июля 2023
Ответ дляМолчалка
Вены есть, не думаю, что после мази они уменьшились. Но у меня были нагрузки на ноги, пришлось много ходить с тяжестями, начали болеть вены. Лиотон боли снимает и как будто есть эффект охлаждения
Квітка Миру• 06 июля 2023
Знімає біль, тяжкість, коли ноги ’гудуть’. Судинні сітки він ніяк не може прибрати, це лазером чи уколом склеюють.
Бринзолетта• 06 июля 2023
Перед поездкой, со всей дури ударилась об кресло пальцем на ноге . Раздула за секунды, встать на ногу не могла , а через 6 часов в поезд . Мазала каждые 2 часа . Смогла прихрамывая сесть в поезд . На ночь ещё промазала и на утро уже гасала по Киеву . Боли вообще не ощущала . Вид конешно ещё страшнючий был, пару дней мазью пользовалась .
Nerses• 06 июля 2023
Ничем, ещё и печет если ноги свеже побритые

Поліцейський патруль• 06 июля 2023
В мене стали помітними в боліли вени на передній частині, між коліном і стопою, посередині, побігала пару раз, з незвички мабуть
Випила пару пакетиків флего, наче стало краще, вени майже сховалися, майже не болять
А, ще устілку вклала, саму просту з трохи піднятою пяткою
А коли дійсно потрібно з цим до лікаря?
Не маю зайвих грошей на всі ці узд, аналізи і тд
ЖующаЯКонфету• 06 июля 2023
Ноль пользы